(0)

Pagal šią paiešką rezultatų nerasta.
Pabandykite taikyti mažiau filtrų.

Grįžti

Nike Roshe – Zen batai

Sportinis Oregono koncernas ne kartą mus stebino garsių ir mėgstamų batų modelių atsiradimo įkvėpimo šaltiniais. Pavyzdžiui, Air Max buvo įkvėpti vieno iš Paryžiaus pastatų išvaizda. Cortez padus Billas Bowermanas sugalvojo pusryčiams kepdamas vaflius. Įdomią ir nepaprastą istoriją taip pat gali papasakoti batai, kurių pavadinimas kalba pats už save. Roshi iš japonų kalbos reiškia Zen meistrą. Nike Roshe avalynės linija tai junginys to, kas geriausia Japonijoje ir meditacijoje. Batai yra minimalistiniai, be nereikalingų ypatumų ir būtent tai lemia, jog jie yra gražūs savo paprastumu. Iš visų įgyvendintų minimalistinių Nike projektų, Roshe neturi sau lygiu. Visame pasaulyje jie mylimi už savo stiliaus paprastumą, patogumą bei komfortą. Ką dar privalome žinoti apie šį modelį?


Nike Roshe Run – dilema dėl pavadinimo

Nesunkiai galima atspėti, jog Roshe One pavadinimas, kilęs iš japonų kalbos, kurioje "roshi" reiškia Zen meistrą. Šie bateliai pagal savo dizainą iš tiesų turi daug bendro su japonišku minimalizmu, kuris yra gerai žinomas visame pasaulyje. Juose nėra nereikalingų detalių ar spalvų maišymo. Švari forma - taip galima trumpai apibūdinti jų išvaizdą. Antra pavadinimo dalis, kaip bebūtų, sukėlė šio modelio istorijoje nemažą sumaištį, kadangi iš pradžių, 2010 metais bateliai buvo pardavinėjami pavadinimu Roshe Run. Nors jų paskirtis nebuvo bėgimo, tačiau dauguma žmonių įsigijusių šiuos batelius, naudojo juos būtent šiam tikslui. Nike pradėjo taisyti šią padėtį, todėl netrukus pakeitė pavadinimą iš Roshe Run į Roshe One, tačiau praėjus keliems metams, šiuos abu pavadinimus dauguma naudoja kaip sinonimus. Reikia vis dėlto įsiminti, jog Roshe One tai laisvalaikio bateliai.


Nike Roshe One – kodėl juos mylime?

Roshe One išsiskiria minimalistiniu dizainu, ypatingu patogumu ir komfortu. Jų geriausiąja savybe yra lengvumas, kuris išgaunamas iš panaudotų gamyboje medžiagų. Paviršius pagamintas iš pralaidaus orui tinklelio, kuris suteikia gerą oro cirkuliaciją, o guminis padas yra labai lengvas, todėl puikiai amortizuoja. Šio modelio versijų vis daugėja. Šiandien turime ne tik klasikinius juodai-baltus kedus, bet ir versijų su floristikos elementais arba labiau ryškių spalvų modelius. Minimalistinė forma leidžia žaisti su spalvomis ir raštais. Nike Roshe One tai vasarinė klasika, kuri puikiai tinka kasdieniam avėjimui.


Nike Roshe Two – formos tobulumas

Vienas didžiausių Zen batų privalumų yra jų svoris – vertiname kasdienę avalynę, kuri yra lengva, tačiau modelio Roshe Two atveju dizaineris Dylanas Raashas pranoko pats save. Kas įdomu, nuo pat darbo su Roshe linija pradžios jo pagrindinis tikslas buvo sukurti ypač lengvus sportbačius. Pirma versija buvo ilgą laiką tobulinama tam, kad galutinis efektas sužavėtų vartotojus. Tačiau tik Roshe Two būdingas maksimalus visų konstrukcijos elementų supaprastinimas leido pasiekti norimą svorį. Lengvumas tai ne vienintelis šių batų privalumas! Kuo dar gali pasigirti jų kūrėjas?


Tobulas minimalizmas

Nike Roshe dizainas ypatingai žavi visus paprasto stiliaus gerbėjus. Negalėjo būti kitaip, visgi šių batų šaknys slypi japonų kultūroje, kuri garsėja preciziškumu ir minimalizmu. Tačiau be išvaizdos batai pasižymi nepaprastu patogumu, kurį lemia trisluoksnė amortizacija ir idealiai prie kojos formos prisitaikantis aulas, turintis papildomą nuo nutrynimų saugantį elementą šalia kulkšnies. Patogūs, universalūs ir ypač lengvi. Būtent tokie sportiniai batai geriausiai tinka kasdieniam naudojimui!

Populiarios vyriškos Nike kolekcijos:

Populiarios vaikiškos Nike kolekcijos:

×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]