adidas EQT vs adidas Ultraboost

Kai rinkoje vėl pasirodė adidas EQT visi galvojo, kad tai taps Ultraboost modelio karjeros pabaiga. Kodėl? Nes visų pirma kultinio modelio atnaujinimas iš devinto dešimtmečio taip pat pasižymėjo žymiomis putomis, o kaip vėliau paaiškėjo, kad jų šiuose modeliuose daugiau negu pačiuose Boost, kas kaip ir turėjo tampi jų skiriamuoju ženklu... Daugelis pradėjo galvoti ar yra esmė rinkoje palaikyti dvi serijas. Išsprendėme šią problemą. Ar boost kiekybė EQT ir Ultraboost yra pakankamas vertinimo kriterijus?

Velnias slypi detalėse

Iš pažiūros vienas į kitą panašūs modeliai iš tikrųjų turi daug skirtumų, kurie išryškėja tik geriau įsižiūrėjus į abi poras. Kokie yra svarbiausi? Visų pirma aulas. EQT modeliuose jis yra pagamintas iš meš tinklelio, kuris yra laidus orui kur kas labiau negu Primaknit, pritaikytas Ultraboost ir tuo pačiu tvirtesnis negu lanksti pinta medžiaga. EQT liežuvėlis yra iš vienos pusės prisiūtas, o iš kitos buvo atlaisvintas, todėl batai gali būti lengvai pritaikyti prie siauresnės arba platesnės pėdos. Ultraboost visai neturi liežuvėlio, kas yra būdinga batams, kurių aulas primena kojinę – kur kas labiau prisitaikančią prie pėdos, be būtinybės suveržti pėdą varstymo sistema. Putų kiekis pade irgi yra svarbus. EQT modelis faktiškai turi jų daugiau. Daugelis pastebi taip pat tai, kad šis modelis yra minkštesnis. Tačiau Ultraboost pasižymi charakteringu, sukibimą padidinančiu ir energiją efektyviau grąžinančiu, grublėtu protektoriumi. EQT savo konstrukcijoje to neturi, tačiau jų varstymo sistemą sudaro tvirti antdėklai, įmontuoti į aulą. Ultraboost tokia sistema nėra būdinga, todėl didžioji dalis prisitaikymo prie pėdų perima Premenknit. Jeigu kalba eina apie išvaizda, Boost modelis yra žemesnis, jam būdinga TPU elementai, stabilizuojantys pėdos viršų ir kulną. EQT yra labiau futuristinis ir masyvesnis, papildytas žymiomis 3 juostelėmis šonuose.

Ką veiki kiekvieną dieną?

Tačiau tai viskas tik sausi faktai. Kokią įtaką sportiniai bateliai turi realiame gyvenime? Čia svarbu yra tai, ką veiki kiekvieną dieną ir kokiai veiklai iš esmės tarnauja Tavo batai. Jeigu tiesiog nori stilingos ir patogios avalynės, kuri taps kasdienių stilizacijų papildymas, be abejonės rinkis EQT. Žmonės dažnai pripažįsta, kad itin vertina batus, kurie yra minkšti ir patogūs, o vaikščiojamas prilygsta pasivaikščiojimui po debesis. Tačiau toks minkštumas nebūtinai pasiteisins bėgant. Nori bėgimo batelių? Tavo geriausias pasirinkimas taps Ultraboost. Kojinė puikiai prisitaikys prie pėdos, putos atitinkamai amortizuos bei suteiks gerą stabilizaciją ir sukibimą su danga. Protektorius saugo nuo slydimo ir užtikrina puikų energijos pasiskirstymą Tau įveikinėjant naujus kilometrus.

Prisimink, kad EQT ir Ultraboost serijas sudaro daugybę modelių, kurie skiriasi vienas nuo kito išvaizda bei tam tikrose batų vietose pritaikytomis medžiagomis. Mes Jums pristatėme vienus iš pačių populiariausių modelių: EQT Support 93/17 bei klasikinius adidas Ultraboost.

×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]