Kaip valyti New Balance?

New Balance bataivalymas

Kaip valyti New Balance?

New Balance tai jau keletą sezonų populiariausia gatvės stiliaus avalynė. Noriai juos avime, kadangi batai yra patogūs ir sudaro puikią skirtingų derinių pagrindą. Tačiau dėl dažno avėjimo gana greitai gali tekti juos valyti. Kaip tą padaryti norint išsaugoti savo mėgstamą batų porą?

Skalbyklos paslaugos

Saugiausias, ir, kas įdomu, visai ne toks brangus, kaip gali atrodyti, būdas yra atiduoti New Balance batus į skalbyklą arba valymo specialistams. Rinkoje atsiranda vis daugiau įmonių, kurios profesionaliai atgaivina sportbačius. Pasinaudodamas jų paslaugomis gali ne tik išvalyti savo New Balance, bet ir investuoti į naują batų gyvenimą, pavyzdžiui, sumokėdamas už jų spalvinimą! Tai puikus variantas visiems užimtiems ir tiems, kas neturi kantrybės sportinius batus valyti namie.

Pasidaryk pats

Antras New Balance batų valymo būdas yra profesionali priežiūra namuose. New Balance batų neturėtume skalbti skalbimo mašinoje. Jos naudojimas šiems batams gali baigtis negrįžtamomis deformacijomis ar visišku sugadinimu. Valymą turime atlikti rankiniu būdu, naudojant atitinkamus įrankius ir specialias priemones. Prieš pradedant valyti batus privalome ištraukti batraiščius ir vidaus įdėklus, kuriuos būtina švarinti atskirai. Tačiau labai svarbu yra prieš imantis bet kokių veiksmų perskaityti informaciją, esančią produktų etiketėse. Atidus gamintojo rekomendacijų sekimas yra esminis žingsnis, norint išsaugoti gerą bato išvaizdą ir funkcionalumą.

Apžiūrėk:
New Balance kolekcija
Kaip avėti New Balance batus?
Kaip atskirti New Balance nuo klastotės?
New Balance 247
New Balance 373

Kaip džiovinti?

Valant sportinius batus labai svarbus yra jų džiovinimas. Skalbimo mašina privalo išsiurbti drėgmės perteklių, tačiau džiovinimas tai ilgai trunkantis procesas. Nepalik batų po saule ir nedėk po radiatoriumi! Jie gali pakeisti formą arba nuo stiprių saulės spindulių prarasti spalvą. Saugu yra į New Balance vidų įdėti laikraštį, kuris sugeria drėgmę, ir palikti batus sausoje vietoje. Tai užtruks kiek ilgiau, bet esame užtikrinti, kad kiek forma, tiek ir mūsų mėgstamų batų spalva išliks nepakitusi!


×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]