Kaip atskirti New Balance nuo klastotės?

Kaip atskirti New Balance nuo klastotes?


New Balance yra viena populiariausiu batu liniju sneakerhead‘u gerbejams. Ikurta 1906 metais laikui begant užkariavo milijonu žmoniu simpatijas iš ivairiausiu pasaulio kampeliu, todel daugybe kedu modeliu su „N“ raide jau pasieke kultiniu batu statusą. Del šios priežasties internete neretai pasitaiko pamatyti skelbimus, parduodančius New Balance batus už „ypatingą“ kainą. Tokiu budu labai lengvai gali pakliuti i nesąžiningu pardaveju spąstus ir isigyti nevisavertišką klastotę. Šiame tekste, kuri dabar skaitai, patarsime kaip neapsigauti pasirenkant batus.

Už ką mokame isigyjant New Balance batus


Kai kurie iš Jusu tikriausiai suka galvas, kodel verta moketi kelias dešimtis euru už firminius batus, jeigu už žymiai mažesnę kainą galima isigyti identiškus arba labai panašius sportbačius. Kai kurie, žinoma, noredami sutaupyti ir tuo pačiu tureti išsvajotus sneaker‘ius, kuriu ieško nukainuotu internetiniuose puslapiuose ir dažnai aukcionuose. Taip pirkti nera geriausias pasirinkimas ne vien del to, kad yra remiami klastočiu kurejai, bet taip pat taip yra gadinama rinka. O ir Tu neturesi iš šito nieko naudingo. Kodel? Originalus produktai yra gaminami iš aukštos kokybes medžiagu, kurios turetu rupintis musu patogumu ir savijauta. Be to, New Balance originaluose yra taikoma gausybe technologiniu ir konstrukciniu sprendimu, kuriais klastotes retai pasižymi, o jeigu ir taip, tai prastos kokybes. Šie faktoriai lemia ne tik trumpesni avalynes ilgaamžiškumą, bet ir prastesni komforto pojuti ir, žinoma, saugumą. Ne originaliu sportbačiu nešiojimas dažnai baigiasi skausmingomis nuospaudomis ir puslemis. Nuoširdžiai tikime, kad ir pirmoji pamineta priežastis Tave itikins, nes niekas nenoretu investuoti i avalynę, kuri po keleto menesiu suirs.

Kokie yra originalus New Balance kedai?


Kelias dešimtis skaičiuojantys New Balance kedai yra ne tik akiai patrauklaus dizaino, bet taip pat aukšta produkcijos kokybe ir rupesčiu apie kiekvieną detalę. Todel neverta leisti laiko ir pinigu batams aukcionuose, o verčiau garderobą papildyti originaliais produktais.

Kaip atskirti originalą?


Atskirti New Balance originalą gali buti ne pati paprasčiausia užduotis, ypač tiems, kurie ne itin gerai nusimano šio, iš Bostono kilusio prekes ženklo, produkcijoje. Kiekvienam konkrečiam modeliui turime prisižiureti iš arčiau, kad pamatytume tam tikrus elementus, kurie budingi tik originaliai avalynei, nes tie patys elementai klastotese yra skirtingi. Visu pirmą turime atkreipti demesi i pakuotę, nes originalus kedai yra ipakuojami gamintojo pažymetoje kartonineje dežeje, tuo tarpu klastotes – plastikiniuose maišeliuose arba krepšiuose. Pakuotes išoreje turi buti gamintojo logotipas bei detali informaciją apie isigytą modeli. Jeigu nors kartą turejai firminius sneaker‘ius, be jokiu abejoniu pastebesi skirtumą tarp klastočiu ir originalu kokybes. Šie paskutiniai puikiai atrodo ant pedu o ju kruopštus išbaigimas greitai pastebimas. Atidarius falsifikato pakuotę ore jau galima jausti kvapą prastos kokybes produktu ir pigiu kliju, naudojamu jungiant avalynes elementus.

Kaip originalai turi atrodyti?


New Balance originalai visada bus pagaminti ypač kruopščiai, o tai reiškia atidu elementu susiuvimą ir klijavimą. Nesuklastoti sportbačiai pasižymi atitinkamos žymemis bei prekes ženklo simbolika tiek bato viduje, tiek išoreje.

Apžiurek
×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]