(0)

Pagal šią paiešką rezultatų nerasta.
Pabandykite taikyti mažiau filtrų.

Grįžti

Fila Animal

Karščiausių paskutiniųjų sezonų tendencijų junginys! Charakterinis masyvus ugly shoes siluetas iš Fila buvo papuoštas gyvūnų odos imitacija. Šis sprogstamasis sprendimas sukuria Animal modelius, kurie sužavės streetwear‘o gerbėjas bei visas, kurio seka podiumų madą. Šis pasirinkimas užtikrintai skirtas drąsioms moterims!


Sugrįžimas gražiausiame stiliuje

Fila prekės ženklas buvo įkurtas XX amžiaus pradžioje Italijoje. Savo veiklos pradžioje prekės ženklas gamino įrangą alpinistams bei apatinį trikotažą. Tačiau laukui bėgant persiorientavo į sportinės aprangos ir avalynės rinką. Nuosaikus prekės ženklo populiarumas peraugo į tikrą bombą jau septinto ir aštunto sandūroje, ypač dėl bendradarbiavimo su teniso žvaigždėmis. Vėliau prasidėjo tikra lavina – įmonė plėtė savo veiklą į kitas sportines disciplinas, o Fila logotipas pradėjo būti atpažįstamas visame pasaulyje. Tai puiku, bet kokiu būdu iš sporto pasaulio Fila įžengė į miestų gatves ir kodėl projektas kelia būtent 90-ųjų stiliaus asociacijas? Žinoma, kad į tai įsivėlė muzika. O konkrečiau – prie to prisidėjo repo įžymybės. Nas ir 2Pac‘as labai prisidėjo prie to, kad šis prekės ženklas tapo dešimtmečio simboliu ir fenomenu. Ir nors kartu su šimtmečio pabaiga Fila nugrimzdo į užmarštį, tai šiuo metu grįžta taip niekada stiprūs. Perėjusi iš itališkų rankų į korėjietiškas, Fila vėl skinasi kelią į viršūnę. Ir tikrai tam pasitarnauja retro stiliaus tendencijos ir atsigręžimas į streetwear‘o pusę.


Ugly reiškia madingi

Kas yra ryškiausias šio gręžimosi simbolis? Akivaizdu, kad taip vadinami ugly shoes, arba masyvūs batai, kurių stilius atspindi 90-aisiai dažnai vyresnių asmenų pasirenkamą avalynę. Tada niekas jų nevadino „kedais“, todėl patogūs, medžiaginiai batai su guminiais padais buvo priskiriami tiesiog sportinei avalynei. Tai, kas juos jungė buvo balta arba pilka spalvos, masyvumas ir visiškas atsiskyrimas nuo dizaino – batai privalėjo būti tiesiog praktiški, kas buvo priešinosi 90-aisiais vyraujančiomis spalvomis ir kiču. Kai XXI amžiuje projektuotojai iš žymiausių prekės ženklų sujungė šias, atrodytų, priešingas sau tendencijas ir „ugly“ netikėtai tapo madinga. Tikrai nėra tokio streetwear‘o prekės ženklo, kuris neturėtų savo asortimente nors vienos poros „bjauriųjų“ batų. O kai kurie net specializuojasi tokiose modeliuose. Tarp jų yra tarp kitko ir Fila. Disruptor kedai dėl storo dantyto pado, masyvaus aulo ir charakterinių siūlių, idealiai įsikomponavo į šią stilistiką. Panašiai kaip kiti, mažiau populiarūs modeliai, tokie kaip Dstr97, Adrenaline arba Ray.


Laukiniai kedai

Fila Animal tai dar viena ugly shoes iš kultinio gamintojo versija. Šį kartą tai Disruptor ir Dstr97 modeliai versijos buvo patobulintos ir vietoje vienspalvių kedų įgavo gyvūnų odos raštus bei dėmes. Toks sprendimas, neatsisakant kitų, charakterinių batų elementų, sukuria įdomią visumą, netolimą nuo kičo stilistikos. Tačiau moteriški Fila Animal yra ne tik stilius, bet ir nepaprastas patogumas. Tiek Disruptor, tiek ir Dstr97 charakterizuojasi masyviomis formomis bei storais padais. Medžiagos, iš kurių buvo pagamintas aulas yra patvarios bei idealiai prisitaiko prie pėdų, tokiu būdu išlaikant pėdą savo vietoje bei nesukeliant jai per didelio spaudimo. Nemažesnę reikšmę turi taip pat varstymo sistema. Batų pamušalas buvo pagamintas iš tekstilinės medžiagos, kuri garantuoja minkštumą ir lemia, kad net po ilgalaikio vaikščiojimo batai nesukels nuospaudų. Nepaisant skirtingų formų, abiejų modelių guminiai padai suteikia optimalią amortizaciją ir pasižymi kibiais protektoriais. Visos šios savybės suteikia Fila Animal išskirtinį komfortą. Kaip juos derinti? Pašėlusiuose streetwear‘o stilizacijose ir monochrominiuose įvaizdžiuose, kuriuose jie taps ryškiausiu akcentu. Animal modeliai pagyvins derinį su vienspalve suknele, tačiau taip pat juos suderinsi su mėgstamu džemperiu ir laisvo stiliaus kelnėmis – net ir spalvotomis. Dabar streetwear‘e viskas yra leidžiama. Įsitikink tuo pati – imk ir tiesiog išbandyk!

×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').removeAttr('required');}});});*/$('.b-cart_summation .m-cartOptions_itemSummary').each(function() {var newtext = $(this).html().replace('enp.cart.phone.country.prefix', ''); $(this).html(newtext);});$('.js-contact-chat').on('click', function() { window.location.replace('http://sizeer.lt/chatbot'); })[/script]