adidas EQT – pažink visus kultinės serijos modelius!


adidas Equipment serija savo premjerą turėjo 1991 metais ir iš karto virto sensacija. 90-ųjų pradžioje ji tapo visų tuo metinių tendencijų paneigimu, žingsniu į tai, kas sportiniuose batuose yra svarbiausia — tai technologijos ir charakteristikos. Kai jie grįžo po beveik 30 metų, visi užlaikę kvėpavimą sekė prekės ženklo veiklą ir bandė naująjį EQT. Ar neatsiliks nuo originalo? Tai buvo vienas iš pagrindinių klausimų. Prižiūrėkime naujos rūšies EQT ir pamatykime, kuo jie skiriasi iš kitų batų, pasiekiamų rinkoje. Kuo šį kartą nustebins adidas?Support


Pirmieji modeliai pristatyti 2017 metais linijoje Equipment tai EQT Support. Šioje grupėje taip pat galime išskirti modelius ADV, ADV PL, PK, 93/17 ir RF. Jeigu kalba eina apie skirtumus tarp batų, tai iš esmės tai yra įvairių charakteristikų kombinacijos, medžiagų ir technologijų. Visi modeliai pasižymi futuristine, masyvia konstrukcija pado kulne ir truputį mažesne priekyje. Charakterinį aulą sudaro lanksti kojinė. Varstymo sistema buvo sujungta su tipiniais dirželiais, kurie modeliuose EQT Support yra pagaminti iš tekstilinės medžiagos ir madingai susijungia su padu. Skirtumai? Standartiniame modelyje ADV kulną ir čiurną stabilizuoja kietesni elementai. PK modelis jų jau neturi. Esminis skirtumas yra medžiagos, iš kurių yra pagamintas aulas. Visos yra lanksčios, tačiau vienos buvo pagamintos iš Primeknit — audinio, pasižyminčiu charakteriniu pynimu, kiti iš įprastos tekstilės, truputį kietesnės. EQT RF modelis turi dar vieną idėją aului: čia buvo pritaikyta zomšos ir laidus tinklelio medžiagos.

O jeigu kalba eina apie tai, ką Support turi viduje... Ir nors daugumos jų padas turi EVA putų padą, buvo sukurtas modelis, kuris išpildytas yra Boost putomis. Kaip matyti — galima kaitalioti medžiagas ir technologijas, ir tai daryti išsaugant originalią, ikonišką adidas EQT išvaizdą!


Cushion


Klasikiniu modeliu Support įkvėptas siluetas, tačiau papuoštas kulnu su TPU — tai EQT Cushion. Aulas yra prailgintas, puikiai prisitaikantis prie pėdų, pridengiantis Achilo sausgyslę. Antdėklai iš natūralios, glotnios odos lemia, kad batai ne tik įgauna išskirtinio charakterio, bet ir yra patvaresni. Visuma yra pagaminta iš laidaus tinklelio, o padas pasižymi standartine EVA putų amortizacija.
Bask ADV


Batai, primenantys EQT krepšinio tradicijas, o tuo pačiu pasižymintys visai geriausiais šiuolaikiniais serijos elementais. Aulas buvo pagamintas iš pintos medžiagos ir zomšos, srityje virš kulno buvo idealiai išprofiliuota. O pats kulnas, sustiprintas TPU elementu, išeinančiu tiesiogiai iš pado. Priekį puošia įdomus antdėklas iš gumos, suteikiančios batams šiuolaikinės išvaizdos.


Racing ADV


Nauja bėgimo batelių EQT versija. Racing iš vienos pusės yra serijos staigmena — pasižymi ne ką skirtinga forma, o iš kitos pusės — tai tiktas sensacijos sugrįžimas! Galų gale pirmieji EQT buvo batai skirti bėgimui. Aulas priekyje su charakteriniu pynimu, kuris idealiai prisitaiko prie pėdos ir bėgant atkartoja natūralius kojos judesius. Galinė batų dalis suteikia idealią stabilizaciją — visas kulnas buvo pagamintas iš tvirtesnės medžiagos. Amortizacija idealiai išprofiliuotame pade užtikrina EVA putos, todėl pasiteisina kiekvieno dangoje. Lanksti varstymo sistema (batraiščiai ant dirželių, kurie prisitaiko prie pėdų išsidėstymo) lemia, kad judėti bus patogiu, išvengiant nereikalingo spaudimo.


Kuriuos pasirinksi?


Iš tikrųjų galima teigti, kad skirtumai tarp įvairių adidas EQT modelių yra verčiau... kosmetiniai. Aulo medžiagų pasirinkimas ir galimų kitų detalių kaip viršaus sustiprinimo i TPU, yra verčiau asmeniniai prioritetai ir tai, kaip mes suprantame patogumą ir kiekvienos dienos komfortą. Mūsų pasirinkimui turi įtakos tai ar norime su EQT sportuoti, ar ne. Bėgikams yra būtina skirtinga informacija nei asmenims, kurie tiesiog nori kasdien jaustis patogiai arba pasirenka treniruotes sporto klube.

Šiaip ar taip, sportbačių gerbėjų reakcija į naują EQT modelį gali reikšti tik vieną — šie batai yra hitas ir liks juo dar ilgą laiką. Kaip matome, atnaujinimas neatsiliko nuo legendinio savo pirmtako iš 90-ųjų.×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]