Pagal šią paiešką rezultatų nerasta.
Pabandykite taikyti mažiau filtrų.

Grįžti

Vyriški bėgimo batai

Esi aktyvus? Sportuoji? Mėgsti madingai atrodyti ir atkreipį dėmesį į avalynėje ir aprangoje įdiegtas naujausias technologijas? Įvertink naujausius vyriškų bėgimo batų modelius. Sportas jungiasi su dizainu – tai lemia, kad šitie batai tinka ne tik treniruotei. Gali juos laisvai derinti su gatvės stiliaus įvaizdžiu.

Be free

Nike Free tai estetikos mėgėjams skirtas modelis. Batai yra labai gražiai padaryti, turi dailią formą ir daugybės spalvų variantus. Kiekvienų batų amortizacijos lygis yra skirtingas. Minimali amortizacija tai didesnės bėgiko pastangos. Jei mėgsti iššūkius ir nebijai sunkaus bėgimo, rinkis šį modelį.

Nike Free batai idealiai prisitaiko prie kojos, turi gerą ventiliaciją ir yra labai lengvi, leidžia jausti žemę. Įdomu yra tai, kad jie yra tokie minkšti ir elastingi, kad juos galima tiesiog susukti į ruloną ir paslėpti, pavyzdžiui kuprinėje.

Bėgti ar nebėgti?

Pirmi Nike Roshe Run buvo išleisti 2012 metais. Jų projektavimą įkvėpė meditacija ir harmonija. Dėl šiuolaikiško dizaino šis modelis pelnė milžinišką populiarumą. Klausi, ar Nike Roshe Run tai geri vyriški bėgimo batai? Atsakymas – nebūtinai. Nepaisant pavadinime esančio žodžio „run“, tai nėra geriausias pasirinkimas, skirtas bėgimo treniruotei. Nebent kalbama apie bėgiojimą po miestą tvarkant savo reikalus – tada tikrai taip. Arba jie nori papildyti savo sportbačių kolekciją – tai taip pat bus šūvis į dešimtuką.

Batai yra lengvi ir labai patogūs. Viršutinėje bato dalyje esantis tinklelis lemia, kad jie netinka lietingoms dienoms, tuo labiau žiemai. „Kvėpuojanti“ medžiaga ir tinklelis buvo sujungti su lengvu putų padu, kuris prisitaiko prie avinčio asmens kojos. Todėl gali juos avėti be kojinių. Nike Roshe Run yra dailesni nei Air Max, tikriausias dėl to taip pat daugelis moterų renkasi būtent šitą modelį.

×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').removeAttr('required');}});});[/script]