Ar Nike M2K Tekno tikrai yra unisex?

juodi Nike M2K Tekno

Dad Shoes užvaldė gatves! Paskutiniaisiais sezonai neįvaizduojame sau streetwear‘o derinio be šių batų. Masyvūs siluetai, dažnai nepaprastai įdomios spalvos, sugeba sukurti pilnavertišką įvaizdį. Galime išgalvoti ir kurti absoliučiai nučiuožusius derinius, bei taip pat užsidėti juos prie oversize tipo marškinėlių arba džinsų ir būti tikriems, jog visuma atrodys puikiai. Dad shoes avi merginos ir vaikinai, vyresni ir jaunesni, gatvės stiliaus gerbėjai ir tie, kurie nori neatsilikti nuo šiuolaikinių tendencijų. Įdomių modelių netrūksta, sudėtinga yra išsirinkti savo mėgstamiausią! Vienas iš populiariausių pasiūlymų tikrai yra Nike M2K Tekno. Tačiau ar yra šie kedai tinkami tiek vyrams, tiek moterims? Išsklaidysime visas abejones.


Karališkas įkvėpimas


Kaip kilo idėja šiam dinamiškam modeliui bei originaliai formai? Nike M2K Tekno turi savo išdidų pirmtaką. Šių kedų projektą įkvėpė kultiniai Nike Air Monarch, pirmą karta išleisti 2002 metais. Jau tada šiam retro futuristiniam modeliui buvo prognozuojama sėkminga ateitis. Po keleto metų galime pastebėti kokią įtaką šiuolaikiniams das shoes jie turėjo, tai akivaizdžiai matoma. Nike M2K Tekno atiduoda pagarbą streetwear‘o monarchijai ir perima iš jo silueto viską, kas geriausią.


Visi geri elementai


Tai, ką M2K Tekno perėmė iš Monarch, yra, be abejo, iš skiautinių sudarytą aulą, kurių dinamiškos dalys buvo sujungtos iš skirtingų elementų. Ją papildo perforacijos, būdingos modeliui iš 2002 metų, kuriuos yra truputį kitaip išdėstytos. Įkvėpimas be dviejų sakinių yra matomas pačioje formoje bei netipiniame banguotame pade, kurio protektorius daugelyje atveju kontrastuoja su aulo spalva. Svarbus kedų elementas yra forma ir spalva išsiskiriantis kulnas, kurio savitumas yra matomas ir kitų modelių fone. Jis priėmė ryškesnę formą nei Monarch ir tuo pačiu tapo vienu iš labiausiai atpažįstamų kedų modelių. Svarbu tai, kad M2K Tekno charakterizuoja žymiai mažesnis „Swoosh“ nei jo pirmtakas. Galų gale geras siluetas yra atpažįstamas iš toli ir apie tai neprivalo šaukti didelis logotipas.


balti Nike M2K Tekno

Bendru ritmu su modernumu


Jin Hong, Nike projektuotojas, atsakingas už naujos ikonos išvaizdą, pasidalino sau gerbėjais savo įkvėpimo šaltiniais. Kaip pats sako — modelis Monarch apibrėžė gatvės madą ankstyvaisiais 2000-aisiais. Dizainerio tikslas buvo sukurti batus, kurie išsaugotų masyvias, legendinio modelio formas, tačiau atrodo šviežiai ir šiuolaikiškai. Tai iš tikrųjų yra fantazija to, kas Air Monarch galėtų būti šiandien. Nike M2K debiutavo 2018 metų pradžioje... ant John‘o Elliot‘o podiumo, pristatant rudens/žiemos 2018 kolekciją, Niujorke. Originalūs kedai iškarto pavergė šou. Juos avėjo tiek modeliai vyrai, tiek moterys.


Jam ir jai


Nors ant Elliot‘o podiumo Nike M2K Tekno kedai nušvietė ir moteriškas, ir vyriškas stilizacijas, jų pasirodymas vyriškose įvaizdžiuose nėra toks akivaizdus. Ypač jeigu žinome, kad šį modelį sukurta iš tiesų galvojant... apie merginas! Vyrų susidomėjimas tapo toks milžiniškas, jog prekės ženklas nusprendė praplėsti savo dydžių pasirinkimą. Šiandien tie patys batai, tose pačiose spalvose gali būti avimi abiejų lyčių. Nike M2K Tekno yra pasiekiami nuo 33,5 iki 44,5 dydžio. Atsakymas į šį klausimą skamba taip: taip, šis modelis yra unisex, tačiau ne visada toks buvo. Rask sau tinkamiausią dydį ir tinkančią spalvą ir džiaukis išvaizda, kuri perlaužia bet kokias taisykles. Nike M2K Tekno laukia Sizeer parduotuvėse ir Sizeer.lt.


Nike M2K Tekno kolekcija
×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]