(0)

Pagal šią paiešką rezultatų nerasta.
Pabandykite taikyti mažiau filtrų.

Grįžti

Moteriški bėgimo batai

Jau daug sezonų technologijos susipina su mada. Sportinė pranga ir aksesuarai jau seniai nėra vien praktiški. Gamintojai kreipia dėmesį į šiuolaikinį dizainą ir aktualių tendencijų atitikimą. Su moteriškais bėgimo batais nėra kitaip.

Bėk į sveikatą

Bėgimas tai nemokamas būdas idealiai formai palaikyti. Be to, ši veikla turi daug kitų pranašumų. Svarbiausi tai širdies smūgio rizikos mažinimas, kelio osteoporozei, diabetui, neurozei, depresijai užkirtimas.  Reguliarios bėgimo treniruotės tai taip pat geras būdas atsikratyti nereikalingų kilogramų ar pagerinti bedrą kondiciją. Norint optimizuoti treniruotę ir pasiekti geriausius rezultatus reikia pagalvoti apie tinkamą aprangą ir bėgimo batus. Rinkoje prieinami moteriški modeliai yra pagaminti pagal naujausias technologijas, be to, tai estetiškas ir madingas priedas, kurį galima užsiauti ne tik į treniruotę, bet ir prie kasdienio miesto įvaizdžio.

Kas tinka bėgimui?

Visi bėgimo aprangos elementai – striukės, kelnės, marškinėliai – turi būti pagaminti iš orui laidžių medžiagų. Sportinė liemenėlė tai dar vienas dalykas, į kurį privalo investuoti kiekviena bėgiojanti mergina. Prietaisai, tokie kaip žingsnių ar pulso matuokliai nėra būtini, taigi galime juos įsigyti ar jų atsisakyti priklausomai nuo mūsų biudžeto. Visgi pagrindas tai batai. Geri moteriški bėgimo batai apsaugo nuo nutrynimų, išnarinimų ir sutrenkimų. Modelį rinkis atsižvelgdama į dangą, kuria bėgiosi – ar tai bus kietas kelias, ar minkštas miško takelis. Svarbios ir Tavo nugalėti planuojamos distancijos.

Moteriški bėgimo bateliai

Renkantis batus bėgimui vienintelis tinkamas variantas yra... bėgimo bateliai. Bėgimo modeliai yra sukurti taip, kad amortizuoja visus sukrėtimus ir koja yra apsaugota nuo traumų. Idealus moteriškas modelis tai Nike Free Viritous. Jų gamintojų tikslas buvo sukurti tokius lengvus batus, kad juos avintis žmogus jaustųsi lyg basas. Išbandžiusios teigia, jog taip ir yra – batai yra lengvi, prisitaiko prie kojos ir jų visiškai nejauti.

×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]