Unisex Vans, arba stilius neturintis lyties

Vans logoVans batai
vans ua authenticvans ua old skoolvans old skool litevans ua sh8-hi

Kai koks nors batų modelis įgauna kultinių batų statusą, savo spintoje jį nori turėti visi. Iš kart atsiranda klausimai apie dydžius, spalvas, tam tikrų egzempliorių originalumą, tačiau visų pirma klausiama kam modelis buvo sukurtas. Kultinių inkariukų atveju dažnai kartojasi klausimas „Ar Vans kedai yra vyriški ar moteriški?“ Laikas rasti tam atsakymą!

Vans Old Skool

44.99

29.99 €

44.99

34.99 €

44.99

34.99 €

54.99

34.99 €

44.99

29.99 €

54.99

34.99 €

54.99

44.99 €

79.99

64.99 €

79.99

49.99 €

79.99

54.99 €

74.99

54.99 €

74.99

54.99 €

84.99

44.99 €

79.99

39.99 €

79.99

49.99 €

79.99

39.99 €

Vans – vieno fabriko istorija

Iš kur atsirado Vans populiarumas? Ir kaip susikūrė pats prekės ženklas? Jų istorija siekia šeštą dešimtmetį. XX amžiuje, Kalifornijoje, mažame brolių Van Dorenų ir jų draugų fabrike, buvo sukurti pirmieji batai su guminiu padu. Labai greitai į juos dėmesį atkreipė riedlenčių aistruoliai, kuriems pado sukibimas su danga buvo svarbiausia. O kada vienas batų modelis tampa populiarus vienoje grupėje, tuos juos kopijuoja kiti... Šį karta buvo ne kitaip. Vans milžinišku greičiu pradėjo ekspansiją gatvėse – ir ne tik Kalifornijos. Netrukus bendra įkūrėjai turėjo dešimtis parduotuvių visose Jungtinėse Valstijose ir keletą kultinių modelių savo sąskaitoje. O dabar? Vans ir toliau išlieka prekės ženklas, kuris nenustoja būti madingas. Ir, kaip žinome, ne tik JAV, bet ir visame pasaulyje. Dešimtys atspalvių, modelių, o taip pat įvairūs bendradarbiavimai su kitais prekės ženklais ir projektuotojais lėmė, kad beveik kiekvienas ras kai ką sau prekės ženklo asortimente.

Inkariukai kiekvienam

Nuomonė, kad Vans yra unisex atsirado iš fakto kad populiariausi modeliai, tokie kaip Vans Old Skool ar Sk8 Hi moteriškuose, vyriškose ir jaunatviškose versijose pasižymi praktiškai nesiskiriančia konstrukcija. Tos pačios medžiagos, spalvos ir siluetai suteikia įspūdi, kad egzistuoja vienas, universalus Vans modelis. Tačiau tiesa yra tokia, kad vyriški ir moteriški dydžiai žymiai tarpusavyje skiriasi, todėl pardavinėti batus su „unisex“ etikete visada yra problematiška. Dėl to Vans gamina vyriškus ir moteriškus produktus atskirai (skirtinga yra numeracija ir vyriškų bei moteriškų pėdų prisitaikymas), kurie net atrodo taip pat. Tam, kad pabrėžti šių modelių panašumą, nepaisant dydžių, Vans pradėjo savo internetinėse puslapiuose produktų etiketėse žymėti vyriškus ir moteriškus dydžius vienoje vietoje. Taip kur kas sumažėjo kylančių klausimų skaičius apie tuos pačius batų modelius.

Stilingas pasirinkimas

Ne be priežasties tiek moterys, tiek ir vyrai kiekviename amžiuje pasirenka Vans. Klasikiniai, juodi inkariukai su charakterine balta juostele šone garantuoja geriausią prisitaikymą beveik kiekvienoje stilizacijoje. Vyrukai derina juos su chino, džinsais ir net sportinėmis kelnėmis. Moterys mėgsta Vans su orui laidžiomis suknelėmis, šortais, beveik su kiekvienu suknelės ir sijono kirpimu. Šie batai duete su streetwear‘u, puošnaus kasdieniškumo stiliumi bei nepaprastai madingose deriniuose „fašionistėms“ ir „fašionistams“. Puikiai paįvairinsi jais taip pat elegantiškas stilizacijas. Vans – tai absoliučiai nesenstantis dizainas ir universalumas. Nesvarbu, kas esi ir koks Tavo stilius. Tai yra batai Tau!

×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]