Moteriški Nike Air Max 270 - idealūs miestui


Laikai save mados tendencijų pradininke. Žinai, kas yra madinga, o kas visiškai nuėjo į užmarštį. Matai magišką sugrįžimą į tai, kas yra retro, o įvairių stilių derinimą ištobulinai iki perfekcionizmo. Žinai, kad streetwear‘e valdo visiškai nestandartinės taisyklės... ir būtent dėl to jį mėgsti. Taip pat nepamiršti, jog moteriški Nike Air Max 270 yra idealūs kedai miestui. Susimąstai, iš kur kilo įkvėpimas, galintis Tave jais sužavėti ir... kaip juos derinti? Ateiname su pagalba, kad galėtum tapti stilingų įvaizdžių heroje!


Būk įkvėpta


Nauji NIKE AIR MAX 270 atrodo nesveikai gerai. Tuo neturi nieko įtikinėti, tiesiog mes tai žinome. Tačiau kaip atsitiko taip, kad prekės ženklo projektuotojams pavyko sukurti dar vieną modelį, kuris iš karto sužavėjo milijonus sneakerhead‘ų ir sneakerhead‘žių? Atsakymas yra paprastas. Įkvėpimo ieškota ankstesniuose, žinomose ir vertinamuose modeliuose. Taip, pavyzdžiui, po didinamuoju stiklu atsidūrė modelis iš 1991 metų, o tai buvo Nike Air Max 180. Tai būtent šiame modelyje, pirmą kartą, išsiskyrė liežuvėlis, ant kurio puikavosi klasikinis prekės ženklo logotipas. Tačiau tai dar ne viskas! Kitu įkvėpimo šaltiniu pasitarnavo modelis Air Max 93, kuriame pirmą kartą buvo pritaikyta oro pagalvė 3D versijoje. Vau, koks tai buvo pokytis! Tokiu būdu buvo sukurtas šiuolaikinis hibridas. Neišvengta ir kitų, minimalistinių pasikeitimų — iki šiol buvo kuriami modeliai, kurie privalėjo koncentruotis į bėgimo batus. Nike AM 270 atveju dėmesys buvo kreipiamas į kasdienį naudojimą. Nike Air Max 270 tai modelis, kuris įkvėpimo semiasi iš praeities, kad užtikrintų Tau šiandien aukščiausio lygio komfortą, o tuo pačiu — stilingą ateitį. Todėl prisimink, kad kurdama stilizacijas miestui nepamirštum apie nukrypimą į praeitį. Galų gale retro šiandien yra vienas iš karščiausių tendencijų ever.Lankstumas, kurio nusipelnei


OK, žinome, kad mėgsti žinoti keletą detalių apie savo mėgstamiausių kedų istorijos vingius, tačiau neperdėk. Tikriausiai Tave domina konkretūs dalykai. Kas, kaip ir kodėl? Be problemų! Mėgsti aktyvų gyvenimo būdą, o galbūt tiesiog žinai, kad esi verta to, kas geriausia, arba... patogumo ne iš šios Žemės. Moteriški kedai Nike AIR MAX 270 užtikrins Tau viską, ko reikia. Lankstus aulas, nesuvaržyti judesiai ir be to — idealus prisitaikymas, be reikalo suspaudžiantis pėdų. Susimąstai, kaip tai įmanoma, kad laisvi judesiai buvo suderinti su idealiu prisitaikymu? Paslaptis slypi aulo konstrukcijoje. Jame buvo pritaikytos geriausios medžiagos ir šiuolaikinės technologijos. Toks derinys yra geriausia, kas gali Tau atsitikti. Minkšta tekstilinė medžiaga, orui laidau tinklelio formoje, sukuria tam tikro tipo kojinę, kuri idealiai prisitaiko prie Tavo pėdos formos ir užtikrina aukščiausią komforto lygį. Kas daugiau — orui laidžios medžiagos užtikrina Tavo odai higieniškas sąlygas kefų viduje. Tačiau tai dar ne viskas! Šį minkštą ir orui laidų aulą sujungta be siūlių (didesniam komfortui) su sintetiniais, sustiprinančiais elementais. Tai jie užtikrina pėdų saugumą ir optimalią atramą labiausiai jautriuose vietose. Susimąstai kaip atrodo jų varstymas, jeigu buvo pritaikyta „burrito“ formos aulas? Štai simetrinė ir nepaprastai minimalistinė varstymo sistema pasižymi delikačiais raišteliais, kurie idealiai išlaiko pėdą. Dėmesio yra verta taip pat ant kulno esanti kilpa, palengvinanti batų naudojimą.


Pažink amortizacijos paslaptį


Tačiau aulas tai nėra vienintelis puikų modelio dizainą įrodantis dalykas, tai pat yra padas. Iš karto galime jį pastebėti, nes sudaro įdomų, spalvotą priedą ir kas svarbiausia — užtikrina nepaprastą amortizaciją ir dar geresnį vaikščiojimo komfortą. Kas sudaro modelio sėkmę? Trijų elementų visuma. O tarp jų:


- lanksčios ir nepaprastai lengvos, dviejų tankių putos,


- didžiausia iki šiol sukurta oro pagalvė Air Sole, kuri Nike AM270 yra net 32 mm!,


- guminis išorės ir priekio sluoksnis bei permatomas galinėje dalyje, kuris kartu suteikia sukibimą kiekvienoje miesto dangoje.


Tai būtent dėl naujo oro pagalvės dydžio įgausi ne tik smūgių amortizaciją, bet ir idealų jėgos paskirstymą kulne. Todėl Tavo žingsniai taps delikatūs atitinkamai nuslopinti, o tuo pačiu nepaprastai lengvi.


Idealūs miestui


Būtent toks technologijų, medžiagų ir madingo dizaino derinys lemia, jog moteriški Nike Air Max 270 idealiai pasiteisina mieste. Žinome, kad išeinant ryte iš namų, dažnai grįžti tik vėlai vakare. Pakeliui turi sutvarkyti daugybę reikalų. Susitikimas su drauge, renginys, pakeliui eini į treniruotę ir greitai užbėgi į parduotuvę. Tam būtini labai patogūs batai, kurie tuo pačiu puikiai atrodys. Skamba kaip svajonės išsipildymas? Beveik taip ir yra. Įsivaizduok sau, kad randi batus, kurie idealiai tinka prie Tavo stiliaus, suteikia energijos, o tuo pačiu yra tokie patogūs, kad nejauti jų ant pėdų. Gali su jais skubėti į darbą, į sporto klubą, į parduotuvę ar į užsiėmimus po darbo. Tai universalūs kedai, kuriuos pamėgsi nuo pirmo pasimatavimo. Tokie būtent yra moteriški AM270! Sukurti mūsų laikams. Streetwear‘o gerbėjai ir aktyvaus gyvenimo būdo mėgėjos. Tai modelis Tau. Tai ar susiviliosi?


nike air max 270

Moteriški Nike Air Max 270 kolekcija:

159.99

67.99 €

149.99

127.49 €

149.99

127.49 €

159.99

127.49 €

149.99

127.49 €

149.99

127.49 €

×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]