Kaip valyti adidas ZX Flux?

Kaip valyti adidas ZX Flux?

Vasariniai sportbačiai su orui laidžiu tinkleliu tai vieni geriausių batų aukštoms temperatūroms ir ilgiems miesto pasivaikščiojimams. Jie yra patogūs, „kvėpuojantys“, išsiskiria nepaprastu, spalvotu dizainu ir puikiai dera prie kiekvieno gatvės stiliaus įvaizdžio. Yra tik viena problema. Tai iš tekstilinės medžiagos pagamintų batų valymas. Bet ar viskas taip blogai?

Idealūs vasarai adidas ZX Flux

2014 metais prie plataus vasarinių sportinių batų asortimento prisidėjo adidas ZX Flux. Tai adidas ZX 8000 serijos įpėdiniai pasižymintys labiau naujovišku, drąsiu dizainu. Šie batai būtinai patiks ryškių, spalvotų projektų ir komforto derinių gerbėjams. Nors, jei skaitai šį tekstą, ZX Flux tikriausiai Tau jau krito į akį, o gal netgi turi juos savo kolekcijoje. Pagrindinė abejonė, iškylanti prieš šio avalynės tipo įsigijimą, yra susijusi su valymo sunkumais. Kaip juos įveikti?

Rūšies specifika

Tiesa yra ta, jog iš tekstilinės medžiagos pagaminti batai reikalauja šiek tiek daugiau priežiūrai skiriamo laiko. Tai ne Superstar, kuriuos užtenka nuvalyti drėgna šluoste. Todėl venk Flux‘ų smarkių kritulių metu. Tai miesto batai, todėl vienintelis dalykas, kurio norime atsikratyti, yra dulkės ir maži nešvarumai. Jei nori išvalyti juos namuose, paruošk šiurkštų šepetį, vandens dubenį ir šio avalynės tipo valymui skirtą šampūną arba gerą muilą. Šepetį reikia sudrėkinti, o tada ant jo išpilti šiek tiek tinkamos priemonės. Nešveisk, nes gali pažeisti medžiagos struktūrą! Aktyvios putos turėtų nuveikti stebuklus, todėl užtenka patrinti sukamaisiais judesiais. Kai pašalinsi nešvarumus, nuimk putų likutį sausa, minkšta šluoste, tada palauk kol medžiaga išdžius.

Moterims ir vyrams adidas ZX Flux

Plovimo procedūra atrodo labai paprasta. Kelią į sėkmę atveria gera, batams iš tekstilinės medžiagos skirta valymo priemonė, todėl paprašyk tokios parduotuvėje arba paieškok internete. Tačiau jei neturi tam kantrybės arba tiesiog norėtum atiduoti batus specialistams, pasinaudok paslaugomis įmonių, kurios profesionaliai valo sportbačius, prieš tai įvertinęs jų pasiekimus ir atsiliepimus.

×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]