Tik ne į skalbimo mašiną – kaip valyti Vans Authentic?

Vans Authentic inkariukai

Nėra geresnio būdo lengvai miesto išvaizdai negu derinti mėgstamus marškinėlius ir džinsus su patogiais sportbačiais. Daug modeliu gali pasigirti populiarumu, tačiau gatvės stilizacijų karalius gali būti vienas — juo yra Vans Authentic. Kultiniai batai jau ilgus dešimtmečius žavi vis naujas kartas, puikiai atrodant kasdieniuose ir labiausi išskirtinių progų stilizacijose. Tikri streetwear‘o gerbėjai žino, kad niekada nenuvilianti avalynė yra tokia, kuri visada puikiai atrodo — svarbiausia yra kasdienė priežiūra. Kaip prižiūrėti Vans inkariukus, kad jie visada gerai atrodytų? Laikas atsisveikinti su populiariausiais mitais!

Nelabai auksinės taisyklės

Batų valymas yra platus kaip upė. Internete galime rasti daugybę patarimų arba straipsnių apie tai, kaip tinkamai prižiūrėti savo mėgstamus modelius. Ar galime jais tikėti? Daugelyje atveju, deja, ne. Liūdna tiesa yra ta, jog ši tema apaugo nemažai mitų, kurie yra kartojami net nepasidomėjus ir nepatikrinus faktų. Būtent tokiu būdu yra sukuriami vieni iš tokių labiausiai kenkiančių avalynei patarimų, kaip inkariukų skalbimas tiesiog skalbimo mašinoje. Šis mitas gali sukelti negrįžtamą žalą Tavo mėgstamiems kedams. Garantuojame: niekas negali sušvelninti inkariukams tokio išbandymo, nei jų įdėjimas į skalbimo maišelį, nei raištelių ištraukimas. Kodėl? Skalbimo metu skalbimo mašina pasiekia tokias aukštas apsukas, jog tai tiesiog neįmanoma, jog Tavo mėgstamiausi Vans ištvertų tai be pažeidimų. Todėl to geriau nedaryti.

Vans Authentic juodaVans Authentic žaliaVans Authentic tamsiai raudonaVans Authentic geltona

Kasdienė priežiūra

Kaip tokiu atveju rūpintis savo mėgstamais inkariukais? Visų pirma verta prisiminti universalią taisyklę — su vandeniu atsargiau. Šis patarimas iš tikrųjų tinka bet kokiems batams. Ir nors dažnai sakoma priešingai, reta kuri medžiaga toleruoja mirkymą vandenyje, net ir labai trumpą, todėl geriau yra nerizikuoti! Kur kas geresnis ir saugesnis būdas valyti Vans inkariukus yra naudojant šepetį, bet būtinai su minkštais šereliais. Prieš pradedant valymo procesą reiktų ištraukti raišteliui, po kuriais taip pat kaupiasi nemažai dulkių ir purvo. Valyti šepečiu reikia intuityviai — energingai, bet ne per daug spaudžiant, kad nepažeistum aulo medžiagos. Prieš baigiant valymą nepamiršk praplauti bato pado, ypatingai jeigu jis yra baltas. Čia geriausiai pasiteisins šluostė, prieš tai sušlapinta į vandens ir muilo tirpalą — drėgna, bet ne varvanti. Sudėtingiausiems nešvarumams, kurie yra sunkiai pasiekiamose vietose puikiai pasiteisins tuo pačiu... paprasčiausias dantų šepetėlis. Žinoma, tik su minkštais šereliais — geriausiai naudoti tą, kuris yra skirtas jautrioms dantenoms.


Sudėtingi atvejai

Net kai labai rūpinamės savo kedai, visada galia atsitikti kai kas nenumatyto. Užteks, jog pradės lyti, neatsargiai įlipsi į balą arba žolė, kuria vaikštome pasirodys esanti labai minkšta ir kitą ką pastebėsime tai žalias žymes. Ką daryti tokiu atveju? Ramiai — nemanyk, kad Vans jau gali išmesti! Šioje situacijoje geriausiai yra rinktis profesionalią priemonę ir investuoti į specialų šampūną batų valymui. Tokios priemonės, nors ir naudojamos su vandeniu, buvo sukurtos iš tokių medžiagų, kurios saugo avalynę, o ne ją pažeidžia. Geras pasirinkimas yra taip pat specialiosios putos, skirtos batams iš audeklo. Jų naudojimas yra paprastas ir malonus — užteks tik sekti gamintojo instrukcijas. Tačiau jeigu norime naudoti naują priemonę, iš pradžių reiktų ištestuoti jo poveikį ant mažai matomos aulo vietos. Tokiu būdu įsitikinsime, kad iš mūsų mėgstami Vans Authentic nebus pažeisti per stipria valymo priemone.

Toliau nuo šviesos

Gali taip pat atsitikti taip, jog nepaisant mūsų geriausių norų batai vis tiek sušlaps. Ką daryti tokiu atveju? Visų pirma reikia atsiminti, jog negalima dėti batų į džiovyklę, nei džiovinti ant radiatoriaus. Žinoma, tai lengvesnis džiovinimo būdas, bet kedai gali netekti savo formos arba spalvos. Kaip džiovinti? Geriausia yra užpildyti jų vidų laikraščiais arba popieriniais rankšluosčiais ir... tiesiog pastatyti vėdinamoje patalpoje. Nereiktų jų palikti šalia langų ar balkono durų. Saulės spinduliai, dar stipresni per stiklą, gali sukelti neestetiškai atrodančius spalvos pasikeitimus, kurių nepašalins nei geriausia valymo priemonė.


Taip pat apžiūrėk:
Kaip valyti odinius Vans?
Kaip valyti medžiaginius Vans?
Kaip valyti juodus kedus?
Kaip valyti adidas U_Path?
Kaip valyti Reebok Aztrek?
Kaip valyti Converse inkariukus?

Vans Authentic kolekcija

64.99

38.24 €

64.99

42.49 €

64.99

42.49 €

64.99

38.24 €

64.99

50.99 €

64.99

33.99 €

64.99

38.24 €

69.99

42.49 €

74.99

63.74 €

64.99

38.24 €

79.99

46.74 €

89.99

55.24 €

×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]