(4)

Rodyti Filtrus
Rodyti
iš 4

pasirinkite filtrus

Helly Hansen batai ▷ ▷

Kaina

Nuo iki

Lytis

Dydis

    mažiau Daugiau

Spalva

ATŽYMĖTI VISUS

Peržiuri: Helly Hansen batai ✔️
Turimi šių modeliai: 4

Helly Hansen batai


Jau daugiau nei du šimtus metų norvegų įmonė Helly Hansen išbando savo jėgas gamindama aukščiausios kokybės avalynę. Efektas? Fenomenalus! Amžius kaupiamos patirties bėgyje įmonės asortimentą praplėtė daugybė naujų produktų, o jos projektai visada parodo aukštą prekių kokybę, tvarumą ir puikų stilių. Viskas prasidėjo 1877 metais, kaip buvo pradėta gaminti išoriniams veiksniams ypač atsparias kelnes, striukes ir kitus aprangos elementus. Šiandien Helly Hansen turi daugybę parduotuvių ir platintojų visame pasaulyje. Įmonė garsėja batais, kuriuos pamilo ne tik sporto mėgėjai, bet ir visi, kas dievina komfortą ir aukštą kasdienių batų kokybę.


Žengiant su Helly Hansen


Ypatingą vietą Helly Hansen batų asortimente užima lauko batai. Būtent šį produktą galima pavadinti pagrindiniu įmonės modeliu, kuris ją išgarsino visame pasaulyje. Norvegija yra fantastiško dizaino lopšys, ką šiandien žino kiekvienas. Tačiau Helly Hansen žygio batų atveju nekalbama vien apie jų gerą, minimalistinę, bet labai įspūdingą išvaizdą! Helly Hansen batai ilgus metus tarnauja sportininkams, kalnų ir ekstremalių kelionių mėgėjams. Taip yra daugiausiai dėl to, jog batai yra pagaminti iš aukščiausios kokybės odos, kuri užtikrina atsparumą drėgmei, apsaugą nuo šalčio ir išskirtinį stabilumą. Jei ieškai žygio batų, tai tikrai verta investuoti būtent į Helly Hansen batus!


Idealūs kasdienai


Gamintojas apjungė ne tik kalnų žygių mėgėjus, bet ir visus, kurie svajoja apie kasdien patogumą. Jo asortimente taip pat rasime laisvalaikio batus, kurie idealiai tiks kasdienėms sąlygoms, kadangi jie užtikrina patogumą ir stiliaus universalumą. Helly Hansen laisvalaikio, panašiai kaip ir žygio batai, pasižymi geru tvarumu, todėl esame užtikrinti, jog jie mums tarnaus ne vieną ilgą sezoną. Aktyvus gyvenimo būdas reikalauja tinkamos įrangos. Geri batai tikrai vyrauja būtiniausių daiktų sąraše. Rinkdamasis Helly Hansen batus renkiesi kokybę, dizainą, tvarumą ir atsparumą kiek takuose ir ekstremaliuose maršrutuose, tiek ir miesto džiunglėse.

Dydis

41 42 42,5 43 44 44,5 45 46 46,5

Dydis

42,5

Dydis

41 42 42,5 43 44 44,5 45 46 46,5

Dydis

37 38 40,5

119,99 €

84,99 €

Helly Hansen

Dydis

41 42 42,5 43 44 44,5 45 46 46,5

Dydis

42,5

Dydis

41 42 42,5 43 44 44,5 45 46 46,5

Dydis

41 42 42,5 43 44 44,5 45 46 46,5

Dydis

42,5

Dydis

41 42 42,5 43 44 44,5 45 46 46,5
Rodyti
iš 4

Helly Hansen - žieminiai batai

adidas originals

Helly Hansen tai pirma įmonė Europoje, kurios asortimente atsirado vandeniui atspari ir „kvėpuojanti“ apranga. Iš kartos į kartą perduodamos žinios ir patirtis leido įmonei išlaikyti šio tipo avalynės ir aprangos gamintojų lyderio poziciją. Pagrindinė buveinė dar nuo įkūrimo 1877 metais iki 2009 metų buvo Moss mieste, Norvegijoje, dabar ji yra perkelta į Oslą. Įmonę įkūrė Hellys Hansenas, kuris dar penkiolikos išvyko į jūros reisą, kad po dešimties metų pelnytų kapitono titulą. Jis buvo nepalaužiamas, tvirtas jūreivis, kuris kitaip nei kiti nebijojo blogų oro sąlygų.


Patogūs Helly Hansen batai


Daugeliui trukdė nuolatiniai krituliai ir žema temperatūra, kuri apsunkino darbą, ar net darė neįmanomą. Jūreiviai daug laiko skyrė savo drabužių kamšymui, visgi medžiagos praleido vandenį ir vėją, darėsi kietos ir lipnios. Hansenas sugalvojo, kaip šitą pakeisti. Jis naudojo linų sėmenų aliejų – taip audinys tapdavo minkštas, nesutraukdavo drėgmės ir buvo atsparesnis. Paprastas, bet veiksmingas Hanseno patentas lėmė, kad per pirmus savo veiklos metus įmonė pardavė 2000 jūreiviams skirtų drabužių.


Helly Hansen turistiniai/lauko batai


HH pasiūlymas iš paprastų, funkcionalių, ekstremalioms sąlygoms tinkančių drabužių peraugo į slidininkams, alpinistams, snieglentininkams ir keliautojams skirtą aprangą. Atsparių, „kvėpuojančių“ medžiagų naudojimas ir noras atitikti aktyvių žmonių poreikius leido gaminti aukščiausios kokybės avalynę ir aprangą. Įmonė taip pat ryžosi įeiti į miesto stiliaus prekių rinką. Pasinaudodama savo pranašumais ji nusprendė gaminti tvarius ir patogius batus, kurie puikiai tinka avėti kasdien. Lietuvoje dabar ypač madingi Helly Hansen auliniai batai. Internetinėje parduotuvėje Sizeer.lt rasi aukštos kokybės minimalistinio fasono Helly Hansen batus, kurie atitiks net reikliausių klientų lūkesčius. Kviečiame apsipirkti!×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]