Kosminis nuotykis žemėje. Susipažink su Moon Boots!

Moon Boot batai

Jau ankstyvą rudenį negali sulaukti šventinio laikotarpio, dovanų, kalėdinio grojaraščio, naujų kolekcijų iš Tavo mėgstamiausių prekės ženklų, o galbūt „Žvaigždžių Karų“ filmo? Tačiau kartu su šventinio laikotarpio nuotykiai ateina dar kažkas. Sąsaja su kosmosu visai nėra atsitiktinė. Apžiūrėk mūsų el. parduotuvės naujienų skirtuką ir pažink... Mėnulio batus, kurie sužavės Tave tikrai nežemišku patogumu.


Moon Boot, arba kas?


Susimastai, kas yra Moon Boot? Iš vienos pusės tai yra prekės ženklas, kuris savo nuotykį pradėjo prieš daugiau nei 50 metų, o šiandien iš naujo leidžia mums priartėti prie nebanalaus batų dizaino. Iš kitos pusės tai vienas iš įdomiausių žieminės avalynės modelių, kuriuos iki šiol matei. Jie primena astronautų batus, su kuriais jie lengvai vaikštinėja po Mėnulį. Ir todėl būtent šis modelis tapo vienas iš labiausiai atpažįstamų XX a. simbolių, kurį 2000 metais įvertino prancūzų Luvro muziejus. Vau! Tikrai daro įspūdį, tiesa? Neoniniai sniego batai, o taip pat kitų universalių spalvų modeliai. Batai, kurie sužavėjo išskirtiniu termiškų komfortu, saugo nuo sniego, lietaus, šalčio, o taip pat užtikrina ne tik puikų sukibimą, bet ir madingiausią streetwear‘o išvaizdą.


Didelis žingsnis... madai


Kaip tai atsitiko, kad sniego batai Moon Boot suteikia galimybę Tau išgyventi kosminę kelionę Žemėje? Viskas prasidėjo liepos 20 d. 1969 metais. Būtent tada įvyko misija, kurios tikslas buvo išlaipinti žmogų Mėnulyje. Jos metu, Neil‘as Amstrong‘as padarė svarbiausią žingsnį žmonijos istorijoje — žengė mūsų planetos palydovo paviršiumi. Tikriausiai susimąstai kaip šie dalykai yra susiję su sniego batais Moon Boot? Šį istorinį momentą stebėjo visas pasaulis, taip pat italų siuvėjas Giancarlo Zanatta. Jo dėmesį pritraukė... astronautų batai. Masyvūs, aukšti su juos juosiančiu neperšlampamu aulu bei charakteriniu padu. Mėnulio batai padarė jam tokį didelį įspūdį, kad nusprendė pasisemti iš jų įkvėpimo.


Gravitacija? Ne šį kartą


Giancarlo‘as nebuvo vienas iš tų žmonių, kurie ilgai virškina kokią nors idėją. Kosminiai astronautų batai taip užvaldė jo mintis, kad jau 70-aisiais įkūrė savo prekės ženklą. Kaip ją pavadino? Žinoma… Moon Boot, o kaip gi! Neatspėsi taip pat, kas atsirado jo asortimente. Taip, teisingai — sniego batai įkvėpti Mėnulio batais. Iš pradžių pasirodė eskizas, vėliau pirmieji siuvimo bandymai ir galų gale buvo sukurti jie — batai, kuriuos visi pamilo iš pirmo žvilgsnio. Italų projektuotojo tikslas buvo toks, kad jokios taisyklės jų neribotų, tuo pačiu ir gravitacija. Būtent todėl vizualiai masyvūs batai iš tikrųjų yra lengvi lyg plunksna.


Mėnulyje, slidinėjimui ir į miestą


Jau nuo pat prekės ženklo veiklos pradžios Moon Boot žieminiai batai tapo būtinu elementu visų sportinių stilizacijų gerbėjų. Ypatingai tų, kurie puikiai išmano naujausias tendencijas. Anksčiau dažnai buvo įmanoma juos pastebėti Alpių regiono gyvenvietėse bei aplink slidinėjimo kurortus. Tačiau, kaip gerai žinai, mada mėgsta keistis, o šiandien taip pat stebinti. Dėl šios priežasties šį sezoną Moon Boot prekės ženklas yra viena iš karščiausių streetwear‘o tendencijų. Nuolatinis mados ir laisvo, kasdienio stiliaus pasikeitimo stebėjimas lėmė, kad Mėnulio batai iš žiemos kalnų ikonos greitai peraugo į miesto mados ikoną. Tokiu būdu astronautų batai tapo ne tik elementu, kuris asocijavosi su misija Apollo 11 ar žiemos sportais, bet ir su „fašionistėmis“ ir norinčiomis išsiskirti naujausių tendencijų ir neįpareigoto miesto stiliaus gerbėjoms.


Sniego batai Moon Boot

Nežemiškas patogumas kiekvienam


Moon Boot įrodo, kad neprivalai būti astronautu, kad galėtum džiaugtis nežemišku patogumu ir komfortu. Šiandien, kai prekės ženklas mini savo 50-asias veiklos metines, jis trokšta įrodyti, kad nėra svarbu, kokį klimatą ir kokias sąlygas turime lauke. Nepaisant visko, astronautų batai suteiks Tau galimybę stilingai žengti miestų gatvėmis — net tada, kai šaligatviai užkloti sniegu arba nešlapę. Nepaprastai gerai nuo lauko izoliuojantis padas, vandeniui atsparus ir šilumą išlaikantis sintetinis aulas, kuris natūralią šilumą išlaiko net lauke spaudžiant -35 laipsniams, o taip pat premium detalės lemia, kad sniego batai Moon Boot patiks kiekvienai šiuolaikinių sprendimų mėgėjai.


Ieškai naujų žiemos batų? Tokių, kurie ne tik užtikrintų Tau nepaprastą šilumą, atsparumą išorės veiksniams bei tuo pačiu metu išraiškingai papildytų (arba sukurtų) Tavo miesto stilizaciją? Atsakymas yra paprastas – idealus pasirinkimas Tau taps sniego batai Moon Boot. Neoniniai sniego batai kaip ir tuos labiau neutraliose spalvose rasi mūsų parduotuvėse ir Sizeer.lt. Išgyvenk savo kosminės odisėjos nuotykį mieste!


Moon Boot kolekcija

Moon Boot kolekcija

114.99 €

×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]