Kaip atskirti adidas batus nuo klastotės?


Planuojant išsvajotas atostogas dažnai leidžiamės pasiduodami apsipirkimų karštligei. Ieškome įdomių suvenyrų artimiausiems, išskirtinių dovanų ir smulkių daikčiukų sau ir draugams. Pasirinkdami populiarias atostogų vietas neretai randame save parduotuvėse, prekybos centruose, turguose ir mažuose bazaruose, kuriuose galima rasti visokiausių prekių. Mūsų budrumas labiausiai laukiamu metų laiku, atostogose, galbūt užsienio šalyje, gali būti užsnūdęs, todėl yra didesnė tikimybė patekti į didesnius ar mažesnius nemalonumus. Viliojančios kainos, žinomi prekės ženklai ir populiariausi modeliai — viskas kartu sudaro išskirtinį pamišimą, kuriam sunku atsispirti. Prekyba klastotėmis žydi ir įgauna vis didesnius mastus dėl potencialių klientų naivumo ar ne sąmoningumo, kurie nori sumedžioti žinomų gamintojų prekes už pigiausią kainą. Ne kitaip yra vieno iš populiariausių pasaulyje sportinio prekės ženklo atveju. Į ką kreipti dėmesį perkant produktus, primenančius adidas modelius? Kaip atskirti adidas batus nuo klastotės? Jeigu atkreipsi dėmesį į keletą žemiau esančių patarimų, sumažinsi galimybę įsigyti suklastotą prekę.


Kreipk dėmesį į detales


Viena liaudies patarlė byloja, kad velnias slypi detalėse Laikant rankose batus, primenančius vokiečių prekės ženklo produktą, įdėmiai juos apžiūrėk. Užteks, kad viena raidė pavadinime skirtis, viena juostele kažkuriame batų šone bus mažiau, kad mūsų galvoje įsijungtų raudonas aliarmas. Abidas, adidos, adibas ir kitų panašių darinių neatsiras ant originalaus gamintojo produktų. Jeigu galvoji, kad rankose laikai geriausią visų metų laimikį, įsižiūrėk taip pat į batų dėžutę, palygink serijinį numerį su tuo ant pakuotės ir batų viduje. Kažkas nesutampa? Batai neatrado vienodai? Kai kurios dalys nesilaiko, kažkas kabo, batai yra kreivi — tai tik reiškia, kad tai nėra originali prekė.

Nesiūlyk savo kainos


Žinomi prekės ženklai, kurie kuria unikalius projektus taikant moderniausias technologijas ir aukščiausios kokybės medžiagas, įprastai nustato kainą už savo darbą. Nekurk svajonių, kad modelius iš naujausios, legenda tapusios kolekcijos įsigysi už 30-50 EUR. Tikriausiai nepatikėsi moterimi turguje, kuri prekes už ypatingą kainą pristato ant sulankstomo stalo, kažkur netoli įėjimo į turgų. Jeigu negali sau leisti avalynės iš naujausios kolekcijos ir nenori pirkti klastočių, rinkis šopingą išparduotuvėje. Jas rasi daugelyje vietų bei didžiuosiuose prekybos centruose arba net sertifikuotose internetinėse parduotuvėse. Tokiose prekybos vietose tikrai įmanoma sumedžioti „perliukus“ už puikią kainą.

Patikrink informaciją apie pristatymą ir pardavėją


Jeigu nesi vienas iš tų, kuriems patinka lakstyti po parduotuves ir ieškoti savo laimikio, o verčiau apsiperki namuose, patikrink Internete informaciją apie prekių siuntimą ir jų siuntėją. Kai užsakymo siuntimas užtrunka apie 30-40 dienų, tai gali reikšti kad Tavo išsvajoti adidas kedai yra tikrų tikriausią klastotė iš „aliexpress“ arba kitų panašių puslapių. Taip pat rekomenduojame perskaityti apie pardavėją ir netikėti pirmam pasitaikiusiam pardavėjui. Jeigu siuntėjas turi daugybę pozityvių atsiliepimų, o jo paskyra yra atidaryta neseniai, įmanoma taip pat, jog jis pats padarė sau nepakartojamą PR ir taip pritraukia klientus. Tačiau turint omenyje minėtas rekomendacijas Tau tikrai puikiai pasiseks atskirti adidas batus nuo klastočių.

Apžiūrėk populiariausias adidas kolekcijas:


×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]