SIZEERCLUB TAI 4 PAPRASTOS TAISYKLĖS!

SizeerClub

Įdiek Sizeer programėlę ir užsiregistruok arba prisijunk prie savo paskyros.

SizeerClub

Kiekvienas Sizeer išleistas 1EUR yra 1TAŠKAS.

SizeerClub

TAŠKUS gali keisti į KUPONUS, arba procentines bei pinigines nuolaidas ar prizus.

SizeerClub

Taip pat yra UŽDUOTYS, už kurias gali gauti papildomus TAŠKUS ir greičiau sukaupti KUPONUS.

SIZEER PROGRAMĖLĘ RASI PROGRAMĖLIŲ PARDUOTUVĖSE:

Turi daugiau klausimų?
Atsakome:

NE. Įvedus pakeitimus SizeerClub, būsi automatiškai atjungtas iš senos programėlės. Kad ir toliau galėtum naudotis Tau priklausančiomis nuolaidomis, privalai įdiegti ir prisijungti prie naujos Sizeer programėlės.
TAIP. Tavo nuolaida, priklausomai nuo jos dydžio – 10, 7 ar 5% – išlieka aktyvi tik pirmam apsipirkimui atsinaujinusiame SizeerClub.
Savo el. pašto adresą panaudojai SizeerClub arba Sizeer.lt paskyrai sukurti. Prisimename apie Tave. Jeigu užbaigsi registraciją, savo ankstesnę veiklą galėsi matyti naujoje paskyroje.
UŽDUOTYS yra Tavo papildomas aktyvumas, kurias gali, tačiau neprivalai, vykdyti. UŽDUOČIŲ įvykdymas suteikia papildomų TAŠKŲ Tavo paskyrai, o kuo daugiau TAŠKŲ turi, tuo daugiau sukaupsi KUPONŲ savo paskyroje.
KUPONAI yra procentinės arba piniginės nuolaidos bei prizai. KUPONAI turi savo vertę, išreikštą TAŠKAI bei galiojimo laiką.
TAŠKAI pridedami už kiekvieną Sizeer įvykdytą mokėjimą. 1 EUR = 1 taškas. Centus apvaliname Tavo naudai. Prisimink, kad TAŠKUS gauni taip pat už UŽDUOTIS.
Kai apsiperki online, Tavo taškai yra automatiškai pridedami užbaigus užsakymo apmokėjimą. Kai apsiperki parduotuvėje, tiesiog parodyk savo klubo kortelę prie kasos ir Tavo taškai bus priskaičiuoti iškart apmokėjus pirkinius.
Prisimink, kad taškų balansas keičiasi užbaigus teikti užsakymą online arba apmokėjus prekes parduotuvėje. Tuo atveju, kai Tavo telefone arba parduotuvėje nutrūksta ryšis, taškų priskaičiavimas gali vėluoti. Jeigu atnaujinus puslapį taškai vis dar nėra pridėti, susisiek su mūsų Klientų aptarnavimo skyriumi, kuris padės išsiaiškinti situaciją.
Taip, išjungti kuponą įmanoma dar kartą paspaudus mygtuką AKTYVUS, kuris yra matomas ant kupono.
Prisimink, kad kai kurios prekės gali nedalyvauti akcijoje. Specialių modelių sąrašą rasi ČIA..
Tokioje situacijoje, kai pateikei online užsakymą su kuponu, tačiau Tau nepavyksta jo apmokėti, susisiek su Klientų aptarnavimo skyriumi, kuris padės išsiaiškinti situaciją.
Grįžti
×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]