Kaip parinkti kelnių dydį?

Svarbiausia renkantis tinkamas kelnes žinoma yra teisingai parinktas dydis bei dizainas, kuris pabreš mūsų figūros privalumas ir paslėps netobulumus. I ką konkrečiai verta atkreipti dėmesį perkant kelnes? Visu pirma, gerai parinktos kelnės privalo glaustis prie liemens iš nugaros taip, kad neatsikištu, bet ir ne per daug spaustu. Tai labai svarbu, ypač „slim“ modeliu atveju.

Medžiaga turi reikšmę

Kai kurios šio tipo kelnės yra pagamintos iš elastingos medžiagos, tokiu atveju didėja, tokiu atveju jos lengviau prisitaiko. Blogiau yra, kai medžiaga yra mažiau elastinga, tada gali pasirodyti, jog nors kelnės priglunda prie talijos, jos, pavyzdžiui, yra žymiai per siauros šlaunyse. Be to, taip pat svarbus yra kelnių plotis klubuose ir jų ilgis. Todėl matuojant kelnes verta įdėmiai patikrinti, ar jos niekur nespaudžia, ar gali jas laisvai užsegti, taip pat ar jos nėra per laisvos, taip suteikdamos Tau apimties ar parodydamos figūrą ne iš geriausios puses.

Rask idealu dydi

Ryžtantis apsipirkti internete prieš tai verta dėmesingai išanalizuoti dydžiu lentelę, pateiktą prie kiekvienos prekes. Ji suteikia išsamią informaciją apie kiekvieną dydi, todėl yra didele galimybe, jog išsirinksi kelnių porą, kuri idealiai tiks! Taip pat verta išmatuoti savo mėgstamą kelnių porą jos neužsimanant ir remiantis šiais skaičiukais pasirinkti prekę internetinėje parduotuveje. Niekada nepirk kelnių vien pagal dydžio informaciją, kadangi ji gali būti klaidinanti. Verta išlavinti dydžiu lentelėsskaitymo įgūdi, kadangi to paties dydžio Nike ir adidas kelnės gali skirtis nepaisant to, jog vizualiai modeliai yra labai panašus.

Patikrink sportinių gamintojų modelius

Įvertink mūsų platų sportiniu ir medžiaginiu kelnių asortimentą, kuri rasi tarp Nike, adidas, O‘Neill ar Timberland pasiūlymų. Nepamiršk, jog Tavo užsakymo pristatymas yra nemokamas nepriklausomai nuo jo vertės. Taip pat nepraleisk nuolaidu ir akcijų, kurios leis Tavo mėgstamas prekes įsigyti už patrauklią kainą.

×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]