Kaip kuriami legendiniai Timberland Premium 6 batai?


Žymūs Geltonieji Batai. Medkirčio batai. Modelis #10061. Kaip jų nepavadintum, viena yra tikra: Timberland Premium 6 – tai batai legenda. Juos avi žmonės iš įvairiausių pasaulio kampelių, myli juos žinomi žmonės, vertina aukščiausios kokybės ir puikaus amerikietiško stiliaus gerbėjai. Tačiau pavyzdinis modelis iš prekės ženklo su medžio formos logotipu, tai ne tik madinga išvaizda! Tai kokybė, užtikrinanti didžiausią dėmesį detalei. Autorinės Timberland technologijos lemia, jog jų avalynė yra tikrai nepaprastai tvirta. Tai pagaliau yra labai atsakinga gamyba, kuri didelį dėmesį kreipia į natūralios aplinkos išsaugojimą.Ekologija nėra Tau svetima? Sužinok, kaip gimsta Timberland Premium 6 batai ir pasirink batus, skirtus žmonėms, norintiems gyventi sąmoningai.

Odiniai, atsparūs vandeniui... nepažeidžiami


Jų istorija prasidėjo atradus autorinę batų aulo ir pado jungimo tarpusavyje technologiją. Ties jos išradimu dirbo Nathan‘as Swartz‘as – didelių svajonių turintis batsiuvys, šiandieninio prekės ženklo, kurį pažįstame kaip Timberland, įkūrėjas. Jo svajonė buvo sukurti batus atliepiančius poreikius sunkiai dirbančių Naujosios Anglijos gyventojų poreikius. Tuomet jis pradėjo batų gamybą su inovatyvia technologija, kuri užtikrintų tokiu būdu avalynei visišką atsparumą drėgmei. Prie batsiuvio veiklos prisijungė jo sūnus Sidney, kuris 1973 metais pristatė Swartz‘o šeimos verslo darbuotojams modelį, sukurtą būtent jiems. Atsparus visose sąlygose. Tvirtas. Atsparus vandeniui. Projektas, kuriam įgyvendinti reikėjo daugybės metų. Tačiau kai jau buvo sukurtas, pasirodė esąs idealus. Nes daiktai, sukurti iš aistros pačiam gyvenimui turi didžiausią išskirtinumą iš kitų – autentiškumą.

Nepakeičiamai idealūs


Ar žinai, kad virš 40 metų trunkantis Premium 6 gamybos procesas nesikeičia? Raktiniai, šių idealių, medkirčio batų gamybos elementas išlieka tokie patys. Visų pirma: aulas. Pagamintas iš patvaraus ir atsparaus vandeniui nubuko, kuris yra kirptas ir susiuvamas su didžiausiu preciziškumu taip, kad idealiai prisitaikytų prie pėdos. Nors šiandien #10061 modelis nėra gaminamas rankiniu būdu, žmogiškasis elementas nebuvo pašalintas iš gamybos proceso. Kiekvieną batų gamybos proceso etapą kontroliuoja kvalifikuotas darbuotojas. Kiekvienas odos gabalas, iš kurio siuvamas kultinio bato aulas, yra kruopščiai apžiūrimas specializuotos grupės tam, kad į parduotuves patenkančius egzempliorius nepatektų brokas. Dauguma natūralios odos, skirtos batų gamybai yra atvežama iš Meksikos ir Dominikos Respublikos. Odos raugyklos, kurios pristato medžiagas, priklauso LWG grupei (Leather Working Group) – tai odos gamintojų sąjunga, besirūpinanti tuo, jog odos apdirbimo procesas būtų visiškai skaidrus bei kontroliuoja šios produkcijos įtaką natūraliai aplinkai.

Rūpinantis Tavo komfortu


Aukštos kokybės oda yra vienas iš daugelio elementų, kuris įtakoja šių batų kokybę. Kas dar ją kuria? Ketureiliai apsiuvai. Nepaprastai patvarūs ir tarnaujantys konstrukcijos sutvirtinimui taip, kad batas būtų atsparus pūvančioms medžiagoms, pelėsiams ir išorės veiksniams. Aukštos kokybės oda yra vienas iš daugelio elementų, kuris įtakoja šių batų kokybę. Kas dar ją kuria? Ketureiliai apsiuvai. Nepaprastai patvarūs ir tarnaujantys konstrukcijos sutvirtinimui taip, kad batas būtų atsparus pūvančioms medžiagoms, pelėsiams ir išorės veiksniams. Tai TeslanR batraiščiai. Šie batraiščiai yra vieni iš patvariausių visame pasaulyje, o buvo jie pagaminti iš 100% perdirbtų medžiagų. Izoliuojantis įdėklas PrimaLoft ECO. Pagamintas iš sintetinių audėklų, kurių bent 50% ateina iš perdirbtų plastikinių butelių. Žymūs geltonieji padai. Storas, kruopščiai suprojektuotas padas, o besiūlo sujungimo dėka – visiems laikams pritvirtinta padą prie bato aulo, kas garantuoja visišką atsparumą vandeniui.

Geltonas batas pakeičia pasaulį


Natūrali aplinka prekės ženklui, pažymėtam medžio logotipu, turi didelę reikšmę. Timberland gerbia aplinką, kurioje veikia jų fabrikai. Jaučiant didelę atsakomybę prieš vietinę bendruomenę ir ekosistemos išsaugojimą, savo gamyboje prekės ženklas pritaiko „žalias“ technologijas. Už kiekvieną parduotą avalynės porą yra pasodinamas medis. Vykstant gamybos darbams yra gerbiamos visos žmogaus teisės. Nuo 1992 metų Timberland veda programą „Path of Service“, kurio rėmuose prekės ženklo darbuotojai gali pašvęsti savo 40 pilnų darbo valandų per metus labdaringai veiklai arba aplinkos apsaugai. Pagal šią programą buvo sodinami medžiai Mongolijoje esančioje dykumoje Horigin ir atnaujinamos viešos erdvės Bronkso rajone.O viskas prasidėjo nuo Geltonojo Bato, kuris iki šiandien yra produktas, sukurtas galvojant apie kitų poreikius. Vertini avalynę, kuris turi savo istoriją ir nebuvo sukurta per atsitiktinumą? Tu žinai, kaip svarbu yra gyventi sąmoningai, o Tavo spintoje daiktai niekada neatsiduria neapgalvotai? O galbūt tiesiog nori būti tikras, jog batus, kuriuos avėsi yra pagaminti pagal aukščiausios kokybės standartus, iš geriausių medžiagų ir tarnaus Tau ilgus metus? Pasirūpink savimi ir kitais, rinkis Timberland Premium 6. Ir būk tikras: pasirinkai gerai. Pamatyk kultinių medkirčio batų asortimentą, pasiekiamą parduotuvėje Sizeer. Pristatymas, kaip visada, nemokamas.

×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]