Kaip atskirti Nike Air Max nuo padirbtų?


Air Max kedai yra visu sneakerhead‘u ir visu streetwear‘o tendenciju gerbeju must have batai. Kultiniu batu seriją su legendine oro pagalve pade rinkai 1987 metais pristate Tinker Hatfield‘as savo pirmuoju modeliu Air Max 1. Nuo to laiko iki pat šiandien i parduotuviu lentynas nusedo daugybę ivairiausiu Air Max modeliu, kurie visada žadino Nike gerbeju suinteresuotumą kedais su prekes ženklo legendiniu logotipu. Kai kurie stengiasi isigyti Air Max batus pigiau, kas dažnai baigiasi didžiuliu nusivylimu isigijus suklastotus Nike batelius. Šiame tekste patariame i ką atkreipti demesi norint atskirti originalius Nike Air Max nuo beverčiu ir kokybiškai silpnai pagamintu falsifikatu.

Saugokit Nike Air Max klastočiu!


Didžiulis Nike Air Max populiarumas leme, kad rinkoje pradejo vis dažniau pasirodyti klastotes, kurios itin dažnai suvilioja šiu kedu gerbejus isigyti išsvajotus batus už mažą, biudžetui prieinamą kainą. Kai kurie skirtumai tarp originalo ir klastotes yra pastebimi iš pirmo žvilgsnio, ypač tiems, kurie puikiai išmano tai, ką sukure Tinker Hatfield‘as. Dažniausiai atkreipdami demesi i detales galime nuspręsti ar turime reikalu su originalu, ar klastote. Žemiau, žingsnis po žingsnio paaiškiname i ką turetum atkreipti demesi, jeigu nenori buti apgautas ir investuoti i neilgaamžišką prekę.

Kaina


Suma, kurią turetum buti pasiruošęs atideti Nike Air Max kedams yra mažiausiai 70 €, net atsižvelgiant i nuolaidas sportiniu prekiu prekybos vietose. Todel, jeigu kokioje nors internetineje parduotuveje ar aukcione rasi kultini modeli žemesne kaina – tai gali buti ne originalas.

Pirkimo vieta


Kad butum visiškai tikras, kad perki originalu produktą, atkreipk demesi i pirkimo vietą, nes tikrus Air Max‘sus isigysi patikrintose ir daugelio klientu gerai ivertintose parduotuvese. Prieš pirkdamas iš internetines parduotuves, kuri nera Tau žinoma, idemiai patikrink pardavejo duomenis bei vietovę, iš kurios Tau bus siunčiama preke. Avalynes pardavejai internete prekiauja populiariu kedu klastotemis, kurie dažnai siunčiami iš Kinijos arba kitu šaliu, kur falsifikatu gamyba ir platinimas yra tam tikras standartas.

Pakuote


Originalus Air Max kedai visada pasižymes taip pat ir originalia pakuote, kuri turi tam tikrus matavimus ir identifikacines žymes. Jeigu Tavo internetu isigyti kedai atkeliavo supakuoti kartonineje dežuteje arba maišelyje iš folijos ir be Nike logotipo, gali beveik buti tikras, kad tapai klastotes savininku.

Koloritas


Šitas veiksnys yra vienas sudetingesniu, norint atskirti Air Max originalą nuo klastotes. Šiuo atveju reikia atlikti namu darbus ir patikrinti, kokiais atspalviai pasižymi i rinką išleisti originalus kedai. Klastočiu gamintojai labai dažnai siulo tokius spalvinius derinius, kurie niekada nebuvo pasirodę Oregono kompanijos batu asortimente.

Plastikinis elementas bato pade


Plastikinis ideklas bato pade, kuris paprastai yra imontuojamas garsaus amerikietiško prekes ženklo, pades Tau atskirti ji nuo klastotes. Originalai pasižymi pusiau permatomu ideklu, kai klastotes dažnai turi keistos konsistencijos arba net purvino ideklo ispudi.

Raišteliai


Nike sportbačiu originalai turi žymiai ilgesnius raištelius nei ju klastotes. Todel jeigu nesugebi savo Air Max raišteliu perrišti per visas ausis, turime Tau liudnu naujienu – Tavo naujuteliai kedai yra ne kas kitas kita kaip klastote.

Veliava ant liežuvelio


Šitoje vietoje iš karto turime pabrežti, kad ši skiriamąji ženklą reiktu patikrinti visuose Air Max keduose, sukurtu Jungtiniu Amerikos Valstiju valstybes atkurimo progai. Šioje kategorijoje skirtumą tarp originalo ir falsifikato galima atskirti ivertinant amerikietiškos veliavos atspausdinimo kokybę.

Apžiurek kedus


×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]