Kaip išsirinkti batus?

Kaip išsirinkti batus

Batai dažnai yra svarbiausias išvaizdos elementas, kuris gali suteikti charakterio net paprasčiausiam įvaizdžiui. Originalus avalynės fasonas, įdomus spalvų derinys arba tiesiog gerai pateikta klasika tai puikus būdas išsiskirti iš minios. Tačiau verta pasirūpinti ir praktine puse – batai privalo ne tik gerai atrodyti, bet ir gerai laikytis ant kojos ir nebūti nutrynimų ir traumų priežastimi. Prieš įsigyjant svajonių pora verta susipažinti su keliomis nesikeičiančiomis taisyklėmis, kurių paisymas sumažins netinkamo dydžio įsigijimo riziką. Būtinas yra tikras kojos dydis. Jį galima sužinoti labai paprastai – užtenka pasiimti popieriaus lapą, tušinuką, liniuotę ir ruletę. Padėk koją ant lapo ir pažymėk tašką už pėdos ir tašką prieš ilgiausią kojos pirštą. Taškus sujunk tiesia linija ir išmatuok. Tokiu būdu sužinosi centimetrais išreikštą Tavo kojos dydį, bet rekomenduojama, kad batai būtų 0,5 cm ilgesnį. Nepamiršk išmatuoti abejų kojų, kadangi jų ilgis gali skirtis. Tokiu atveju nustatydamas dydį rinkis didesnę koją.

Išrink tinkamą batų dydį

Pasiryždamas įsigyti batus internetinėje parduotuvėje privalai žinoti, jog kiekvieno gamintojo batų dydžiai tarpusavy skiriasi (pavyzdžiui, 44 Nike batų dydis gali skirtis nuo 44 Lacoste batų dydžio). Pasirinkdamas dydį pasinaudok individualia kiekvieno gamintojo dydžių lentele, pateikiama kiekvienos prekės puslapyje.
Jei planuoji įsigyti batus kitam žmogui arba vaikui, dydį galima išmatuoti kojos ilgį pažymint ant pagaliuko. Perkant batus užtenka į pasirinktą modelį įdėti turimą pagaliuką ir tokiu būdu atrinkti tinkamą dydį.

Įvertink mūsų adidas, Nike, New Balance, Converse, Reebok, Puma ar Timberland batų pasiūlymą. Jei batai neatitiko Tavo lūkesčių, turi galimybę juos iškeisti arba grąžinti iki 30 dienų nuo įsigijimo datos. Taip pat primename apie nemokamą pristatymą nepriklausomai nuo užsakymo vertės. Kviečiame apsipirkti Sizeer.lt!

Kaip išmatuoti kojos dydį?

Žiūrėk čia: KAIP IŠSIRINKTI TINKAMĄ DYDĮ

×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]