Kaip atskirti originalius Nike nuo klastotės?


Neįtariame Tavęs tuo, kad sąmoningai esi nusprendęs įsigyti neoriginalius kedus. Tai galų gale yra tikra gėda. Tačiau kartais, kai produktai būna pagaminti kitose kontinentuose ir yra pasiekiami beveik ranka, pigių produktų prekyba, ypatingai kilusių iš Azijos šalių, pardavimai tiesiog žydi! Todėl galime tapti apgavikų aukomis ir visai nesąmoningai išleisti pinigus kai kam, kad nėra jų vertas. Klastotojai dažnai savo taikiniais pasirenka žymiausius ir labiausiai prabangių rankines ir sportinius batus. Kitoje minėtoje kategorijoje pirmauja Nike batai. Ką daryti, kad nesileistum apgaunamas? Ir kokie yra dažniausiai padirbinėtojų pasirenkami kedai su „Swoosh“?


Apie tai visada prisimink!


Yra keletas taisyklių, apie kurias verta prisiminti visada — nepriklausomai nuo to, kokį batų modelį pasirinksi. Pasitikrink — galbūt šie patarimai padės Tau išvengti galimai blogo sprendimo!


1. Katalogo numeris


Arba kitaip — devynių skaičių numeris esantis vidinėje batų etiketėje arba ant pakuotės. Patikrink oficialiame Nike puslapyje, koks numeris yra priskirtas modelius ir palygink su numeriu ant Tavo poros. Numerių atitikimas dar nėra garantija, kad batai yra originalūs, tačiau suteikia tam daugiau galimybių.


2. Spalva, detalės


Klastotės neretai yra kitokio atspalvio nei originalūs modeliai. Atsitinka taip, kad padirbti kedai yra tokių spalvų, kurių tikruose modeliuose niekada nebuvo. Kai kurių Nike modelių atveju siūlo poros personalizavimo galimybę, tačiau ypatingai egzotiški deriniai turėtų būti mums aiškus ženklas. Panašiai kaip ir keisti priedai, suteikiantis klaidingą riboto leidimo įspūdį — būk budrus ir nesileis apgaunamas, iš pradžių patikrink ar gamintojas iš tikrųjų turėjo tokią liniją.


3. Dėžutė


Dėžutės atpažinimas yra žaidimas tikrai išprususiems sneaker‘ių žinovams (tik ar tokie rizikuos pirkti klastotes?). Visų pirma turi žinoti kaip atrodo originalas. Ir būtinai atkeipk dėmesį į detales: kartojo kokybę, užrašą, logotipą.


4. Medžiagos ir išbaigimas


Klastotės yra pagamintos paprastai iš prastenės kokybės medžiagų. Nėra juose technologinių sprendimų, kurie yra originaluose. Ir taip gali tikėtis amortizacijos, kuri neamortizuoja, tinklelio, kuris nevėdina, o prie visko šito... nekruopštaus išbaigimo!


5. Pirkimo vieta


Žinoma, kad išvengtum nemalonumų verta įsigyti batus iš oficialaus platintojo arba firminėje parduotuvėje. Prisimink, kad batai, kurie pas Tave keliaus iš Kinijos 3 savaites verčiau nebus originalūs. Panašiai, kaip tie, kurių kaina bus neįtikėtinai žema.Dažniausiai padirbami Nike modeliai


Internetas yra kaip tik pilnutėlis klastočių. Patikrink svarbiausias batų charakteristikas, kurios skiriasi labiausiai originaliose ir suklastotose versijose.


Nike Air Max 90


Vienas iš populiariausių Nike modelių. Kadangi egzistuoja daugybę spalvinių versijų Air Max 90, lengva yra patikėti ir įsigyti klastotę spalvoje, kurios originalų tarpe nėra. Būtent nuo spalvos turime pradėti tikrinti modelio originalumą. Kas be to? Amortizacija! Klastotės Air Max galų gale jos visai neturi, todėl juos užsidėjus iš karto yra jaučiamas skirtumas... žymus „langelis“ taip pat gali atrodyti kitaip. Daugiau informacijos, kaip atskirti Nike Air Max nuo klastočių rasi ➡ čia.


Nike Huarache


Sudėtingos konstrukcijos modelis buvo pagamintas iš jungtų medžiagų ir charakteriniu, įgaubta medžiaga kulne, kurioje buvo įmontuotas dirželis iš tvirtos gumos. Klastotėse medžiagos nėra kruopščiai sujungtos, guma ant kulno yra per lanksti, o medžiaga — ne įgaubta.


Nike Air Force 1


Batai, kurių padirbtose versijoje dažniausiai perdėtai daug detalių, kaip cirkonio, šviečiančių padų ar kitokio logotipo nei Nike. Nepirk jų — Nike jų niekada negamino! Dar vienas svarbus dalykas yra raišteliai. Originalūs kedai turi reguliarų rišimą zigzagu. Jeigu kalba eina apie detales — verta patikrinti metalinį ženklelį ant raištelių. Originalas pasižymi siauru, bet aukštu užrašu „AF-1“, o pats ženkliukas yra gana platus. Šioje vietoje klastotės dažniausiai skiriasi.


Nike Roshe Run


Roshe ir kiti Nike batai įkvėpti bėgimo batų istorija buvo sukurti galvojant apie vaikščiojimo patogumą. Klastotės iš karto išsiskiria savo kietumu, būdingu „patogiausiems pasaulyje batams“. Tai yra pado klausimas, kuris neturi atitinkamos amortizacijos. Originalių batų įdėklas yra lankstus ir minkštas — retai yra randamas padirbtose modeliuose. Taip pat atkreipk dėmesį į liežuvėlį. Čia logotipas tūrėtų būti ant judančio, kvadrato formos medžiagos, prisiūtas prie vertikalaus dirželio. Ne klastotėse Tau turi pavykti įkišti pirštą už dirželio, logotipo aukštyje. Neoriginaliose modeliuose jis yra dažniausiai prisiūti tiesiog prie liežuvėlio.


Trumpai tariant — Tavo investicijų ir laiko nevertas dalykas! Apsipirk patikrintose vietose. Vietoje iš jų kaip tik esi :-)


×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]