adidas Superstar vs. Nike Cortez

Kultiniai sportinių prekės ženklų projektai grįžta į mūsų spintas! Tokie legendiniai modeliai, kaip Superstar ar Nike Cortez vėl tapo streetwear‘o hitu. Šiandien juos avi ne tik sportininkai ir patogumo gerbėjai, bet ir tendencijų nustatytojai ir „fašionistės“. Gausi patogumą ir madingą išvaizdą kiekvieną dieną! Vertini vaikščiojimo komfortą ir vertini nesuvaržytus judesius? Rinkis vieną iš dviejų originalių pasiūlymų iš žinomų sportinių prekės ženklų — adidas Superstar arba Nike Cortez!

adidas Superstar

Nike Cortez

AUKŠČIAUSIA KOKYBĖ = DIDŽIAUSIAIS KOMFORTAS

Pasirinkimas yra paprastas, nes tiek adidas, tiek Nike yra pagaminti su didžiausiu rūpesčiu detalėms. Superstar — kažkada tapęs hitu tarp profesionalių krepšinio žaidėjų, kedai buvo pagaminti iš aukštos kokybės odos ir atremti į storą, guminį, atsparų nutrynimams padą. Šie batai užtikrina ne tik sukibimą, manevringumą ir greitį krepšinio aikštelėje, bet ir patogumą gatvėje kasdienių pasivaikščiojimų metu. Aukščiausią pagaminimo kokybe išsiskiria taip pat Nike Cortez, arba pirmi originalaus projekto batai vieno iš Nike įkūrėjo Bill‘o Bowerman‘o. Juos gali įsigyti natūralios odos versijoje arba rinktis veliūrą!

KODĖL ADIDAS SUPERSTAR?

adidas Superstar yra idealus pasirinkimas visiems gero dizaino su trimis juostelėms gerbėjams. Paprasta forma primena krepšinio batų klasiką, įsikomponuojančią į kasdienį laisvalaikio stilių! Superstar fantastiškai pasiteisins sudėtingose oro sąlygose, nes jie yra atsparūs lietui ir užtikrina idealų sukibimą slidžiose dangose.

adidas Superstar kolekcija:

54.99

34.99 €

54.99

34.99 €

64.99

39.99 €

59.99

39.99 €

59.99

34.99 €

69.99

39.99 €

54.99

49.99 €

64.99

44.99 €

KODĖL NIKE CORTEZ?

Su šiais kultiniais sportiniais batais bėgo filmo „Forestas Gumpas“ herojus! Jų dizainas yra nebanalus ir labai efektingas, o retro stilius puikiai įsikomponuoja į naujausias, mados tendencijas. Nemėgsti nuobodžių daiktų? Nori išsiskirti? Nike Cortez yra sukruti būtent Tau! Jų lengva konstrukcija užtikrina geriausią patogumą kiekviename žingsnyje.

×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]