Kaip valyti Reebok Aztrek?

Reebok Aztrek balta

Reebok Aztrek valymas

Dad shoes su futuristiniu akcentu? Tris kartus taip! Būtent už šį nepaprastą derinį mėgstame Reebok Aztrek — tikriausiai vienus iš įdomiausių „bjauriųjų batų“ rinkoje. Kaip padaryti taip, kad kedai mums ilgai tarnautų, o taip pat nuolat puikiai atrodytų? Patarimas yra paprastas — užteks užtikrinti jiems atitinkamą priežiūrą. Pasidomėk kaip rūpintis mėgstamais kedai, kad visada atrodytų gerai ir galėtum džiaugtis jų unikalia išvaizda daugelį mėnesių.

Priežiūros minų laukas

Galėtų atrodyti, kad batų priežiūra yra toks paprastas dalykas — štai, užteks dubens su vandeniu ir kokio nors ploviklio, o tų medžiaginių batų atveju net tiesiog skalbimo mašina ir paprasčiausias lino maišelis. Visiškai priešingai! Didžioji dalis avalynės yra delikatesnė nei atrodo, o intensyvios apsukos ar stipraus poveikio skalbimo priemonė gali padaryti negrįžtamą žalą. Ir nors kiekviena medžiaga yra skirtinga, saugiausia bus susitaikyti su tiesa, kad didžioji dalis avalynės nemėgsta per didelio kontakto su vandeniu. Visus patarimus, kurie siūlo batus kišti į dubenį su vandeniu arba intensyviai juos mirkyti, gali drąsiai ignoruoti. Tai tikrai neatneš nieko gero!

Žingsnis po žingsnio

O ką daryti vietoje „maudynių“? Visų pirma pradėk nuo savo kedų pažinimo ir atrask jų tikrąją paskirtį. Reebok Aztrek aulas buvo pagamintas iš dirbtinės odos, tačiau ją taip pat papildyta tinkleliu, todėl valant būtina atkreipti dėmesį į šių skirtingų medžiagų ypatybes. Taip pat būtina atkreipti dėmesį į stilingas detales, kurios suteikia visam modeliui charakterio, atkreipti daugiau dėmesio (ypatingai aplink siūles). Tik esant tokiai priežiūrai batai galės išsaugoti puikią išvaizdą per ateinančius keletą sezonų. Kasdieniame valyme nepamiršk apie padą — jam taip pat yra būtina priežiūra, ypatingai jeigu jis yra baltos spalvos. Šiuo atveju reguliarumas padės išsaugoti taip pat gerą amortizuojančių putų EVA ir Hexalite sistemos kondiciją, garantuojant patogumą aukščiausiame lygyje.


Kasdieniai nešvarumai

Jeigu ne vanduo ir plovikliai, tai tokiu atveju kokios priemonės sugražins mėgstamiems kedams blizgesį? Iš pradžių atkreipk dėmesį į nešvarumų tipą. Paprastai kiekvieną dieną turime reikalą su dulkėmis ir kietosiomis detalėmis, kartais taip pat su žiedadulkėmis ar išdžiūvusio purvo dėmėmis, kurios mums nepastebint įsiskverbia į tinklelį. Su visomis šiomis problemomis susitvarkys vienas paprasta šepetys — būtinai su minkštais šereliais. Naudokis juo energingai, tačiau netrink ypatingai stipriai, kad nepažeistum siūlių arba tinklelio. Sunkiai pasiekiamas vietas šalia atskirų dalių ir spalvotų detalių gali pasiekti... dantų šepetėliu. Išsirink tokią, skirtą jautriems dantims ir naudokis ja atsargiai. Pabaigai perbrauk visumą (kartu su padu) minkšta, lengvai sudrėkinta vandeniu šluoste. Gali taip pat panaudoti drėgnas servetėles — jas visada verta turėti po ranka.

Išskirtiniai atvejai

Dulkės ir kietosios dalelės yra dar ne viskas. Kaip susidoroti su rimtesniais nešvarumais kaip, pavyzdžiui, purvas arba žolės dėmės? Jeigu po ranka neturi nieko, kuo galėtum iškarto išvalyti aulą, geriau palauk ko nešvarumai visiškai išdžius. Namuose pradėk nuo švelnaus šukavimo per visą batų paviršių, ypatingą dėmesį kreipiant į viršutines detales ir įdubimus. Vėliau gali kažkiek nukrypti nuo taisyklių ir pasirinkti švelnaus muilo ar batų šampūno ir vandens tirpale sušlapintą šluostę. Tai nesuveikia? Tokiu būdu laikas pasinaudoti specialius įrankius — skystas priemones su kempinėmis arba putomis odiniai avalynei. Taikant juos kartu su gamintojo nuorodomis gali būti tikras, kad nešvarumus įveiksi, o batų nepažeisi. Naują produktą verta ištestuoti ant mažai matomos aulo vietos — nes atsargumo niekada nebūna per daug. Baigus valymą, atnaujink batų aulo vidų ir palik kedus džiūti vėdinamoje patalpoje, toliau nuo stiprių šviesos šaltinių ir šilumos.


Taip pat apžiūrėk:
Kaip valyti odinius Vans?
Kaip valyti medžiaginius Vans?
Kaip valyti juodus kedus?
Kaip valyti odinius batus?
Kaip valyti Converse inkariukus?

×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').removeAttr('required');}});});*/$('.b-cart_summation .m-cartOptions_itemSummary').each(function() {var newtext = $(this).html().replace('enp.cart.phone.country.prefix', ''); $(this).html(newtext);});$('.js-contact-chat').on('click', function() { window.location.replace('http://sizeer.lt/chatbot'); })[/script]