Get your news together!

Ar žinai kodėl Tau apsimoka gauti mūsų naujienas?

Papildoma nuolaida tik naujiems
prenumeratoriams: -10% nuolaidą
geram streetwear‘ui

Informacija apie specialias nuolaidas
Tavo mėgstamiausiems kedams

Informaciją apie šviežiausius modelius
ir žymių prekės ženklų riboto leidimo kedus

Apie visus mūsų išpardavimus sužinosi pirmas!
Skamba viliojančiai, tiesa?

DUK

Ką daryti jeigu negavau el. laiško su aktyvavimo nuoroda?

No worries, tai gali užtrukti. Užpildžius anketą palauk keliolika minučių. Laišką su aktyvavimo nuoroda turėtų atsidurti Tavo pašto dėžutėje. Negavai? Patikrink atidžiau! Galbūt laiškas pateko į šiukšliadėžę. Jeigu ir ten neradai, pabandyk dar kartą užpildyti anketą arba susisiek su mūsų Klientų aptarnavimo skyriumi.

Kiek laiko galioja nuolaidos kodas?

Individualų nuolaidos kodą galėsi panaudoti tik vieną kartą, 48 val. bėgyje nuo gavimo laiko. Praėjus nurodytam terminui kodas nustoja galioti. Apsipirk, kol Tavo kodas galioja!

Ar prenumeratos nuolaida sumuojama su kitomis nuolaidomis?

Ne, vienkartinė nuolaida už naujienlaiškio prenumeravimą nėra sumuojama su kitomis specialiomis nuolaidų programomis ir akcijomis. Jeigu nori pasinaudoti kitais nuolaidų pasiūlymais, turi pateikti atskirus užsakymus.

Kodėl kaina, įvedus nuolaidos kodą, išaugo?

Taip atsitiko todėl, kad Tavo išrinktai prekei jau pritaikyta didesnė nuolaida, negu ta, kurią gavai įvedęs nuolaidos kodą. Tam, kad grįžtum prie Tau naudingos akcijos, prie įvesto nuolaidos kodo nuspausk kryžiuką.

Ar galiu atsisakyti prenumeratos?

Taip. Žinoma, Tavo vietoje to nedaryčiau – nebent tvirtai nusprendei praleisti naujienas apie puikias nuolaidas ir geriausius pasiūlymus iš žinomų prekės ženklų. Your choice! Jeigu vis dėl to nuspręsi nutraukti prenumeratą, tereikės paspausti automatinę nuorodą, kurią rasi kiekvieno naujienlaiškio apačioje.

[script]$(document).ready(function() { $('#question_1').click(function() { $('#answer_1').slideToggle('slow'); }); $('#question_2').click(function() { $('#answer_2').slideToggle('slow'); }); $('#question_3').click(function() { $('#answer_3').slideToggle('slow'); }); $('#question_4').click(function() { $('#answer_4').slideToggle('slow'); }); $('#question_5').click(function() { $('#answer_5').slideToggle('slow'); });});[/script]
×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]