Nike Roshe ant kojos

Nike Roshe moterims ir vyrams

Nike Roshe Run pirmą kartą rinką pasiekė 2012 metais. Nuo tada tai vienas populiariausių Oregono koncerno projektų. Tuo tarpu pavadinimas buvo pakeistas į Roshe One, o vėliau batai susilaukė įpėdinio – Nike Roshe Two. Modelio auorius, Dylanas Raashas, kurdamas kultinius batus įkvėpimo sėmėsi iš japonų kultūros ir zen filosofijos. Su šiais elementais taip pat yra siejamas kiek Roshe pavadinimas, tiek ir visas bato dizainas, pasižymintis visų pirma minimalizmu. Raashą taip pat įkvėpė japoniškos uolienos ir sodai.

nike roshe rosenike roshenike roshe

Kaip avėti?

Lieknas ir orui laidus siluetas puikiai atrodo ant kojos. Panaudotos medžiagos ir apgalvota konstrukcija lemia, jog batai gerai laikosi ant kojos, o putų padas suteikia amortizacijos jausmą kiekvieno žingsnio metu. Batai yra lengvi ir laidūs orui, jie puikiai tinka netgi karštą dieną. Nike Roshe tinka prie visko, geriausiai atrodydami su gatvės ir kasdienio stiliaus įvaizdžiais. Galime juos sėkmingai avėti su sijonu ar suknele, kiek trumpa, tiek ilga. Jie nuostabiai atrodo su siaurais ar „mamos“ džinsais. Kaip Nike Roshe One ir Two atrodo ant kojos? Lengvai, grakščiai ir ypač stilingai! Pažiūrėkite nuotraukų galeriją:

nike roshenike roshenike roshe
nike roshenike roshenike roshe

Pasirink modelį Nike Roshe One ar Two!

×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]