Balti Fila Ray Low užkariauja streetwear‘ą!

Nemirštanti klasika, kurią atliepia balti kedai, kartu su kultinio prekės ženklo logotipu, yra receptas absoliučiai sėkmei. Nieko nuostabaus, kad Fila Ray Low lyg žaibas pasirodė miestų gatvėse, taip tapdami ne tik vieni iš populiariausių dad shoes tipo modelių, bet tiesiog nauja klasika.


Didysis kultinio prekės ženklo sugrįžimas

Praėjusio šimtmečio pradžioje susikūręs prekės ženklas iš pradžių savo asortimente neturėjo net laisvalaikio avalynės. Italijoje įkurta įmonė gamino aprangą ir įrangą alpinistams. Tačiau, kaip įprastai atsitinka sportinių prekės ženklų situacijose, greitai kokybė ir dizainas buvo įvertintos taip pat paprastų duonos valgytojų. Tai, žinoma, lėmė asortimento papildymą. Taip pat turėjo įtakos jų veiklos skalei. 70-siais Fila pradėjo aprangos gamybą skirtingų disciplinų sportininkams, nesibodėjo bendradarbiavimo su sporto pasaulio žvaigždėmis. Tai atnešė prekės ženklui milžinišką populiarumo bangą. 80-aisiais jie iš lėto pradėjo išeiti iš kortų, aikštelių ir slidinėjimo kurortų į miestų gatves. Tikras aprangos, avalynės ir prekės ženklo aksesuarų bumas prasidėjo paskutiniame XX amžiaus dešimtmetyje. Sunku buvo rasti asmenį, kuris nežinotų šio žymaus logotipo su „F“ raide.


Dad shoes

Nepaisant milžiniško populiarumo, XX amžiaus pabaigoje, naujojo tūkstantmečio priešakyje, Fila tiesiog dingo iš horizonto. Po keliolikos metų grįžo, iš itališkų rankų perėjęs į korėjietiškas. Taip prasidėjo naujieji prekės ženklo laikai, kuris po sugrįžimo tapo vienas iš svarbiausių streetwear‘o mados žaidėjų. O prekė, kuri tapo karščiausia iš visų jo pasiūlymų tai... dad shoes. Fila įvaldė šią tendenciją tiesiog iki tobulumo, o gal net tapo vienu iš jos pirmtakų. Apie ką kalbame? Apie populiarių 80-aisiai ir 90-aisiais masyvių laisvalaikio batų atnaujinimą, dažniausiai pilkos spalvos, kuriuos mėgo tuo metu vyresnio amžiaus žmonės ir sukūrimą kai ką absoliučiai inovatyvaus ir „cool“. Iš pradžių taip vadinamas batų „bjaurumas“ buvo papildomai pabrėžiamas, išryškinant arba išdidinant kai kurias šių batų savybes, manant, jog jie bus tokie bjaurūs, kad net taps gražūs. Dar vienas žingsnis buvo žaidimai forma: sluoksniuotas viršus, įvairios spalvos, futuristiniai elementai arba milžiniškos, debesys primenančios, konstrukcijos. Tačiau balti Fila Ray Low yra saikingas šėlsmas. Šie kedai yra idealus kompromisas tarp įkvėpimo retro, klasika ir ugly shoes tendencija.

Balti kedai — būtinybė kiekvienoje spintoje

Klasikinė Fila Ray Low aulo forma buvo padengta keliais medžiagos sluoksniais (orui laidus tinklelis ir dirbtinė oda), kurios sudaro dinamiškas, bet minkštas „bangas“. Tas pats būdinga ir padui — švelniai siaurėjantis į priekį. Standartinė varstymo sistema pasižymi apvaliais raišteliais, kas suteikia batams originalaus charakterio. Visuma pasižymi masyviu charakteriu, o tai lemia, jog batai tampa stipriu stilizacijos akcentu. Tačiau jų visiškai baltos spalvos aulas suteikia kedams tokio nepaprasto universalumo ir gerai papildo didesnę dalį stilizacijų. Be to... minkštas pamušalas, optimali amortizacija ir puiki kokybė, kurios visai pagrįstai užtikrina batam patogumą ir patvarumą. Štai atsakymas į klausimą iš kur kylą toks šio modelio populiarumas! Balti kedai jau ne vieną sezoną tampa kiekvieno garderobo pagrindu — galima juos avėti tiek prie džinsų, kareiviškų ar sportinių kelnių, o taip pat derinti su suknelėmis bei lietpalčio ir net... kostiumo. Tačiau net tais atvejais, kai ieškai klasikinių ir universalių sprendimų, tikrai dėmesį atkreipi ir į dabartines tendencijas. Tai, kad nemaža streetwear‘o gerbėjų simpatizuoja Ray Low modeliui kyla iš fakto, kad šie batai puikiai jungia savyje šias dvi savybes. Iš vienos pusės suteikia Tau užtikrintumą, jog jų populiarumo laikai tęsis ilgiau negu vieną sezoną, iš kitos — puikiai įsikomponuoja į naujausias tendencijas. Kedai yra pasiekiami tiek vyriškose, tiek moteriškose dydžiuose — abidvi versijas rasi Sizeer.

Apžiūrėk moteriški Fila Ray Low

99.99

42.49 €

99.99

50.99 €

99.99

50.99 €

×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]