(0)

Pagal šią paiešką rezultatų nerasta.
Pabandykite taikyti mažiau filtrų.

Grįžti

Quiksilver šlepetės

Quiksilver savo pirmus žingsnius žengė 60-ųjų pabaigoje saulėtoje Australijoje, kai Alanas Greekas, Carolis McDonaldas ir Timas Davisas nusprendė įgyvendinti savo įdėją įkurti sportinės įrangos liniją, skirtą pagrindinei australų sporto šakai – banglenčių sportui. Pirmas tikslas buvo sukurti geros kokybės, saugias ir patogias banglentes. Greekas pats užsiėmė jų platinimu. Jam taip gerai sekėsi, kad jau po kelerių metų Australijos pakrantė buvo pilna Quiksilver banglenčių. Begalinę aistrą ir prisirišimą prie ekologinių reikalų turintys jauni verslininkai sukūrė veiksmingą idėjų generavimo sistemą. Nors įmonės pradžia buvo spontaniška, jiems pavyko organizuoti darbą taip, kad žingsnis po žingsnio, nežiūrėdami į kitus jie pradėjo diktuoti banglenčių sporto įrangos, aprangos ir aksesuarų tendencijas. 1980 metais Qicksilver kolekcijose atsirado tamprūs, prigludę kombinezonai, kuriuos pripažino net profesionalūs sportininkai.

Quiksilver kedai ir šlepetės

Įmonė nusprendė kurti ir kitoms sportinėms veikloms, ką geriausiai įrodo Quiksilver logotipas, susidentis iš jūros bangos ir kalnų viršūnės. Kitos australų įmonei artimos aktyvios veiklos tai snieglenčių, slidžių ir riedlenčių sportas. Tarp įmonės ambasadorių yra Kelly Slateris (banglenčių sportas), Travisas Riceas (snieglenčių sportas), Tonys Hawkas (riedlenčių sportas), Candideas Thovexas (kalnų slidinėjimas). Dinamišką Quiksilver plėtrą įrodo ir 2004 metais įsigyta įmonė DC Shoes bei 2008 metais asortimentą praplėtusi moteriška kolekcija. Įmonė visą laiką parodo proekologinį požiūrį. Ji gamina specialią iš ekologiškų medžiagų sukurtą liniją ir išnaudoja rūšiuotus maišus. Palaipsniui rinką užkariavo ir Quiksilver batai, kedai (ang. sneakers) ir netgi šlepetės, šiuo metu ši avalynė tapo vienu dažniausiai avimu gatvės stiliaus elementu. Su Quiksilver produktais tikrai išsiskirsi iš minios! Įvertink Sizeer.lt pasiūlymą. Kviečiame apsipirkti!

×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]