Įrašyti į miesto tinklą – kaip derinti adidas Deerupt?

Rusvai gelsvi adidas bateliai

Streetwear dimension negali apseiti be pasiūlymų iš geriausių prekės ženklų. O kuriuos galime tokiai pripažinti? Tikrai vokišką adidas! Šis gamintojas su beveik šimtamete istorija yra žinomas savo puikiais pasiūlymais, kurie patenkina net reikliausių streetwear‘o gerbėjų poreikius. Dešimtys metų patirties, naujausių technologijų pritaikymas pristatomuose modeliuose ir solidus išbaigimas yra tik kai kurie prekių privalumai, pažymėti Trefoil logotipu. Nieko nuostabaus, kad juos renkasi teniso kortų, parketo bei bėgimo trasų profesionalai! Būtent tokia kokybė suderinta su geriausiu stiliumi Tave domina, tiesa? Tokiu atveju drąsiai rinkis fenomenalią adidas Deerupt kolekciją ir avėk juos kaip mėgsti – arba geriausiai! Pažink karščiausius įkvėpimus ir išsirink savo stilių..


Tikra sėkmė!


Vokiečių prekės ženklas pripratino mus prie to, kad ilgus metus eina savo keliu ir kas kiek laiko išleidžia į rinką tikrus perliukus. Norint patenkinti augančius poreikius, įmonė nuolat kelia standartus, kad patenkintų net pačius žinovus. Taip gimė išskirtinė adidas avalynės kolekcija pavadinimu Deerupt, kuri gali sukelti streetwear‘o pasaulyje nemažą triukšmą – ir todėl verta ją turėti! Šios kolekcijos kedai traukia dėmesį išskirtinės išvaizdos tinkleliu, kuris dengia visą batą, kartu su padu, puikiai pabrėždamas jų šiuolaikinį miesto charakterį. Šiuo atžvilgiu gali juos apsiauti prie absoliučiai šiuolaikinių stilizacijų, pavyzdžiui, minimalistinių, kuriuose šie išskirtiniai kedai taptų labai matomi. Nori daugiau pasirinkimo? Ne problemų – šis modelis suteikia tikrai plačias galimybes. Kaip ir adidas prekės ženklui ir priklauso, sutinkame čia daug inovacijų, o visas modelis ryškiai atspindi prekės ženklo tradicijas. Išraiškingas motyvas jau buvo naudojama praeito amžiaus septintame bei aštuntame dešimtmečiuose bėgimo avalynės gamyboje (pavyzdžiui, Marathon Training). Naujoje kolekcijoje prekės ženklo projektuotojai padarė žingsnį į priekį ir rombų formos Dellinger Web padengė ne tik batų padą, bet ir jų aulą. Kad būtų įdomiau, ant abiejų šių tinklo elementų akutės yra išdėstytomis priešingomis kryptimis, o vizualiai tai yra įdomus akcentas. Atliepiant praėjusių dešimtmečių ir praėjusių dešimtmečių projektus, gali šį modelį drąsiai derinti retro stiliaus įvaizdžiuose. Argi ne idealu? Aišku!


Run for style su adidas Deerupt


Tvarkoje, laikas konkretiems dalykams – kaip geriausia derinti savo naujus adidas Deerupt? Atsakymas skamba: priklauso, kurią iš jų nori pabrėžti, nes jų yra iš tiesų daug. Miesto džiunglėse puikiai pasiteisins sportinė išvaizda, pabrėžianti Tavo vidinę energiją ir faktas, jog visada esi pasiruošęs naujam nuotykiui. Toks derinys yra idealus pasirinkimas tiems iš mūsų, kuriems prioritetas yra komfortas. Jauti, kad kalbame apie Tave? Tokiu atveju drąsiai aukis adidas Deerupt prie nepaprastai madingų jogger‘ių ir džemperių bei marškinėlių, o vėliau judėk į miestą. Jis bus Tavo! Taip pat geru pasirinkimu taps universalios spalvos bei paprasto fasono sportinės kelnės. Dėl lengvos konstrukcijos ir laidumo orui, šie kedai idealiai pasiteisins su šortais ir palaidinėmis – tokiu būdu suteiksi visai stilizacijai krepšinio stiliaus arba tokio, kuris asocijuojasi su karšta Kalifornija. Derinius gali drąsiai papildyti kepure su snapeliu ar liemens rankine ir... paruošta! Nepakeičiama stilizacija.

Pilki adidas bateliai

Languoto rašto casual vibe


O ką, jeigu Tave vilioja kitos nuotaikos? Nėra problemų – adidas Deerupt yra toks universalus modelis, jog jį drąsiai gali avėti su savo mėgstamais laisvalaikio deriniais. Nepaisant ryškiai sportinių tradicijų ir pastebimos bėgimo batų energijos, jie skoningai atrodo taip pat šalia klasikinių džinsų. O ar pasirinksi priglundančius, ar laisvesnio aulo projektą... Tavo spendimas. Nepriklausomai nuo, ką pasirinksi, priimsi gerą sprendimą, nes adidas kedai puikiai papildo stilizacijas, suteikdami joms išskirtinio charakterio. Be to, nepritrūko jiems dar vieno, labai svarbaus privalumo, tokiems kaip Tu, kurie mėgsta eksperimentus ir nepakelia nuobodulio: universalumą. Tik pagalvok – gali turėti kedus, kurie šiandien yra modernūs, rytoj – reto; prieš mėnesį jie idealiai papildė minimalistinius derinius, o dabar puikiai įsikomponuoja į spalvotus, įvairiaspalvius bei raštuotus derinius, įrodant, kad žino, kas yra geras streetwear‘as. Su tokiais batai neprivalai dėl nieko jaudintis – gali drąsiai rinktis monochrominius derinius, o vieninteliam spalvotam akcentui skirti būtent šiuos išskirtinius kedus, daugiau nieko nereikia. Taip pat gerai adidas kedai pasiteisins 80-ųjų arba pašėlusių nineties įkvėptose stilizacijose, kai niekas nebuvo akivaizdu. Ir taip kaip tinklelis ant aulo yra atkreiptas į vieną pusę, o ant pado į kitą, taip ir Tu gali drąsiai jungti medžiagas, raštus ir spalvas tokiu būdu, kuriuo dar nieks nebandė. Kedai adidas Deerupt tikrai palaikys Tavo žingsnį į geriausios stilizacijos mieste kelią. Tai paprasta!


Apžiūrėk adidas Deerupt
×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]