Kaip atskirti originalius adidas NMD nuo klastotės?

adidas nmd_r1
adidas nmd_r2

Geriausi kedai yra nepakeičiami — tai žino kiekvienas gatvės mados gerbėjas. Patogūs ir pasižymintys nepaprastu dizainu, tačiau turi vieną, pagrindinį trūkumą: dažnai yra padirbinėjami! Visada puikūs adidas NMD, arba kultiniais tapę „nomadai“, nėra išskirtiniai. Klastočių gamintojai žino daugiau ar mažiau miklių būdų tam, kad užmaskuoti apgaulę ir apsukti neatsargius klientus. Kartais lengva yra pastebėti, kad kažkas yra ne taip, tačiau kuo dėmesingesni yra sneakerhead‘ai tuo labiau būdų randa kopijų gamintojai. Ką daryti, kad nesileistum apgaunamas? Tai paprasta — užteks žinoti, kur žiūrėti! Štai keletą praktiškų patarimų padėsiančių atpažinti padirbtus adidas NMD. Ar jau žinai visus tipus?

adidas NMD - moterims kolekcijos

139.99

109.99 €

139.99

84.99 €

Vyrams

adidas NMD kolekcijos

Moterims

adidas NMD kolekcijos

obuwie adidas nmd

Pasitikinėjimas nuo pirmos dienos

Daugelis gatvės mados gerbėjų (ir ne tik) pasiperka el. parduotuvėse. Neįmanoma paneigti fakto, kad tai yra labai patogu. Vieną vakarą galima tiesiog apsižiūrėti modelius, patikrinti jų atsiliepimus bei taip pat įsigyti — ir tai viskas nepajudant nuo sofos ir išvengiant reido po parduotuves. Skamba kaip pasaka? Tik iš pradžių! Būtent internete yra lengviausia rasti žymiausių modelių klastotes, tarp kurių ir ypač patogių „nomadų“. Į ką atkreipti dėmesį, kad neliktum apgautas? Visų pirma įsitikink, kad parduotuvė, iš kurios asortimento nori įsigyti batus, yra patikima. Tam tikros nuorodos į tai gali būti atsiliepimai Internete, bet svarbiausia yra patikrinti skirtuką „kontaktai“ ar „apie mus“ — ten būtina rasti įmonės pavadinimą, kodą bei adresą. Venk pirkti iš aukcionų serverių, ypatingai iš tokių, kurių pavadinimai skamba keistai bei siūlančių tūkstančius produktų visose vaivorykštės spalvose. Netikėk taip pat nuotraukomis, kurias rasi — gali būti neoriginalūs. Parduotuvės, kurie siūlo klastotes, dažnai savo puslapiuose talpina tik nuotraukų miniatūras, kurių nepavyksta priartinti, arba kuriuos padidinus trūksta raiškos ir nesuteikia informacijos apie produktą. Apgavystės galima išvengti taip pat įdėmiai palyginus pardavėjo kainas su ta kainą, kurią nustatė adidas.

buty adidas nmd

adidas NMD - vyrams kolekcijos

139.99

109.99 €

139.99

84.99 €

139.99

99.99 €

139.99 €

159.99 €

adidas nmd

Skirtumas per didelis? Dėmesio! Jeigu katalogo kaina yra 150 EUR, o Tu tą patį produktą randi už 50 EUR, nematyk, kad tai Tavo gyvenimo šansas. Ši milžiniška disproporcija tai ne išskirtinė nuolaida, bet ryškus ženklas, kad reikalą turi su neoriginalia versija, pagaminta ne kruopščiai ir iš nekokybiškų medžiagų. Kitas būdas apgauti potencialų klientą yra patalpinti pasiūlyme kedų versiją, kuri... dar niekada neegzistavo. Jeigu „nomadų“ kaina nesukelia Tau abejonių, tačiau spalva atrodo neįprasta, geriau nukopijuok gamintojo kodą į naršyklės paieškos sistemą ir patikrink ar adidas iš vis kada nors yra pagaminęs tokį modelį. Internetinėje parduotuvėje nėra jokio numerio? Tokiu atveju pardavėjas tikrai bando kažką nuslėpti! Prieš įsigyjant prekę vertą peržiūrėti parduotuvės taisykles ir patikrinti kaip ilgai prekės yra pristatomos. Užsakymo laukimo laikas, kuris siekia mėnesį ar daugiau gali reikšti, kad Tavo adidas keliauja iš labai toli... pavyzdžiui, Kinijos ar Taivano.

adidas nmd

Bendras vaizdas

Nusprendi įsigyti kedus nuėjęs į parduotuvę? Puiki idėja! Kai paimi prekę į ranką iš parduotuvės lentynos, galimybė, kad pataikysi ant klastotės yra mažesnė, nors nesutrukdys išlikti budriems. Klastotojai būna iš tiesų gudrūs! Taigi, į ką labiausia yra būtina atkreipti dėmesį? Visų pirma pradėk nuo labai atidaus tam tikros poros apžiūros. Iš pirmo įspūdžio nustatyk, ar nepastebi juose klastotės ar silpnesnių vietų. Originalūs adidas NMD, kaip ir kiti šio prekės ženklo produktai buvo pagaminti kruopščiai ir kokybiškai. Jokios detalės neturėtų atsiskirti, o visos kabančios siūlės, nutrynimai, pažeidimai ir skylės ne tik atrodo neestetiškai, bet ir aiškiai nurodo, kad rankose laikai paprasčiausią klastotę. Ypatingą dėmesį skirk susiuvimams — jie turėtų būti tiesūs, pagaminti itin kruopščiai, o ne „kuo greičiau“. Perėjimas tarp vidinės ir išorinės medžiagos privalo būti nepriekaištingas. adidas neleidžia sau suklysti tokiose vietose! Visos atkrintančios arba nepritvirtintos detalės, neprofesionaliai paslėpti nelygumai yra aiškus ženklas, kad reikalą turi su neoriginaliu kedu modeliu. Ieškodamas savo idealių „nomadų“ parduotuvėje būtinai apžiūrėk jų įpakavimą — tam turi visišką teisę! Originali dėžutė turėtų būti pagaminta mažiausiai taip pat estetiškai, kaip ir joje esantys kedai. Jeigu įpakavimas atrodo silpnokas, sugriūva rankose arba atrodo kaip paprastas kartono gabalas (nes galbūt trūksta firminių užrašų), geriau yra padėti batus ant lentynos ir paieškoti kitoje parduotuvėje. Šioje tikriausiai yra pardavinėjamos klastotės!


Prekės ženklo klausimas

Tam tikru laiku Internete buvo labai daug neoriginalių produktų nuotraukų, kuriuose vienas iš dalykų, nurodančių, kad kažkas „ne taip“, buvo juokingas prekės ženklo pavadinimo iškraipymas. Abibas, Abidas, Abbas… tai tik keletą galimų manipuliacijos variantų. Manai, kad tokiais triukais niekas netikės? Klysti! Prisimink, jog dažnai žodžių neskaitome raidė po raidės — mūsų smegenis registruoja tik pirmąją ir paskutiniąją raidę, automatiškai užpildant reikšmę. Todėl užteks, kad padirbtas pavadinimas prasidėtų „a“ ir baigtųsi raide „s“, kad mes perskaitytume jį kaip mums pažįstamą adidas. NMD kedai šiuo atveju yra gana problematiški, nes pavadinimas yra matomas tik ant liežuvėlio ir yra tamsesnių spalvų, todėl labai paprasta yra apsirinkti. Kaip nuo to apsisaugoti? Ramiai, neprivalai visur su savimi nešiotis padidinamojo stiklo! Užteks truputėlio dėmesio... arba žvilgsnio į padą. Ten taip pat turėtų atsirasti prekės ženklo pavadinimas. Jeigu jo ten nerandi arba pastebėsi, kad yra užrašytas klaidingai, tikriausiai rankose laikai klastotę. Kitas aiškus prekės neoriginalumo ženklas gali būti juostelių skaičius ant šoninių aulo plokščių. Kartu su tradiciniu ženklinimu, pradėto prekės ženklo įkūrėjo, adidas modeliai visada yra puošiami trimis juostelėmis — ne dviem, ne keturiomis ir ne penkiomis. Dar vienas būdas, kurį dažnai pasirenka klastočių gamintojai yra charakterinio dobilo lapo transformavimas į... marihuanos augalo lapą. Todėl labai svarbu yra atkreipti dėmesį ir į šią detalę.


Tai ne tik etiketė

Ar tai jau viskas? Dar ne. Įrodymą to, kad reikalą turime su neoriginalia preke gali mums išduoti ir etiketė. Kaip ir kiekvienas adidas produktas, taip pat ir NMD kedai yra pagaminti su didžiausiu kruopštumu detalėms ir net toms labai mažoms. Kas svarbiausia, tai būtent etiketės kokybė dažnai yra svarbiausias apgaulės įrodymas, nes klastočių gamintojas jos nesureikšmina. Kreivai prisiūta, nelygi ir su kabančiais siūlais tikrai turėtų atkreipti Tavo vidinio skeptiko budrumą, tačiau, kad būtum visiškai įsitikinęs, apžiūrėk tai, kas užrašyta ant etiketės. Gali pasikonsultuoti su pardavėju apie kitą, tokį patį modelį ir palyginti etiketės turinį ant abiejų batų. Jeigu ji yra identiška — nepirk! Kiekviena pora turėtų turėti unikalų serijos numerį — taip yra originalios avalynės atveju. Kita galimybė yra patikrinti serijinį numerį naršyklės paieškoje. Šis metodas reikalauja daugiau įdirbio, tačiau verta juo pasinaudoti, kai norime būti absoliučiai tikri, kad perkame originalius adidas NMD. Tik dėl detalių ir dėmesingo apžiūrėjimo dėka prieš įsigyjant avalynę galime būti tikri, kad įsigysime originalų produktą, kuris ne tik puikiai atrodys, bet ir išsaugos patvarumą kitais sezonais. Todėl verta išsaugoti budrumą!


adidas NMD
Visa Kolekcija
×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]