Kaip lankstyti marškinėlius? Perskaityk mūsų patarimus!

Miesto stilius tai ne tik derinių kūrimas atliepiant naujausias tendencijas. Tai taip pat nuosavo stiliaus puoselėjimas ir tokių prekių pasirinkimas, kurių nebūtų gėda apsivilkti. O net ir daugiau — išdidžiai juos nešioti. Todėl nepaprastai svarbus elementas kiekvieno streetwear‘o gerbėjo gyvenime yra gebėjimas tinkamai prižiūrėti savo kolekciją, taip pat marškinėlius! Šioje vietoje kyla klausimas — kaip tinkamai lankstyti marškinėlius, kad jie užimtų mažiau vietos, būtų geriau matomi spintoje ir kad ne visada reiktų juos lyginti? Perskaityk mūsų patarimus ir kurk įvaizdžius, tinkamus streetwear‘o karaliaus vardo!


1. Rulonas

Toks sprendimas pasiteisins keliaujant, trumpose komandiruotėse bei kai tiesiog nėra daug vietos spintoje. Tokiu būdu sumažinsi savo marškinėlių užimamą erdvę, o tuo pačiu galėsi juos lengviau pasiekti. Kaip tai atrodo? Pradžios taškas yra toks pats, kaip ir kitų lankstymo būdų. Padėk pasirinktus marškinėlius ant lygaus paviršiaus ir sulygink jų paviršių. Vėliau sudėk šonus tokiu būdu, kad prieš save matytum cilindro formą. Paskutinis žingsnis yra suvynioti marškinėlius į ruloną per visą jų ilgį. Dabar, jeigu turi noro, savo mėgstamiausius marškinėlius gali sudėlioti pagal spalvas ar kitaip ir voila!

2. KonMari metodas

Paskutiniuoju metu Marie Kondo, knygos „Tvarkingų namų stebuklas“ autorė, tapo tikra spintos planavimo ir tvarkymo ekspertė bei kitų namų ruošos dalykų žinovė. Todėl ji pasiūlė savo sugalvotą drabužių lankstymo būdą. Kokį? Tokį, pagal kurį sudedi marškinėlius į mažus ir plokščius stačiakampius, kuriuos vėliau galėtum sustatyti vertikaliai stalčiuje. Šis būdas suteiks greitesnę prieigą prie drabužio ir sutaupys daug vietos. Nėra ko slėpti — šis būdas labai panašus į pirmą, skirtumas tik tas, kad gavęs ilgą stačiakampį marškinėlių nesusukame, o sudedame iki 2/3 aukščio, vėliau perlenktą dalį sulenkti dar per pusę ir sudedi su likusiais marškinėliais tokiu būdu, kad jie stovėtų.

3. Klasikinis

Vienas iš žymiausių būdų lankstyti marškinėlius yra taip vadinamas klasikinis būdas. Jį žino visos mamos, parduotuvių konsultantės ir mes. O dabar sužinosi ir Tu! Pradėsime nuo to, kad marškinėlius padedame ant plokščio paviršiaus, priekis nukreiptas į apačią. Vėliau juos ištiesk taip, kad neliktų jokių raukšlių. Kitas žingsnis yra sulankstyti marškinėlius maždaug ¼ pločio (kartu su rankovėmis) į vidų — taip, kad gautųsi tiesi linija nuo pečių aukščio iki marškinėlių apačios. Antrą šoną (kartu su rankovėmis) lankstai taip pat. Tokiu būdu gausi stačiakampį, kurį sudedi nuo apačios per 1/3 aukščio, o vėliau per pusę. Dabar, apversk marškinėlius, kad apykaklė atsirastų viršuje. Taip gausi grakščiai sulankstytus marškinėlius.

4. Po du

Arba būdas, kuris daugelis iš mūsų renkasi, kai skuba arba kai ketina lyginti marškinėlius, prieš jų naudojimą. Šio lankstumo būdo privalumas yra faktas, kad marškinėlius gali sulankstyti tiesiog laikydamas juos rankose arba remiant sau į pilvą! Čia svarbu marškinėlius padėti plokščiai, tada juos tiesiog reiktų perlenkti išilgai per pusę (jei marškinėliai turi rankoves, juos taip pat turite sujungti). Kitas žingsnis yra paslėpti rankoves į vidų ir perlenkti marškinėlius per pusę (atsižvelgiant į jų ilgį). Toks būdas užims žymiai mažiau laiko, o suteiks Tau galimybę sutvarkyti savo vasaros marškinėlius.

5. Pasinaudok įrankiais

Prisimeni laikus, kai tarpuose tarp programų ir filmų televizijoje vykdavo, taip vadinamos, teleparduotuvės? Jau seniai jos viliojo įrankiais, kurie turėjo palengvinti mūsų buitį. O vienas iš jų buvo plastikinis daiktas, kuris turėjo palengvinti drabužių lankstymą. Su šia priemone tai buvo taip paprasta, kad net vaikai galėjo tai daryti. Priemonės funkcionalumą lėmė įpjovos tam tikrose konstrukcijos vietose, kurias reikėjo perlenkti, o rūbas susilankstydavo, atsižvelgiant į daromą judesį. Tokią priemonę gali pasidaryti pats tiesiog iš kartono! Pasidaryk atitinkamą, kvadrato formos dydį ir sulenk jį atitinkamose vietose (padalink išilgai į 3 lygias dalis, o vidurinę sudėk per pusę skersai). Vėliau padėk ant to marškinėlius ir su priemonės pagalba sudėk rankoves į vidų. Vėliau perlenk per pusę, kad marškinėliai susilankstytų ir paruošta!

Štai penki patys populiariausi būdai idealiai sulankstytiems marškinėliams. Jeigu nepaisant visko, Tau kažkas nepavyksta, o spintoje vis dar karaliauja chaosas — paprašyk pagalbos arba nusišypsok mamai. Nes nenori, kad Tavo mėgstamiausi marškinėliai iš žinomų gamintojų gulėtų netvarkingai?

Apžiūrėk moteriški marškinėliai

Apžiūrėk vyriški marškinėliai

×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]