Pagal šią paiešką rezultatų nerasta.
Pabandykite taikyti mažiau filtrų.

Grįžti

New Balance 247 moterims ir vyrams

Nors išsiskiriantys „N“ raide papuošti sportiniai batai jau tapo kultiniu gatvės mados elementu, amerikiečių gamintojas retai pristato visiškai naujus projektus. Žinome tokius modelius, kaip 410, 574 ar 998 bei bėgikų pamėgtus inovatyvius bėgimo batus. Todėl 2017 metus galima laikyti išskirtiniais! Prie žaidimo prisidės New Balance 247 kedai. Kuo jie ypatingi?


Miesto greitieji

Užtenka pažvelgti į naują New Balance šeimos narį – 247 – kad suprastum, kad jis atspindi greitą didelio miesto gyvenimo tempą. Minimalistinis batų dizainas atitinka naujausiais avalynės tendencijas, kurios numato aukštą medžiagų kokybę ir rūpinimąsi detalėmis. Jų 247 projektui netrūksta – yra šviesą atspindintis logotipas, kuris lemia, kas esami matomi naktį bei įdomūs guminiai elementai ant liežuvio. Klasikinė visuma sudaro madoje siekiamo paprastumo, kuris tinka prie visko ir idealiai įsilieja ne tik į sportinį stilių, bet ir į elegantiškus derinius, esmę. Gali rinktis New Balance 247 iš Sport arba Classic linijos. Tačiau viskas nurodo į tai, kad gamintojas ties tuo nesustos!


Patobulintas modelis

Ką dar turėtum apie jį žinoti? Be to, kad buvo sukurta daug įspūdingų spalvinių versijų, modelis sudaro efektyviausių New Balance technologijų koncentraciją, kas lemia išskirtinį patogumą. Naujausias gamintojo modelis įtraukė visas geriausias tokių kultinių modelių, kaip 1300, 998 ar 574 savybes. Kartu jos sukuria galingą derinį! Orui laidus aulas užtikrina kojoms tinkamą ventiliaciją, o iš RevLite putų pagamintas padas leidžia ilgai išlikti ant kojų. Jei New Balance gali būti dar patogesni, tai tas įvyko New Balance 247 atveju. Kiekvienas miesto stiliaus įvaizdis įgaus ryškaus charakterio, kai papildysi jį ypač patogiais, šiuolaikiškais ir minimalistiniais New Balance 247 batais!

×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]