Kaip valyti adidas Superstar?

adidas Superstar valymas

Kaip valyti adidas Superstar?

Šiais laikais batai yra tarsi vizitinė kortelė. Tik tvarkingi ir švarūs batai gali deramai atlikti šią funkciją. Kultiniai Superstar kedai yra super patogūs, tačiau guminės detalės (padas ir pirštus dengianti kriauklė) gali su laiku stipriai pagelsti ir išsipurvinti. Mes patarsime, kaip išvalyti tokius nešvarumus!

Kulto objektas

Superstar modelio istorija prasidėjo 1969 metais. Jau po vienerių metų kedai pateko į masinę prekybą. Iš pradžių modelis buvo populiarus krepšininkų tarpe. Geriausi NBA ir NCAA žaidėjai pasirodydavo žaidimo aikštelėje avėdami Superstarais. Vėliau juos pamėgo reperiai ir gatvės šokėjai. Run D.M.C. grupės dainos „My adidas” dėka kultinis modelis galutinai įsitvirtino populiarumo viršūnėse. Apžiūrėk adidas Superstar kedus mūsų lentynose.

Batų konstrukcija

Superstarai yra gaminami iš odos, o padas ir pirštus dengianti kriauklė - iš gumos. Bato priekis savo forma primena kriauklę, todėl šį modelį pradėta vadinti „shell tops” arba „shell shoes”. Būtent ši išskirtinė guminė kriauklė gali sukelti problemų. Kaip išvalyti purviną arba pageltusią „kriauklę“?

Su kuo valyti?

Superstar modelio naudotojai pripažįsta, kad pirštus dengianti kriauklė yra gana stora ir gali atlaikyti net ypač stiprių valymo priemonių poveikį. Purvą galima pašalinti dantų šepetėliu arba šiurkščiu šepečiu.

Priežiūros priemonės

Pasirenkant avalynės priežiūros priemones galima vadovautis dviem principais. Gali rinktis profesionalias sportinės avalynės priežiūros priemones arba naudoti priemones, kurios teoriškai nėra skirtos batams valyti, bet taip pat gali būti panaudotos šiam tikslui.Rinkis dantų pastą, nagų valiklį, valomąjį pienelį. Jų pagalba gali šveisti guminių Superstar detalių paviršių. Tačiau niekada nenaudok jų ant odinių bato dalių, kadangi taip gali jas pažeisti ir sugadinti. Jokiu būdu negalima skalbti kedų skelbimo mašinoje, nes vanduo ir plovikliai gali nusilpninti gamyboje panaudotus klijus.

Pati efektyviausia yra skystos konsistencijos pasta, kurios sudėtyje yra stiprus baltas dažiklis. Jis puikiai susitvarko su pageltusiomis guminėmis detalėmis. Ši priemonė yra labai veiksminga ir efektyvi. Kita priemonė, kurią rekomenduojame baltų Superstar kedų valymui ir priežiūrai tai BAMA spalvos gaiviklis, kurį rasi paspaudęs šią nuorodą. Odinių Superstar detalių valymui naudok tik šiai medžiagai skirtas priemones. Daryk tai reguliariai 3-5 kartus per metus ir tavo sportbačiai ilgiau atrodys kaip nauji.

adidas Superstar moterims

99.99

69.99 €

99.99

79.99 €

109.99

74.99 €

99.99

69.99 €

89.99

54.99 €

adidas Superstar vyrams

99.99

79.99 €

99.99

69.99 €

×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]