Batai Jordan Air 1 – krepšinio ir streetwear‘o įvaizdis jam ir jai

Išvaizda, įkvėpta tuo, ką dėvi futbolininkai? Taip jau buvo! Dabar atėjo laikas, kad gatves užvaldytų krepšinis — sportas, puikiai įsikomponuojantis į streetwear‘o dvasią. Jo energija ir specifiškas amerikietiškas vibe‘as, susijęs su visa krepšinio kultūra, yra kažkas visiškai idealaus miesto tendencijų gerbėjams. Įsileisk šią ugnį į savo kasdienes stilizacijas, pasirinkdamas tikrą klasiką — batus Jordan Air 1, kurie jau anksčiau įnešė į miesto madą gaivumo pojūtį. Be to, — tai jie gali padaryti ir šiandien. Laikas (dar vienai) revoliucijai!


Visų akys į cenzūrą

Kiekvienas tikras miesto tendencijų gerbėjas vadovaujasi ne tik širdimi. Nes, nors ir pasirenkame modelius, kurie geriausiai tinka prie mūsų stiliaus ir prie mūsų pačių, mėgstame išmanyti tai, ką pasirenkame. Nepasirinksime pirmo projekto iš šono, bet tik kedus, kurie ne tik atrodo, bet ir... kalba. O konkrečiau — pasakoja kokią nors istoriją. Būtent pagal tai įmanoma atpažinti tikrą žinovą! Batai Nike Jordan Air 1 tikrai sudomins visus išrankius streetwear‘o žinovus taip pat savo istorija, kuri už jų slepiasi. Šis modelis pasirodė rinkoje 1985 metais, o jo kūrėjas, Peter‘is C. Morre‘as, įkvėpimo ieškojo tiek šiuolaikiniuose mados tendencijose, tiek ir krepšinio sporte, puikiai žinomu iš populiariausių pasaulio parketo aikštelių. Kad šis derinys būtų dar labiau autentiškas ir nuoširdus, bendradarbiavimui buvo pakviesta to meto krepšinio įžymybė, arba Micheal‘as Jordan‘as. Ar toks sprendimas galėjo pasiteisinti? Tikriausiai taip, be to, istorija įrodė, kad tai buvo geras žingsnis, tačiau iš pradžių taip visai neatrodė. Sportbačiai sukėlė daugybę kontroversijų, o NBA draudė sportininkams avėti raudonai-juodą batų modelį, grasindama baudomis. Ką padarė Micheal‘as Jordan‘as? Avėjo juos nepaisant visko! One rule — break the rules; sunku yra rasti geresnį streetwear‘o apibūdinimą.

Jordan Air 1 – idealus derinys!

Maištauti, kad pilnai save išreikštum — toks požiūris idealiai atliepia miesto madą, ar ne? Tačiau priežasčių rinktis būtent žymiuosius Jordan kedus yra kur kas daugiau! Šis modelis, be įdomios istorijos, pasižymi taip pat nuostabiu dizainu, kuris iš karto prikausto žvilgsnius. Krepšinio stilius yra pastebimas juose iš karto ir yra toks išraiškingas, jog tikrai suteiks charakterio visai stilizacijai. Tačiau šiame modelyje yra kai kas daugiau, kai kas, kas šiandien įsikomponuoja į miesto mados dvasią labiau nei anksčiau. Omenyje turime, žinoma, retro dizainą! Šie kedai, sukurti 80-ųjų viduryje, yra tikras savo laikų „vaikas“ ir idealiai perteikia to dešimtmečio nuotaikas. Tai galima pastebėti spalvose, o taip pat pačiame batų profilyje, nepaisant to, ar pasirinksime klasikinę jo versiją su paaukštintu aulu, ar žemo aulo Jordan kedus. Šalia to visko pridėjus tikrai sportinį patvarumą ir komfortą gausime... taip, gerai galvoji — žinovo vertą derinį. Trumpiau tariant, šie batai yra tikras sprogimas, tiek moterims, tiek vyrams. Netiki? Netrukus Tau įrodysime, jog geriausio abiejų lyčių streetwear‘o stiliaus gerbėjai gali džiaugtis idealia išvaizda — ir tai daryti savo mėgstamoje formoje.

Pora jai

Pradėkime nuo merginų — tikro ir autentiško stiliaus ieškotojų, kurioms nėra per drąsūs jokie deriniai ir kurios nuolat ieško įkvėpimo šaltinių. Moteriški Nike Jordan Air 1 idealiai įsikomponuos į visas kasdienes stilizacijas, perkeliant jas visiškai į kitą lygį. Nori ryškiau pabrėžti gamintojo krepšinio tradicijas? Nuostabu, klasika visada yra vertinama! Tokiu atveju būtinai rinkis mid versijos modelį, su paaukštintu viršumi, kuri taikliausiai perteiks rungtynių dvikovas ant parketo. Šalia to derink šortus, geriausiai sportinius, tank palaidinę, o vėliau... tiesiog lauk užsitarnauto pripažinimo iš tikrųjų miesto tendencijų gerbėjų. Taip pat gerą rezultatą pasiekti derindama klasikinius džinsus. Denim aprangos ir kedų derinys yra tiesiog nemirtingas, todėl jis puikiai atrodys nepaisant sezono. O galbūt suknelė ar sijonas? Micheal‘as Jordan‘as jau 80-aisiais įrodė, kad kai kažko labai norime, tai įmanoma viskas — o Tu visada nori turėti 100%, tiesa? Nedvejok — rinkis žemo aulo batus Jordan Air 1 ir derink juos prie mėgstamos suknelės arba klostuoto sijono. Arba atvirkščiai. Galimybės yra neribotos. Kai jau nuspręsi, liks tik išsirinkti atitinkamus aksesuarus (puikiu pasirinkimu taps sportinis krepšys arba maišelis, ypač naudingas, jeigu vaikštai į treniruotes) ir mėgstama krepšinio streetwear‘o stilizacija paruošta.

Pora jam

O ką rinktis vyrams? Pirma į galvą šauna, žinoma, klasikiniai junginiai, arba įvaizdis su mėgstamomis denim kelnėmis. Panašiai kaip ir merginų atveju, derinimas su džinsais yra skoningas stilistinis sprendimas, suteikiantis Tau iš kart 10 taškų. Bet jeigu toks derinys Tau pabodo — ir tai yra visai suprantama — gali drąsiai atliepti sportines prekės ženklo tradicijas ir autis kedus prie madingų jogger kelnių. Dabar tik pridėk mėgstamą džemperį arba marškinėlius — geriausiai su spalvotu užrašu, atspindinčiu tai, ką ir taip įkūnija batų aulas: išvaizda, verta žinovo, paruošta. Kita idėja, tinkamesnė vasarai? Žinoma šortai ir marškinėliai, geriausiai retro stiliuje, kad dar geriau atliepti šio modelio istoriją. Idealu, tiesa? Žinoma, šie kedai jau ne vieną dešimtmetį įrodo, kad yra the best. Vienas iš geriausių Nike avalynė projektų tikrai privalo papuošti Tavo kedų kolekciją, o geriausiai jau dabar! Į kovą, žinove: laikas sužaisti rungtynes su miesto mada, kurią taip mėgsti.

Apžiūrėk moteriški Jordan Air 1 kedai

Apžiūrėk vyriški Jordan Air 1 kedai

139.99 €

124.99

106.24 €

124.99

84.99 €

Apžiūrėk vaikiški Jordan Air 1 kedai

×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]