DUK

Per kiek laiko pristatomos prekės?

Po iššsiuntimo prekės pristatomos per 2-4 darbo dienas.

Ar galima prekes pirkti internetu ir atsiimti prekybos centre? 

Užsakymo pateikimo metu galite pasirinkti pristatymą į bet kurią mūsų fizinę parduotuvę. Pristačius užsakymą į pasirinktą Sizeer prekybos vietą, busite informuoti el. laišku.

Ar siunčiate prekes į užsienį?

Užsakymus siunčiame tik Lietuvos Respublikos teritorijoje. Siūlome apsilankyti mūsų el. parduotuvėse skirtose užsienio rinkoms: Sizeer.sk, Sizeer.cz, Sizeer.de, Sizeer.at, Sizeer.pl.

Ar galima prekes apžiūrėti prieš perkant?

Prekes galima apžiūrėti Sizeer prekybos vietose. Tačiau Sizeer.lt elektroninės parduotuvės asortimentas yra platesnis, tad galite nerasti Jums patikusios prekės prekybos vietoje. Patariame susisiekti su mūsų Klientų Aptarnavimo Skyriumi ir pasidomėti, ar norima prekė yra prekybos vietoje.

Kaip sužinoti, ar užsakymas vykdomas?

Gavus Jūsų užsakymą, nurodytu el. paštu išiunčiamas el. laiškas „Ačiū! Jūsų užsakymas priimtas“.  Gavęs tolimesniam apdorojimui ir vykdymui Jūsų pateiktą Prekių užsakymą, Sizeer nedelsdamas patikrina ar Prekių užsakyme nurodytos Prekės (pagal jų pobūdį, kiekį ir pan.) yra Sizeer sandėlyje. Jeigu visų ar dalies užsakytų Prekių Sizeer negalės patiekti Klientui, Klientas bus informuotas apie atitinkamą Prekių užsakymo būseną ir priims sprendimą dėl jo vykdymo (dalinio vykdymo arba viso Prekių užsakymo atsisakymo (anuliavimo)). Bet kuriuo atveju, Sizeer pasilieka sau teisę per 3 darbo dienas nuo Kliento patvirtinto Prekių užsakymo pateikimo apdorojimui atšaukti tokį užsakymą. Patvirtinant tokį užsakymą, Klientui išiunčiamas el. laiškas „Jūsų užsakymas vykdomas".  Sizeer pareiškia, kad priimami vykdymui bei vykdomi bus tik tie Prekių užsakymai, kurie bus Kliento pateikti Tinklapyje teisingai; teisingai pateiktas užsakymas reiškia visų būtinų užsakymo pateikimui ir vykdymui Kliento duomenų nurodymą. Dėl to Prekių užsakymas nebus vykdomas, jeigu:

  • Klientas pateiks neteisingą ar netikslų Prekių pristatymo adresą;
  • Mes nesugebėsime užmegzti ryšio su Klientu Prekių užsakyme nurodytu kontaktinio telefono numeriu arba elektroninio pašto adresu;
  • Klientas neteisingai pateiks Prekių užsakymą (pvz., jo neapmokės); 
  • Sizeer pagrįstai pripažins, kad pateikiant Prekių užsakymą Klientas bando sukčiauti; sukčiavimu laikomas kiekvienas Kliento veiksmas, susijęs su užsakymo pateikimu ir vykdymu, kuris pažeidžia taikytinus teisės aktus, kaip antai: Tinklapio (platformos) apsaugos pažeidimas, Tinklapio sistemos naudojimas ne pagal paskirtį, svetimo Kliento prisijungimo vardo ir slaptažodžio panaudojimas arba apsimetinėjimas kitu asmeniu
Ar prekes galima užsisakyti telefonu?

Sizeer.lt e. parduotuvėje prekes galima užsisakyti tik internetu. Jei kiltų klausimų, skambinkite telefonu +37052078163 arba rašykite el. paštu info@sizeer.lt.

Kaip grąžinti prekę?

Dėmesio! Prekė turi būti nenaudota ir nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.)

Trumpa instrukcija:

1. Paruoškite prašymą apie pasitraukimą iš pirkimo-pardavimo sutarties. Galite pasinaudoti pavyzdine sutarties atsisakymo forma, kurią rasite Prekių pirkimo-pardavimo taisyklių priede Nr. 1, kuris pasiekiamas  paspaudus šią nuorodą.
2. Prekę kartu su (PVM) sąskaita-faktūra pristatykite į bet kurią Sizeer parduotuvę arba išsiųskite šiuo adresu:  
Sizeer PLC „PANORAMA“
Saltoniškių g. 9, LT-08105 Vilnius
Su nuoroda „Sizeer.lt – grąžinimas“
3. Prie grąžinamos prekės pridėkite pirkimo-pardavimo sutarties atsisakymą, kurį rasite Pirkimo-Pardavimo taisyklių Priede Nr. 1 arba paspaudus šią nuorodą.
4. Mes grąžinsime Jums įmoką naudojant tokį patį mokėjimo būdą, kokį pradinėje mokėjimo operacijoje naudojote Jūs.
5. Įmoką grąžinsime nedelsiant, bet kokiu atveju ne vėliau nei per 14 dienų nuo prekės grąžinimo mums.
6. Vartotojas privalo apmokėti prekės pristatymo į Parduotuvę išlaidas.
[script]$(document).ready(function(){$('.si-question').click(function(){$(this).toggleClass('active');$(this).next('.si-answer').animate({height:"toggle"});});});[/script]
Grįžti

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku
×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').removeAttr('required');}});});[/script]