Rodyti Filtrus
Rodyti
iš 1

pasirinkite filtrus

Mi-Pac kuprinės ▷

Kaina

Nuo iki

Lytis

Spalva

ATŽYMĖTI VISUS

Peržiuri: Mi-Pac kuprinės ✔️
Turimi šių modeliai: 1

Dydis

ONE SIZE

19,95 €

14,99 €

Mi Pac
Rodyti
iš 1

MI PAC KREPŠIAI IR KUPRINĖS

Kuprinė, tinkanti mokyklai, atostogoms, pasivažinėjimui dviračiu ar riedutėmis arba kelionei į kalnus – tai Mi Pac specialybė. Gana trumpa šio gamintojo istorija nėra žinoma. Užtat jo produktai pelno vis didesnį populiarumą. Tai fantastiški ant liemens segami krepšiai ir kuprinės, kurios patiks kiekvienam, kas į madą žiūri pro vaizduotės akinius. Ką ypatingo turi Mi Pac aksesuarai?

Šiuolaikiškumas tai pagrindas

Nieko keisto, jei dar negirdėjote apie Mi Pac. Įmonė buvo įkurta neseniai – 2012 metais. Tačiau nuo pat pradžių ji užkariauja kuprinių mėgėjų širdis ne tik Didžiojoje Britanijoje, iš kur yra kilusi, bet ir visame pasaulyje. Jos atstovai iškart ryžosi žengti į tarptautinę rinką ir nesuklydo. Tokią sėkmę lėmė vienas šio gamintojo prekėms būdingas bruožas...

Kūrybiškumas tai nuvalkiotas ir per daug vartojamas terminas, tačiau puikiai tinkantis šių kuprinių atveju! Įmonės idėja – pasauliui pateikti tokias kuprines, kurios užims madingų priedų statusą. Siekiant įgyvendinti šį tikslą naudojama daug veiksnių, bet pirmu smuiku groja geras dizainas. Jei svajoji apie taškuotą, gėlėtą ar futuristinių motyvų turinčią kuprinę, Mi Pac būtinai šias fantazijas įgyvendins. Papildomas pranašumas? Pakankamai žema kaina už gerą kokybę.

Formos klasika

Kuprinė tai geriausias sprendimas visiems, kas vertina patogumą. Visgi dažniausiai ji asocijuojasi su ne per daug įdomia stilistika, todėl yra pakeičiama rankine, kuri negali taip pat gerai pasirūpinti mūsų stuburu. Mi Pac yra ypatingas tuo, kad jungia komfortą, kurį užtikrina klasikinės kuprinių formos, su šiuolaikišku, universaliu ir unikaliu dizainu.

×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]