(0)

Pagal šią paiešką rezultatų nerasta.
Pabandykite taikyti mažiau filtrų.

Grįžti

adidas EQT moterims ir vyrams

adidas prekinis ženklas mėgsta daryti revoliucinius atradimus mados pasaulyje ir sportinės avalynės srityje. Plaukdamas prieš srovę, jis stengiasi nustebinti savo klientus ir tuos, kurie gali jais tapti. Taip buvo ir EQT modelio atveju. Kas slypi už šio paslaptingo pavadinimo?


Naujoviškumo kvintesencija

Nors šių nepaprastai išpopuliarėjusių sportbačių dizainas atrodo labai naujoviškai, iš tikrųjų idėja juos sukurti kilo paskutinįjį praeito amžiaus dešimtmetį. Būtent tada adidas nusprendė sukurti batelius, kurie taptų atsvara tuomet ypač populiariems spalvotiems, neoniniams modeliams. Pagrindinės EQT modelio spalvos buvo balta, juoda ir tamsiai žalia. Aului buvo būdingas minimalizmas o liežuvėlis prigludęs prie pėdos. Visuma atrodė gana kukliai, palyginus su tuomet vyraujančiomis tendencijomis. Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo geras sprendimas, kadangi EQT greitai įgijo pripažinimą sportbačių žinovų tarpe.


Batai turintys strategiją

Pradėjus domėtis šiuo modeliu, greitai paaiškėtų, kad jis buvo sukurtas neatsitiktinai. EQT tai žodžio Equipment trumpinys, kuris reiškia įrangą. adidas specialistai padarė išvadą, kad užsiimant sportu yra reikalinga atitinkama avalynė. EQT modelis tapo neatsiejama bėgikų įrangos dalimi. Tiek modelio dizainas, tiek jo praktiški aspektai tai pradinės strategijos rezultatas. Šią strategiją galima apibendrinti trumpu šūkiu: „Nieko nereikalingo. Tik tai, kas svarbu.” Kiekviena EQT modelio sudedamoji dalis sukurta siekiant pagerinti komfortą avint ir užtikrinti tobulą išvaizdą.


Atsakymas į besikeičiančią tikrovę

adidas EQT tai vienas pirmųjų modelių, kurie pasirodė po įmonėje įvestų pokyčių. 90-ieji metai buvo ypač svarbūs vokiečių įmonei. Pagaliau pasirodė naujas logotipas, kuris iki šiol yra gerai atpažįstamas, asocijuojasi su legendiniu avalynės gamintoju ir su niekuo nesupainiojamas. Svarbiausiomis įmonės vertybėmis tapo komfortas, naujoviškumas, funkcionalumas ir ilgaamžiškumas. EQT modelis tapo naudingų įmonei pokyčių simboliu. Iš pat pradžių sportbačiai stebino savo patraukliu dizainu. Naujojo tūkstantmečio pradžioje vietoje savitos žalios pasirodė raudonos spalvos modelis.


EQT šiandien

Šiuo metu prekyboje yra įvairių šio modelio spalvų ir raštų versijų. Raudona spalva vis dar džiaugiasi dideliu populiarumu, bet pasirodė ir baltos, juodos, rožinės, pilkos ar rusvai gelsvos spalvos modelio atmainos. Nepakito tik sportbačių siluetas ir jų funkcionalumas. Nors EQT adidas Equipment atrodo labai naujoviškai, tai sportbačiai turintys istoriją. Savo funkcionalumo, patvarumo ir patogumo dėka modelis tapo prekinio ženklo simboliu ir neatsiejamu kiekvieno bėgiko atributu.

Populiarios moteriškos adidas kolekcijos:

Populiarios vyriškos adidas kolekcijos:

Populiarios vaikiškos adidas kolekcijos:

×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]