Nike Janoski istorija


Mėgsti skraidyti ant riedlentės? Seki madą, įkvėptą riedlenčių stiliumi? O galbūt tiesiog vertini kultinius prekės ženklo, pažymėtu kultiniu Swoosh‘u projektus? Tokiu atveju batai Nike Stefan Janoski iš tikrųjų nėra Tau svetimi. Tai vieni iš dažniausiai pasirenkamų riedlenčių sporto modelių pasaulyje bei tiesiog ikoniškas streetwear‘o modelis. Kodėl sporto, gimusio Kalifornijoje gerbėjai yra taip susižavėti šiais kedais? Atsakymas yra paprastas: nes jie buvo sukurti būtent jiems! Avalynės dizainas, pažymėtas pavarde vieno iš labiausiai žinomų sportininkų buvo nepriekaištingai išdirbtas bendradarbiaujant su juo pačiu. Nori sužinoti, kaip tai atsitiko? Susipažink su Nike Stefan Janoski istorija!

Nike Janoski kolekcijos

59.99

49.99 €

Nike SB = profesionalumas


Jeigu esi nusižiūrėjęs modelius iš vertinamos Janoski serijos, tikrai žinai, kad yra jie Nike SB profesionalių batų, drabužių ir aksesuarų riedlentininkams kolekcijos dalis. Tai projektas, su kuriuo koncernas startavo 2002 metais. Riedlenčių sporto ir prekės ženklo istorija prasidėjo tik prieš keletą metų. Klausi kaip? Paprastai. Prekės ženklas su Swoosh‘u pirmus modelius skirtus riedlentiems išleido jau 1997 metais. Tačiau nepaisant šios turtingos istorijos ir nenuginčijamo sportinio palikimo, šio sporto mėgėjai aplenkdavo Nike produktus, nes nebuvo tai tipinis riedlentiems skirtas brandas. Siekiant parodyti, kad „skeiteriai“ yra traktuojami taip pat rimtai, kaip kiti sportininkai, prekės ženklas sukūrė specialią liniją Nike SB, o jai įgyvendinti buvo pakviesti žinomi šio sporto atstovai. Taip ir prasidėjo.


Pasirašyti legendos pavarde


Prieš Janoski buvo taip pat kiti. Kuriant patikimą avalynę važinėtis riedlentę dirbo tarp kitko ir Paul Rodriguez, Lewis Marnell ir Eric Koston. Tačiau tik batai pasirašyti Stefan Janoski pavarde džiaugiasi nesilpstančiu privalumu. Nėra ko stebėtis! Kaip yra žinoma, sportininkas buvo absoliučiai nelankstus bendradarbiaujant su prekės ženklo dizaineriams. Iš pradžių ir jis ir Nike projektuotojai turėjo visiškai skirtingas vizijas, kurios turėjo būti sukurtos. Pats sportininkas tikino, kad negalėjo eiti į jokį kompromisą, o darbas ties modeliu ne buvo baigtas iki kol batai neatrodė taip, „kaip jis to norėjo“. Autorinių batų premjera įvyko 2013 metais. Įkvėpti chukka batais, šie inkariukai iš kart pelnė pašėlusią šlovę. Nike kedai buvo apibrėžti kaip „akimirksniu tapusią klasika“. Kas dar įtakojo tokį Janoski modelio populiarumą? Nesileidžiant į ilgas kalbas – jose pritaikyti sprendimai! Modelį charakterizuoja dinamika ant lentos, puiki amortizacija bei artimas kontaktas su danga, užtikrinantis gerą lentos pojūtį.

Visada puikūs


Po neįtikėtinos Stefan Janoski inkariukų sėkmės Nike prekės ženklas mielai grįžo prie bendradarbiavimo su riedlentininku. Naujo bendradarbiavimo rezultatu tapo modelis Nike SB Stefan Janoski Max. Savo išvaizda labiau primenantys kedus negu inkariukus batai, kurie pasižymi kultine Air Max amortizacijos sistema su Air-Sole oro pagalve, įmontuota tuoj pat po kulnu. Tuo pačiu priekyje batai buvo papildyti griovelių sistema, užtikrinančia labai gerą avalynės lankstumą. Šiuolaikinė Janoski modelio versija yra vertinama už lengvumą, lankstumą ir už patį projektą, kuris nepaisant savo šviežio streetwear‘o charakterio, išlaiko pirmapradžio modelio savybes. Kuriuos legendinius batus pasirinksi Tu? Oldskūlinius, klasikinius inkariukus, o galbūt inovatyvius kedus? Išsirink modelį, kuris geriausiai atlieps Tavo unikalų stilių ir suteik sau užtikrintumo ant lentos arba tiesiog papildyk savo miesto išvaizdą! Geriausiais streetwear‘as visada laukia Tavęs Sizeer. Klausi apie pristatymą? Visada nemokamas.


×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]