Pagal šią paiešką rezultatų nerasta.
Pabandykite taikyti mažiau filtrų.

Grįžti

Nike Shox Enigma – moteriški kedai, kurių negali pritrūkti Tavo spintoje

Šis modelis yra tikra retenybė streetwear‘o gerbėjų tarpe – viskas nuo dėmesį traukiančio bato silueto per originalų padą, kurio užduotis ne tik išprovokuoti WOW! efektą, bet ir užtikrinti pėdoms maksimalų patogumą. Pradėkime nuo pradžių... Nike Shox Enigma yra atnaujinta kedų versija, kurie pirmą kartą buvo išleisti 2000 metais ir turėjo minėti naujo tūkstantmečio pradžią. Įkvėpimas praeitimi yra matomas iš pirmo žvilgsnio – Shox Enigma išsiskiria kažkiek futuristiniu siluetu, kuris puikiai įsikomponuoja į miesto tendencijas.


(Ne) tik drąsioms

Lakoniškas aulas su sluoksniuota konstrukcija buvo pagamintas iš aukščiausios kokybės natūralios odos, orui laidau tinklelio bei sintetinės medžiagos, todėl kedai yra nepaprastai patvarūs. Be to, šis modelis buvo paįvairintas dėmesį traukiančia, rafinuota detale – elementai iš TPU, kurie suteikia batams nepaprasto charakterio. Visuma atsiremia į nebanaliai atrodantį padą, kurio platformą sudaro keturios amortizuojančios kolonos, pagamintos Nike Shox technologijos pagrindu, kurią tarp kitko kiekvieną dieną yra naudojama... Formulės 1 bolidų pakilimui! Nėra abejonių, kad tai sprendimas, kuris tikrai yra veiksmingas.


Susipažink su Nike Shox technologija

Jeigu susimąstai kuo tiksliau Nike Shox technologija yra pagrįsta, tai leisk truputį prie jos priartinamas. Tai yra vienas ilgiausiai ir labiausiai testuojamas sprendimas, kurį kada nors sukūrė Nike. Visa Nike Shox paslaptis slypi charakteriniuose kolonuose pagamintuose iš uretano, kuris, priklausomai nuo modelio, yra įmontuotas išskirtinai kulne arba per visą pado ilgį. Dėl to pėdoms yra suteikiama maksimali amortizacija, o taip pat milžiniškas, į priekį išspiriantis lankstumas. Be to, ši sistema saugo Tavo kaulų ir sąnarių sistemą nuo per didelės apkrovos. Todėl jeigu ieškai moteriškų kedų, kurie ne tik išsiskiria dizainu, bet ir užtikrintų Tau maksimalų komfortą ir patogumą, apžiūrėk kokias Nike Shox Enigma spalvines versijas paruošėme Tau Sizeer.

Populiarios moteriškos Nike kolekcijos:

Populiarios vyriškos Nike kolekcijos:

Populiarios vaikiškos Nike kolekcijos:

×
[script]$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').removeAttr('required');}});});[/script]