(0)

Pagal šią paiešką rezultatų nerasta.
Pabandykite taikyti mažiau filtrų.

Grįžti

MR. LACY BATRAIŠČIAI

Mr. Lacy tai didžiausias pasaulyje batraiščių gamintojas. Jis kuria įvairias batraiščių rūšis, pritaikytas prie skirtingų batų poreikių. Šio gamintojo prekės tai puikus būdas greitai ir nebrangiai atgaivinti Tavo batų išvaizdą.

Aukščiausia kokybė

Aukštos kokybės plokšti ar apvalūs batraiščiai tai reprezentacinės ir faktiškai vienintelės Mr. Lacy siūlomos prekės. Gamintojas mėgsta spalvas, savo klientų kūrybiškumą, inovatyvumą ir individualumą. Mr. Lacy nori Tau suteikti laimės, todėl suteikia aukščiausios kokybės prekes.  Prieš patekdami ant prekystalio, batraiščiai yra testuojami pagal tvarumo ir kokybės kriterijus.

Ponas Lacy renkasi įvairumą

Įmonė gamina batraiščius skirtingų tipų avalynei: sportbačiams, treniruočių, kasdieniams, snieglentininkų, žygio batams. Yra siūlomi ryškių spalvų raišteliai, galintys atgaivinti avalynės išvaizdą. Galima rinktis iš 70-210 centimetrų ilgių. Dėl aukščiausios kokybės medžiagų Mr. Lacy gaminami batraiščiai ilgam išlaiko sodrią spalvą ir formą.

Mr. Lacy asortimente yra skirtingų kolekcijų: apvalūs, ovalo formos, kvadratiniai batraiščiai, galima rinktis iš blizgančių, dvispalvių, tamsoje šviečiančių. Įdomus variantas tai nuo saulės spalvą keičiantys – iš baltos į rožinę ar geltoną - batraiščiai. Taip pat yra prieinami specialūs bėgikams, snieglentininkams, alpinistams ir futbolininkams skirti raišteliai.

Spalvos aukštesniems tikslams

Spalvoti batraiščiai gali remti labdaros iniciatyvas ar socialines kampanijas. Viena iš tokių akcijų vyko italų futbolo lygos A serijos rungtynių metu. Akcijos rėmėjai visus moteriškus ir vyriškus profesionalius futbolo klubus aprūpino spalvotais batraiščiais. Tai simbolizavo komandų palaikymą LGBT judėjimo atžvilgiu. Mr. Lacy tai pat dalyvauja labdaros akcijose. Įmonė yra draugiška aplinkai ir remia ekologines iniciatyvas.

×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]