Kaip valyti Converse inkariukus?

Praktiški patarimai sneakerhead‘ui

Tai tikra gatvės stiliaus klasika! Ir nors šiandien sneakerhead‘ai turi iš ko rinktis, sunku yra įsivaizduoti pavasario ar net vasaros stilizaciją be ikoniškų Converse. Kultiniai kedai su žvaigžde jau ilgus dešimtmečius karaliauja gatvėse, vis dar išliekami vieni populiariausių batų tarp gatvės mados sekėjų. Jų patogumas jau tapo legenda, panašiai kaip ir jų universalumas. Šie inkariukai tinka prie visko! Nepriklausomai nuo to, kokį modelį pasirinksi — Chuck Taylor ar One Star, versijoje low ar klasikinėje, aukštesnėje — verta žinoti kaip juos tinkamai prižiūrėti. Tik tinkamos priežiūros dėka Tavo Converse išliks patvarūs ir visada gerai atrodys. Taigi, kaip juos valyti? Štai mūsų patarimai!

Aukso vertas klausimas — ar galima juos skalbti?

Daugybėje internete esančių vadovų galima rasti informaciją apie tai, kaip skalbti inkariukus skalbimo mašinoje. Pasak tinkraštininkų ir įvairių autorių niekas iš tiesų netrukdo, jog Converse skalbtume, žinoma, prieš tai išraukus raištelius ir išvalius padą. Bet ar galima tikėti tokiais patarimais? Atsakymas yra vienas: absoliučiai ne! Skalbimas mašinoje ar koks kitas būdas nei rankinis yra trumpiausias kelias į jų greitą sugadinimą. Užteks pasižiūrėti į tai, kokiomis aukštomis gręžimo apsukomis pasižymi skalbimo mašina — iš tikrųjų nori tai daryti savo inkariukams? Papildomas pavojus yra cheminės valymo priemonės ir aukšta temperatūra. Jeigu žinai kažką, kas teigia, kad Converse puikiai toleruoja automatinį skalbimą, netikėk tuo — tikriausiai jo batai jau seniai turi rimtus pažeidimus, o jų gyvavimo laikotarpis jau suskaičiuotas.

Visų pirma — delikatumas

Jeigu ne skalbimo mašina, tai kas tokiu atveju? Kaip reiktų valyti All Star arba One Star inkariukus, kad tai būtų saugu? Nepriklausomai nuo modelio ar dydžio — prisimink, kad batai prastai toleruoja drėgmę. Būtent dėl šios priežasties negalima jų mesti į skalbimo mašiną ir leisti pernelyg daug mirkti vandenyje. Ką tokiu atveju daryti, kai inkariukai išsipurvina? Smulkūs nešvarumai kaip dulkės galima pašalinti nuo aulo tiesiog švelniu šepetėliu su minkštais šereliais. Valymas turi būti švelnus, bet gestai energingi, todėl būtina šiokia tokia patirtis. Už rūpestį Converse atsidėkos geriausia išvaizda ir patvarumu ateinančiais sezonais.

Ypatingi atvejai

Tave užklupo lietus ar purvas ant šaligatvio? Vasarą tai pasitaiko dažnai! Ką daryti situacijoje, kai nat batų patenka didesnio kalibro nešvarumai? Dėmėms, purvui ir nuo drėgmės atsiradusioms dėmėms pašalinti reikės vandens ir trupučio švelnaus muilo. Tokiame tirpale sušlapink medžiaginį skudurą arba kempinę ir delikačiai patrink nešvarias vietas, iki kol išsivalys. Panašiu būdu gali taip pat valyti guminį padą ir konstrukciją priekyje, vieną iš labiausiai charakterinių Converse avalynės elementų. Rūpinantis savo inkariuku švara nepamiršk apie raišteliu skalbimą — tai taip pat būtina daryti rankomis — bei atgaivinti batų vidų tam specialiai skirtu dezodorantu. Po valymo, inkariukus yra svarbu užkimšti laikraščiais ir palikti džiūti vėdinamoje patalpoje, toliau nuo stiprių šilumos šaltinių, radiatorių itt. Absoliučiai negalima jų taip pat palikti ant saulės! Spalvotiems ir juodiems inkariukams gresia išblukimas, o balti gali pradėti geltonuoti.


Taip pat apžiūrėk:
Kaip valyti medžiaginius Vans?
Kaip valyti odinius Vans?
Kaip valyti juodus kedus?


Converse All Star Kolekcija

×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]