Kosminiai geras įvaizdis – atrask naują streetwear‘o dimensiją!


žali Alpha Industires apranga

Tikri miesto mados gerbėjai puikiai žino, kas šiuo metu yra madinga. Aišku yra ir tai, kad kiekvienas dėvi tai, ką jam liepia širdis, tačiau stipriausiai besireiškiančias tendencijas galima pastebėti iš karto. Pirma iš jų idėjų ir įkvėpimo ieškojimas praėjusiuose dešimtmečiuose. Žymių prekės ženklų ankstesni projektai, pritaikyti šiuolaikiniams iššūkiams, tačiau išsaugantys išskirtinį stilių, taip mėgstamą visų gerbėjų. Retro įvaizdis pasiteisina visada, tačiau laiko dvasią atspindi deriniai įkvėpti praeitimi, ar net... kosmosu. O kas jeigu pavyktų sujungti šias dvi tendencijas į vieną? Tai būtų tikras hitas! Alpha Industries turi tam sprendimą – ir reikia pripažinti, kad efektas daro įspūdį ir tai tarpgalaktiniu masteliu! Apžiūrėk išskirtinę kolekciją, kuri užtikrins Tau tikrai nežemišką išvaizdą kiekvienoje situacijoje.


Iš kareivinių į podiumą


Alpha Industries yra prekės ženklas, kuris jau kelis dešimtmečius įgauna vis didesnį populiarumą tikrų streetwear‘o gerbėjų tarpe. Jų istorija gali nustebinti, ypatingai nes nuo pat veiklos pradžios patyrė nemažus pokyčius. Įmonė įkurta 1959 metais žymiame Knoxville (Tenesio valstijoje) mieste iš pradžių užsiėmė... karinės aprangos gamyba. Amerikiečių kariuomenės kariai turėjo aiškiai apibrėžtus poreikius, kuriuos prekės ženklas išpildė visais šimtu procentų. Puikios kokybės medžiagos, patvarumas, praktiškumas, kokybė, o šalia to – tik tarp kitko – puiki išvaizda, atliepianti aktualias mados tendencijas. Jau netrukus prekės ženklo įkūrėjai suprato, kad verta praplėsti savo asortimentą ir pristatyti jį civiliams, žinoma, išsaugant aukščiausius kokybės standartus, ištobulintus bendradarbiaujant su kariuomene. Būtent taip susikūrė Alpha Industries. Kareiviško kirpimo apranga ir aukšta kokybė pateko į didžiųjų miestų gatves, o vėliau taip pat į podiumus. Bomberio tipo striukė tapo nekvestionuojamu hitu, o prekės ženklas labai greitai išpopuliarėjo. Šiandien jo pozicija rinkoje yra nedvejojama, o žinomumas nuolat auga. Ir labai puiku – puikią kokybę reikia vertinti. Nieks apie tai geriau nežino, nei sneakerhead‘ai!


Ne šios planetos stilius


Unikaliu charakteriu pasižymintys bomberiai buvo įkvėpti kareiviška apranga, todėl tikrai turi savyje „kažką“, tačiau streetwear‘o gerbėjai neapsiribos tik tuo, kas gera. Renkamės tai, kas geriausia! Todėl jeigu nori savo stilių išnešti į aukštesnį lygį ir pamatyti save tarp miesto mados... žvaigždžių, būtinai atkreipk dėmesį į striukes iš kolekcijos su NASA logotipais. Skamba kosminiai gerai, tiesa? Patogūs viršutiniai rūbai tikrai sužavės Tave patvarumu. Tik pagalvok: jeigu jie tarnavo profesionaliems kariškiams, kas gali jiems užkirsti jiems kelią? Būtent tokios kokybės reikia Tavo garderobe. Dabar geriausias medžiagas ir patikrintus projektus gali turėti naujoje, kosminiai geroje versijoje. Emblemos su žymiausia astronomijos agentūra pasaulyje pabrėš žymių bomberių karinį charakterį, suteikiant Tau galimybę pasijusti tikrai išskirtinai. O jeigu prie to pridėtume ilgus, medžiagines juosteles, prikabintas prie užtrauktuku ir skiautes su amerikiečių vėliava – kosminė išvaizda garantuota. Tokioje stilizacijoje pasiteisins minimalistiniai kedai, tiesios kelnės ir džemperis. Tikras mados hitas!


Kosminis stilius


pilki apranga Alpha Indsutries

Alpha Industries ne specializuojasi vien striukių gamyba – savo asortimente turi taip pat kitus aprangos elementus. Ieškai kai ko iš tikrųjų ypatingo į mokyklą, universitetą, susitikimams su draugais ar į darbą? Atkreipk dėmesį į išskirtinius džemperius tiesiai iš Tenesyje įsikūrusio prekės ženklo. Jų paprastas kirpimas atras save kiekviename derinyje, o logotipai su NASA emblemomis yra tikras pagarbos ženklas visiems, kurie prisidėjo tyrinėjant kosminę erdvę. Įrodyk, kad ir Tu stebi žvaigždes, semiantis iš jų įkvėpimo! Patogūs džemperiai Aplha Industries suteiks Taua galimybę pasijusti lengvai, o tuo pačiu garantuos kosminiai gerą įvaizdį, kurį greitai pamėgsi. Persikelk į streetwear‘o aukštumas ir pademonstruok kaip vertini retro stilių šiuolaikinėse versijose – idealiose tikram miesto mados gerbėjui. O galbūt vietoje džemperio nori marškinėlių? Jie taip pat puikiai prisitaikys prie Tavo kasdienių stilizacijų, suteikiant jiems nežemiškai gerą įvaizdį. Tai ir yra toks komfortas, kurio Tau reikia – geriausias šioje (ir bet kurioje kitoje) planetoje.


Streetwear can into spaceKultiniai bomberiai, retro dizaino džemperiai ir marškinėliai kiekvienai metų dienai – viskas įkvėpta NASA pasiekimais ir jų šiuolaikiniais atradimais, dėl kurių jaučiamės esantys arčiau milžiniškų visatos paslapčių. Nori pažinti kosminiai gerą stilių, kuriame praeitis jungiasi su ateitimi, o geriausias streetwear‘as persikelia į naują dimensiją? Aprangos kolekcija iš Alpha Industries yra tikras šūvis į dešimtuką, jeigu nori perkelti savo stilių į dar aukštesnį, tarpgalaktinį lygį. Kareiviški siluetai ir patvarumas, šiuolaikinės medžiagos ir nesenstančios spalvos yra būdas užtikrinti sau tą nežemišką komfortą ir kosminiai gerą išvaizdą kiekvienai dienai ir ne tik. Banali stilizacija, pasiklystanti minioje? Daugiau niekada!


Alpha Industries kolekcija

Alpha Industries apranga

×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]