Medkirčio batų legenda: pažink Timberland Premium 6 istoriją


Šiuos batus avi visas pasaulis. Premium 6 iš Timerland yra kultinis modelis. Geltonų, masyvių, odinių batų siluetą kiekvieną žiemą matome ant daugelio žmonių kojų, tačiau jeigu pats nė karto jų neturėjai, tikriausiai susimąstai: apie ką visas šurmulys? Kuo pagrįstas yra, taip vadinamų, medkirčio batų fenomenas? Atsakymas paprastas: šis modelis pasižymi ilga istorija! Tai nenauja tendencija, kurį užgimė vienam sezonui. Tai neprojektas, kurio atsikratysi po metų naudojimo. Tai batai, kurie buvo sukurti sunkiai dirbančių žmonių poreikiams patenkinti. Modelis, kuris žadina pagarbą ir jos nusipelno. Nori sužinoti daugiau? Pažink Timberland Premium 6 istoriją!

Vieno batsiuvio svajonė


Reikalas yra paprastas. Viskas prasidėjo nuo vieno batsiuvio svajonės. Žmogus šis vadinosi Nathan‘as Swartz‘as. Jis gimė 1902 metais Odesoje, kaip ketvirtosios kartos rusų kilmės batsiuvys. Prieš Antrą Pasaulinį karą Swartz‘ai emigravo į JAV. Ten Nathan‘as pradėjo savo amato praktiką nedideliame fabrike, užsiimdamas batų taisymu. Tačiau vyro nė akimirkai neapleido noras įkurti savo verslą. 1952 metais jis nusipirko nedidelės Bostone įsikūrusio batų įmonės dalį, kuri vėliau peraugo į visiems gerai žinomą Timberland prekės ženklą.

Įmonė su „Dvasia“


Po kelių metų Nathan‘as tapo viso verslo savininku, todėl tėvo pakviesti prie jo prisijungė jo abudu sūnus: Herman‘as ir Sidney. Dar šeštame dešimtmetyje Swartz‘ai pradėjo gaminti batus visiškai inovatyviu būdu – be siūlų jungė batų aulą su padu. Kodėl tapo šis būdas toks revoliucingas? Tokia technika pagaminti batai pasirodė esą visiškai atsparūs vandeniui. Novatoriškos technologijos išradimas leido Swartz‘ui kartu su sūnumis tęsti darbą kuriant idealią batų porą, kuri turėtų pagerinti sąlygas visiems sunkiai dirbantiems lauko darbininkams.

Lūžio metai


Kai 1968 metais Nathan‘as išėjo į pensiją, verslo estafetę perėmė jo sūnus Sidney. Jis norėjo įgyvendinti tėvo svajonę ir ištobulinti vienintelius tokius vandeniui atsparius batus. 1973 metais jis pristatė savo darbuotojams modelį, skirtą būtent jiems: 10061, Premium 6 – Geltonas Batas. Pagamintas iš solidaus, neperšlampamo nubuko. Patvarus visose sąlygose. Modelį pradėta vadinti „Timberlander“, siejant juos su miškuose dirbančiais žmonėmis. Laikui bėgant šį pavadinimą oficialiai perėmė ir įmonė. Iš pradžių prekės ženklas užkariavo savo darbuotojų širdis, vėliau amerikiečių, o netrukus – viso likusio pasaulio. Ir taip nenuslūgo šių batų populiarumas iki šiandien.

Ikonos gimimas


Dėka unikalaus autentiškumo, aukščiausios kokybė ir originalaus dizaino, modelis Premium 6 buvo įvertintas daugelyje pasaulio šalių. Iš pradžių buvo pastebėtas jų praktiškumas, vėliau jis tapo tiesiog mados ikona. Dėl jų tiesiog pamišo gatvės stiliaus mėgėjai, žinomi šou verslo atstovai bei tinklaraštininkai. Šiandien unikalus projektas yra mėgstamas ne tik nesenstančio prekės ženklo Timberland gerbėjų, bet ir visų, kurie ieško patikimų batų. Tokių, kurie apsaugos nuo šalčio bei drėgmės ir užtikrins komfortą visose sąlygose. O šalia to Timberland batai yra stiliaus sinonimas? Good for us. Kada dar kartą apžiūrinėsi šią žymią batų porą, prisimink: šis modelis yra vertas pagarbos. Buvo sukurti žmonių, kurie šiam projektui paskyrė bene visą savo gyvenimą. Jie pagrindė savo veiklą ir jos rezultatus tvirtomis vertybėmis. Todėl šiandien gali džiaugtis geriausiu komfortu ir saugumu visose sąlygose. Ir tikrai ne vieną sezoną, o ilgus metus. Neturi savo spintoje legendinių Premium 6? Atėjo laikas tai pakeisti! Tai pasirinkimas, kurio nepasigailėsi. Patikrink ikoniškų batų Timberland asortimentą parduotuvėje Sizeer. Pristatymas – nemokamas.

×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]