Prekių grąžinimas

Prekių grąžinimas


 Grąžinimo/keitimo dokumentą rasi čia


PREKIŲ GRĄŽINIMAS, KEITIMAS IR NEKOKYBIŠKŲ PREKIŲ GRĄŽINIMAS


Dėmesio!  Elektroninėje parduotuvėje įsigytas prekes galima pateikti grąžimui visose Lietuvos Respublikos teritorijoje esančiose Sizeer Parduotuvėse arba išsiųsti adresu: Sizeer PLC „PANORAMA“, Saltoniškių g. 9, LT-08105 Vilnius. Visi keitimai/grąžinimai yra išsiunčiami į sandėlį per tris darbo dienas. Dėkojame už supratimą.


Prekių keitimas

Dėmesio! Prekė turi būti nenaudota ir nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.)

Trumpa instrukcija:

 1. Užpildykite keitimo formą, kurią gavote el. paštu.
 2. Prekę kartu su užpildyta keitimo forma galite atnešti ir pateikti keitimui bet kurioje Sizeer parduotuvėje arba išsiųsti adresu:

  Sizeer PLC „PANORAMA“
  Saltoniškių g. 9, LT-08105 Vilnius
  Su nuoroda „Sizeer.lt – keitimas“

4. Po kelių dienų nuo prekės gavimo datos (ne vėliau kaip per 14 dienų), išsiųsime Jums pakeistą prekę.
5. Vartotojas privalo apmokėti prekės pristatymo į Parduotuvę išlaidas.Prekių grąžinimas

Dėmesio! Prekė turi būti nenaudota ir nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.)

Trumpa instrukcija:

1. Paruoškite prašymą apie pasitraukimą iš pirkimo-pardavimo sutarties. Galite pasinaudoti pavyzdine sutarties atsisakymo forma, kurią rasite Prekių pirkimo-pardavimo taisyklių priede Nr. 1, kuris pasiekiamas paspaudus šią nuorodą.
2. Prekę kartu su (PVM) sąskaita-faktūra galite pateikti grąžinimui bet kurioje Sizeer parduotuvėje arba išsiųsti adresu:: 

Sizeer PLC „PANORAMA“
Saltoniškių g. 9, LT-08105 Vilnius
Su nuoroda „Sizeer.lt – grąžinimas“

3. Prie grąžinamos prekės pridėkite pirkimo-pardavimo sutarties atsisakymą, kurį rasite Pirkimo-Pardavimo taisyklių Priede Nr. 1 arba paspaudus šią nuorodą.
4. Mes grąžinsime Jums įmoką naudojant tokį patį mokėjimo būdą, kokį pradinėje mokėjimo operacijoje naudojote Jūs.
5. Įmoką grąžinsime nedelsiant, bet kokiu atveju ne vėliau nei per 14 dienų nuo prekės grąžinimo mums.
6. Vartotojas privalo apmokėti prekės pristatymo į Parduotuvę išlaidas.

 

Atminkite:

Sizeer visiems Pirkėjams (kurie yra Vartotojais) suteikia sutartinę teisę atsisakyti Sutarties, nenurodant jokios priežasties, per 30 (trisdešimt) kalendorinių dienų terminą nuo Prekių perdavimo (pristatymo) Pirkėjui dienos, su sąlygą, kad grąžinamos Prekės atitinka taisyklėse išdėstytus reikalavimus. Galimybė atsisakyti Sutarties per 30 (trisdešimties) kalendorinių dienų laikotarpį, nepažeidžia ir neapriboja Vartotojo teisės atsisakyti sutarties per 14 (keturiolika) kalendorinių dienų nenurodant priežasties.Nekokybiškų prekių grąžinimas

Sizeer e. parduotuvėje visoms prekėms taikoma 2 metų garantija.

Trumpa instrukcija:

1. Prašome užpildyti nekokybiškos prekės grąžinimo/keitimo formą, kurią rasite čia.
2. Nekokybišką prekę ir prašymą pakeisti/grąžinti nekokybišką prekę kartu su sąskaitą-faktūrą pristatykite į bet kurią Sizeer parduotuvę arba siųskite adresu:

Sizeer PLC „PANORAMA“
Saltoniškių g. 9, LT-08105 Vilnius
Su nuoroda „Sizeer.lt – nekokybiškos prekės grąžinimas“

3. Atsakysime į prašymą per 14 dienų nuo siuntos gavimo dienos.
4. Klientas gali prašyti: pakeisti nekokybišką prekę į naują, sutaisyti nekokybišką prekę, sumažinti nekokybiškos prekės kainą, atsisakyti sutarties.
 

Atminkite:

 • Užpildant nekokybiškos prekės formą užpildykite visą reikalingą informaciją (Jūsų duomenys, defekto aprašymas, pageidavimai).
 • Vartotojas privalo apmokėti prekės pristatymo į Parduotuvę išlaidas.
 • Jeigu išnagrinėjus skundą jis bus laikomas pagrįstu, Vartotojui bus grąžintos prekės siuntimo išlaidos.
 • Pirkėjas ir Sizeer susitaria, kad visi su Sutartimi susiję ar dėl jos vykdymo, pažeidimo, nutraukimo ar negaliojimo kilę ginčai, pretenzijos ir (ar) nesutarimai sprendžiami derybų keliu. Jeigu susitarimo nepavyksta pasiekti derybomis, ginčai yra sprendžiami Lietuvos Respublikos teisės aktų nustatyta tvarka, kaip nurodyta Tinklapio naudojimo tvarkoje.

 

Prekių, užsakytų į Sizeer parduotuvę, grąžinimas

 • Jeigu pasirinkote pristatymą į Jūsų pasirinktą parduotuvę ir pasimatavus prekę ji jums netiko - pinigus į Jūsų sąskaitą pervesime ne vėliau kaip per 14 dienų

UAB „Marketing Investment Group Lietuva“ nėra įpareigota ir neketina dalyvauti ginčo nagrinėjimo procese prieš vartotojų arbitražo komisiją.


Grįžti

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku
×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').removeAttr('required');}});});[/script]