Kažkada anksčiau šis logotipas karaliavo gatvėse, šiandien oranžinės Ellesse spalvos iš naujo užvaldo pasaulio metropolitenus.

DAUGIAU

Italų prekės ženklas, nors ir puikiai prisimena praėjusio amžiaus penktąjį dešimtmetį, kai ją dėvėjo teniso ir slidžių sporto žvaigždės.


Sportinių kolekcijų kokybė įgavo pripažinimą visame pasaulyje ir iki šiandien, net laisvalaikio leidimuose yra vertinama streetwearu‘o žinovų..

Kažkada anksčiau šis logotipas karaliavo gatvėse, šiandien oranžinės spalvos iš Ellesse iš naujo užvaldo pasaulio metropolitenus.


Italų prekės ženklas, nors ir puikiai prisimena penktąjį dešimtmetį, kai ją dėvėjo teniso ir slidžių sporto žvaigždės. Sportinių kolekcijų kokybė įgavo pripažinimą visame pasaulyje ir iki šiandien, net laisvalaikio leidimuose yra vertinama streetwear‘o žinovų.

DAUGIAU

94.99 €

84.99 €

94.99 €

64.99 €

94.99 €

64.99 €

Prekės ženklo įkūrėjas
Leonardo Servadio (nuo jo inicialų L. S. kyla prekės ženklo pavadinimas)
sakė, kad
„kai atrodai ir jautiesi kaip geriausia savęs versija, laimi visada“.


Todėl atsimink,
Ellesse = „For the Win”

Prekės ženklo įkūrėjas Leonardo Servadio (nuo jo inicialų L. S. kyla prekės ženklo pavadinimas) sakė, kad

„kai atrodai ir jautiesi kaip geriausia savęs versija, laimi visada“.

Todėl atsimink,

Ellesse = „For the Win”

Ellesse visada į mada žiūrėjo nelabai rimtai. Todėl ją taip pamėgo 90-tieji. Šiandien jos drąsus logotipas vėl ant bangos, o su juo taip pat track suit tipo džemperiai, daddy‘s shoes ir sportinė apranga – visi colour blocking deriniuose.

Kažkada tokie reperiai kaip Fabolous, sportininkai kaip Anna Kurnikova, radio vedėjas Alain Prost, ar aktorius Will Smith, o šiandien žymi reperė Princess Nokia ar Jacob Anderson aka Raleigh Ritchie (žinot jį iš „Sostų žaidimų”) drąsiai dėvi Ellesse prekės ženklą.

Ellesse visada į mada žiūrėjo nelabai rimtai.
Todėl ją taip pamėgo 90-tieji.


Šiandien jos drąsus logotipas vėl ant bangos, o su juo taip pat track suit tipo džemperiai, daddy‘s shoes ir sportinė apranga – visi colour blocking deriniuose.

DAUGIAU

Kažkada tokie reperiai kaip Fabolous, sportininkai kaip Anna Kurnikova, radio vedėjas Alain Prost, ar aktorius Will Smith, o šiandien žymi reperė Princess Nokia ar Jacob Anderson aka Raleigh Ritchie (pažįstamo iš „Sostų žaidimų”) drąsiai dėvi Ellesse prekės ženklą.

DAUGIAU
[script] $(document).ready(function () { $('.carousel').slick({ slidesToShow: 1, autoplay: true, responsive: [{ breakpoint: 450, settings: { autoplay: true, autoplaySpeed: 1000 } }] }); }); $(document).ready(function () { $('.carousel-2').slick({ slidesToShow: 3, autoplay: true, responsive: [{ breakpoint: 450, settings: { autoplay: true, autoplaySpeed: 1000 } }] }); });[/script]

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku
×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').removeAttr('required');}});});[/script]