Kaip išrinkti šortus?

Kai artėja vasara, laikas pasiruošti parodyti kojas! Įvertink vasaros sezonui tinkančių šortų pasiūlymą. Planuojant įsigyti tokius drabužius verta žinoti, i ką atkreipti dėmesį, kad nauja prekė būtų tinkama. Tinkama Tavo figūrą optimaliai parodančiu šortų pasirinkimas priklauso nuo kelių veiksnių. Žinoma, svarbiausias yra dydis. Jeigu apsiperki internetinėje parduotuvėje, visada naudokis dydžių lentele. Atkreipk dėmesį, kad net to paties gamintojo, to paties dydžio produktai gali skirtis, todėl susipažink su kiekvieno Tave dominančio produkto duomenimis.

Šortai moterims ir vyrams

Sizeer.lt parduotuvėje kiekvienas produktas yra matuojamas individualiai, todėl jo parinkimas tampa daug paprastesnis. Taip pat verta išmatuoti savo mėgstamus šortus jų neužsimaunant ir remiantis šiais išmatavimais pasirinkti tinkamą prekę internetinėje parduotuvėje. Gerai priderinti šortai privalo glaustis prie liemens iš nugaros taip, kad neatsikištu, bet ir ne per stipriai spaustu. Matuojantis šortus verta įdėmiai patikrinti, ar jie niekur nespaudžia, ar laisvai galime juos užsegti, taip pat ar jie nėra per laisvi, taip suteikdami Tau apimties ar parodydami figūrą ne iš geriausios puses.

Šortai – idealus vasarą

Moteriškų šortų atveju daug priklauso nuo figūros tipo. Masyvesnes, trumpas kojas turinčios merginos neturėtu dar labiau jų trumpinti kelius siekiančiais šortais. Savo ruožtu lieknos, siauru klubų merginos sėkmingai gali rinktis drąsiu modelių ir ryškių atspalviu šortus. Trumpu vasariniu šortų pasirinkimas taip pat priklauso nuo stiliaus, kuri labiausiai mėgstame.Laimei, šortų asortimentas yra toks platus, jog lengvai rasime tinkamus modelius kiekvienam.

Daugybė dydžiu ir gamintoju

Niekada nepirk šortų vadovaujantis vien informacija apie dydi, kadangi ji gali būti labai klaidinanti. Verta išlavinti detalaus dydžių lenteles skaitymo įgūdi, kadangi to paties dydžio Nike ir adidas šortai gali skirtis nepaisant to, jog vizualiai modeliai yra labai panašus. Kviečiame apžiūrėti Nike, adidas, Puma, Reebok, Timberland ar Confront šortų pasiūlymus. Taip pat nepamiršk apie galimybę grąžinti arba pakeisti prekę 30 dienų nuo įsigijimo datos.

×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]