Kaip valyti Timberland batus?

Timberland bataivalymas

Kaip valyti Timberland batus?

Timberland avalynė tai vieni dažniausiai pasirenkamų rudens-žiemos sezonui skirtų batų. Nieko keisto – jų nepaprasta kokybė ir nesenstantis stilius yra patogumo ir ilgus metus trunkančio komforto garantija. Tačiau kad taip atsitiktų, Timberland batais reikia tinkamai rūpintis ir valyti. Kaip kuo ilgiau išsaugoti jų puikią formą?

Parink priemonę pagal odos rūšį

Šis sakinys visada atsiranda batų priežiūros kontekste. Tačiau Timberland batų atveju pasirinkimas nėra platus. Gali turėti modelį pagamintą iš natūralios odos arba nubuko. Šios dvi medžiagos turi tam tikras savybes, į kurias turėtume atsižvelgti jas prižiūrėdami ir valydami. Kalbant apie odą, jos valymas yra vienas paprasčiausių. Geros odos išvaizdos palaikymo lengvumą sudaro dažnas valymas šlapia, drėkinančia servetėle ir padengimas pasta. Nubuko atveju prireiks specialių kempinių, kurios greitai panaikins visus nešvarumus!

Kaip rūpintis Timberland batais?

Mūsų mėgstamų batų priežiūra tampa ypatingai paprasta dėl to, kad gamintojas sukūrė visą paletę skirtingų priežiūros priemonių, kurios leis pasirūpinti tuo, kad batai neperšlaptų, nesipurvintų ir butų atsparūs kitiems išoriniams veiksniams. Be to, visos priemonės yra siūlomos už tikrai prieinamą kainą. Tačiau jei vis dėl to ryžtumės pakaitalams, verta skaityti sudėtį, o ne vadovautis greitu pavadinimo ir paskirties skenavimu! Taigi, kokius produktus verta naudoti Timberland batų priežiūrai?

  1. Valymo priemonių rinkinys – įdomu, jog Timberland siūlomas įtraukia šiurkštų šepetuką ir pilko muilo gabaliuką. Todėl galime greitai ir paprastai įsigyti tokį kiekvienoje tokių prekių parduotuvėje.
  2. Valymo putos, kurios palengvins kovą su nešvarumais ir švelniai nuvalys kiekvieną odos rūšį.
  3. Skirtingoms odos rūšims, taip pat nubukui skirtas vaškas, kuris apsaugos nuo išorinių veiksnių arba specialus impregnantas iš tos pačios lentynos.

Plati prekių paletė

Jei nori, kad tavo Timberland batai išsaugotu puikią būklę ilgiau, nei vieną sezoną, investuok į jų atitinkamą priežiūrą. Aukštos kokybės produktai tai ne tik tavo avalynės saugumas, bet ir efektyvumas! Verta į juos investuoti, jei gamintojas siūlo juos specialiai savo batų modeliams. Naudojant šias priemones Timberland batai visada bus švarus, švieži ir elegantiški!


Apžiūrėk:
Timberland 6 INCH Premium
Geltonųjų batų fenomenas

Timberland 6 INCH Premium

×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]