Kaip valyti adidas U_Path?

adidas U_Path pilka

adidas U_Path valymas

Išskirtiniai modeliai reikalauja išskirtinės priežiūros — tai žino kiekvienas sneakerhead‘as! Kad išsaugotume mūsų mėgstamiausius batus geriausioje būklėje visų pirma reikia jais rūpintis — ir tai ne tik per šventes. Neatsižvelgiant į metų laiką ar progą, reguliari priežiūra yra būtina. Kodėl? Tik tinkamas valymas gali užtikrinti geriausių medžiagų savybių išlaikymą, o išvaizda, kuri sužavėjo Tave parduotuvėje, išliks ideali per ateinančius sezonus. Kaip prižiūrėti išskirtinius adidas U_Path, jog visada atrodytų tokie pat stilingi kaip pirkimo diena? Štai keletas praktiškų patarimų tikram žinovui.

Sluoksnis po sluoksnio

Batų priežiūra — atrodytų paprasčiausia tema. Tuo pačiu užteks perskaityti keletą straipsnių, kad įsitikintum, kiek skirtingos, dažnai net prieštaringos informacijos šiuo klausimu gali rasti interneto platybėse. Kai kurie iš jų nepatikrinti, kiti neveiksmingi, o kai kurie net kenkiantys! Vienas iš populiariausių mitų yra tas, kuris byloja apie galimybę skalbti kedus skalbimo mašinoje. Nieko labiau klaidinančio — tai paprasčiausias kelias į negrįžtamą mėgstamiausio modelio sugadinimą! O kaip prižiūrėti kedus? Visų pirma, atidžiai juos apžiūrėk. Tik žinant, iš kokių medžiagų pagaminti Tavo batai, žinosi, kaip juos valyti. adidas U_Path pasižymi tinklelio aulu su sintetiniais elementais, o jų padas buvo pagamintas iš nepakartojamų EVA putų bei gumos. Ką mums suteikia tokia informacija? Visų pirma vieną, labai svarbią taisyklę: sluoksniuota konstrukcija reikalauja sluoksniuotos priežiūros. Kiekviena medžiaga yra skirtinga ir pasižymi kitomis savybėmis. Prisitaikyk prie to, ir galėsi būti tikras, kad Tavo kedai visada puikiai atrodys.

Dulkės ir kietosios dalelės

Lengvi batai yra pagaminti iš orui laidaus tinklelio — idealūs vasarai — turi tik vieną pagrindinį minusą: labai lengvai išsipurvina. Dulkės, kietosios ir kitos ore sklandančios dalelės nusėda ant batų aulo, sukuriant neestetiškai atrodančias dėmes, ypatingai matomas ant juodų ar baltų modelių. Kaip tai įveikti? Labai paprastai — valant šepečiu! adidas U_Path geriausiai yra išvalomi būtent šiuo įrankiu, būtinai minkštai šereliais. Pats procesas reikalauja nuovokos — stiprus trynimas gali pažeisti delikatų tinklelį, negrįžtamai į sunaikinant, o pernelyg švelnūs judesiai neatneš norimo rezultato. Geriausiai tuo pačiu yra tolygiai paskirstyti šias pastangas, šveičiant batus užtikrintai, tačiau nenaudojant daug jėgos. Kai aulas bus švarus, galima pereiti prie pado valymo. Su purvu šioje batų dalyje puikiai pasiteisins paprasčiausias dantų šepetukas — būtinai su minkštais šereliais, arba paprasta, medvilninė šluostė.


Specialios priemonės

Nepaisant didžiausio rūpesčio mūsų batai laukia sunkesnės akimirkos. Per daug laiko šlapioje žolėje, purve ar nešvariu vandeniu, tikrai paliks ant jų nemažai sunkiai išvalomų dėmių. Kaip tai įveikti? Šioje situacijoje nepakenks nedidelis nukrypimas nuo bendrų taisyklių, kurias žino daugelis streetwear‘o gerbėjų. adidas U_Path, kaip ir didžioji dalis tekstilinių batų, ne itin gerai toleruoja kontaktą su vandeniu. Jų absoliučiai negalima mirkyti (bei taip pat skalbti skalbimo mašinoje), tačiau kovojant su purvo dėmėmis yra būtina naudoti šlapią šluostę. Nedvejok, ji puikiai tiks tokiai užduočiai. Naudok švelnaus muilo ir vandens tirpalą, kad įveiktum sunkius nešvarumu ant aulo tik ir ant pado. Ypatingai sunkiais atvejais naudok batų valymo šampūną, kuris primena putas. Tokia priemonė yra rekomenduojama gamintojų bei yra nurodyta ant pakuotės, tačiau prieš naudojant jį būtina patikrinti jį ant mažiau matomos aulo vietos. Atsargumo per daug nebūna.

Ne tik valymas

Batų priežiūra nesibaigia tik tą akimirką, kai pašalini nuo aulo nešvarumus. Kad išsaugotum savo mėgstamus adidas U_Path geriausioje formoje ilgesnį laiką, atkreipk dėmesį į tai kaip juos džiovini. Jeigu pateksi po lietumi arba ką tik pašalinai dėmes nuo purvo ar šlapios žolės, nepalik jų džiūti tiesiog taip. Visiškai nesiūlome jų džiauti ant džiovintuvo ar šildytuvo — tai paprasčiausias kelias leisti jiems netekti savo formos. Geriausias būdas džiovinti savo mėgstamus kedus yra išpildyti jų aulą laikraščiais arba popieriniais rankšluosčiais ir palikti sausoje, vėdinamoje patalpoje. Venk palikti batų labai stiprioje šviesoje — intensyvūs saulės spinduliai gali sukelti dėmes arba pakeisti aulo spalvą, kurių nepašalins net geriausia valymo priemonė.

adidas U_Path kolekcija

×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]