Nike Air Max 270 vs 720. Kuo jie skiriasi?

Madinga išvaizda yra Tavo skiriamasis ženklas? Žinai, kas šiuo metu yra madinga, kuris kitas legendinis kedų modelis bus išleistas iš naujo, o taip pat puikiai išmanai ką ir kaip reikėtų derinti? Tikriausiai jau nepraleidai progos apžiūrėti naujus Oregono koncerno modelius? Nike Air Max 270 ir Nike Air Max 720 – iš pavadinimų nepaprastai panašūs, bet kuo iš tikrųjų skiriasi? Sužinok jų paslaptis ir spręsk, kuri versija bus tinkamiausia prisidėti prie Tavo ypatingos kedų kolekcijos.

Nike Air Max 270 kolekcija

159.99

67.99 €

124.99

84.99 €

119.99

101.99 €

119.99

101.99 €

129.99

93.49 €

119.99

101.99 €

149.99

127.49 €

149.99

127.49 €

149.99

139.99 €

149.99 €

149.99 €

159.99

127.49 €

Oro pagalvė Air, arba naujas etapas kedų istorijoje

Iš pradžių batai iš sportinės avalynės gamintojų pasižymėjo patvariu aulu ir guminiu padu. Tačiau greitai pradėjo tarpusavyje konkuruoti vis geresnėmis technologijomis, išbandydami kitas ir naujas medžiagas bei idėjomis, vertomis Nobelio premijos! O viskas tam, kad Tavo madingi kedai būtų ne tik nepaprastai patogūs, bet ir lengvi, bet tuo pačiu ir patvarūs, laidūs orui ir absorbuojantys smūgius. Anksčiau tai atrodė neįmanoma, bet šiandien... būtent tokio idealaus junginio reikalaujame iš savo naujų batų!

Tokiu būdu jau 1985 metais David‘as Forland‘as pradėjo taikyti Nike batuose elementą, kuris išskiria juos iš visų kitų. Kaip jam pavyko pasiekti tokį rezultatą? Žinoma, kad dėl pritaikytos, šiandien jau kultine tapusios, oro pagalvės, kurią pradėta montuoti kedų pado vidinėje dalyje. Jos tikslas buvo sugerti į judesį įdedamą energiją, o vėliau ją grąžinti, kas lėmė, jog kiekvienas žingsnis tapdavo tikru malonumu ir vargino žymiai mažiau. Be to, oro pagalvė nekeitė formos ir iš karto grįždavo į savo įprastinę poziciją, todėl visiškai nenukentėdavo išskirtinis batų dizainas. Tačiau tai dar ne viskas – lengvos oro pagalvė pritaikymas užtikrino sąnarių ir raumenų apsaugą, tuo pačiu iš karto sumažindama batų svorį bei suteikdama naudotojams nepaprastai lankstų žingsnį ir tokius lengvus kedus, kad vos galėjai juos jausti ant kojų. Būtent didelis noras išsiskirti iš kitų prekės ženklų motyvavo Tinker‘į Hatfield‘ą, jog šis nusprendė, kad tokios inovatyvios sistemos nereiktų slėpti, o atvirkščiai – verta ja didžiuotis ir įtraukti ją į bato dizaino konstrukciją. Tokiu būdu, iki šiol slėpta, oro pagalvė pamatė dienos šviesą pirmame modelyje Nike Air Max ir iki šiandien vis dar stebina vis labiau išsiskiriančia forma.

juodi Nike Air Max 270 vs juodi Nike Air Max 720

Įkvėpimas, įkūnijęs Nike AM 720

Vau! Nike Air Max 720 yra šiuolaikinių kedų modelis, kuris sužavėjo kiekvieną sneakerhead‘ą ne tik savo futuristiniu dizainu, bet ir komfortu, kuris perkels Tave į streetwear‘o viršūnę. Jis pasirodė pavasario 2019 kolekcijoje ir iš karto pelnė daugybę simpatijų miesto erdvėje. Kuo išsiskyrė nuo savo pirmtako? Visų pirma oro pagalve, kuri yra matoma ne 180 laipsnių, net ne 360 laipsnių, bet 720 laipsnių kampu! Kaip tai įmanoma? Į ją gali žiūrėti iš viršaus ir iš apačios, ir kiekvieno kampo, o be to, dvejose plokštėse, kas iš viso sutelpa į 720 laipsnių. Todėl, jeigu tik turi noro, gali jais stebėtis iš apačios, nes gali!

Tačiau Nike AM 720 modelis yra stilingas naujokas, kilęs iš Nike Air Max 270 kedų, kurie subūrė nemažą streetwear‘o gerbėjų komandą. Pirmąjį skirtumą, kurį gali pastebėti tarp šių modelių, visų pirma yra pritaikytos oro pagalvės dydis ir paviršius. Air Max 720 modelyje ji yra įspūdingiausio dydžio gamintojo istorijoje ir siekia net 38 mm! Kiek ši oro pagalvė yra didesnė nei savo pirmtako? Tiksliai 6 mm! Vau! Be to, modelis 270 buvo sukurtas galvojant apie kasdienį naudojimą: sprintą paskui nuvažiuojantį autobusą, skoningas festivalio stilizacijas ir komfortą aktyvią dieną mieste buvo tik kelios situacijos, kurios įkvėpė projektuotojus sukurti tokį „nučiuožusį“ modelį. Paskui sekė jo nauja versija, arba modelis 720, kuris pasiteisins kiekvienoje situacijoje! Tačiau Nike AM 270 kedai nebuvo vieninteliai, kurie turėjo įtakos AM 720 sukūrimui. Kaip idėjų šaltinis pasitarnavo Nike Air Max 360, kurioje oro pagalvė buvo akivaizdžiai apribota išorės pado konstrukcija. Dar vienas modelis – Nike Air Max 93 – pasufleravo oro pagalvę padaryti trimatę!

Madingas kedų aulas

Tačiau šalia išskirtinio pado šiame modelyje nepritrūko taip pat futuristinio aulo, kurio dizainas yra toks nepakartojamas, kad net sunkų būtų ji susapnuoti! Nike Air Max 720 modelių spalvos yra siejamos su natūralia aplinka. Tačiau... kuo tiksliau skiriasi šie du modeliai, žinoma, be pado ir oro pagalvės konstrukcijos? Vienas pirmųjų dalykų tai viršaus forma. 270 versijos atveju aulas yra labai dinamiškas, lengvas ir laidus orui, o taip pat sustiprintas kulno srityje. Orui laidus, tekstilinis viršus suteiks Tau atitinkamą ventiliaciją, o papildomi sintetiniai elementai Tavo mėgstamiems kedams suteiks ilgaamžiškumo. Svarbu tai, jog neopreno aulas užtikrina idealų prisitaikymą, kuris papildomai sustiprinamas klasikine varstymo sistema. Savo ruožtu 720 aulas pasižymi apvalesnėmis formomis, o tekstilės ir sintetikos medžiaga, iš kurios jis buvo pagamintas, yra nepaprastai malonios prisilietimui. Charakterinis grublėtas batų paviršius primena dizainą, kurį taip pat pamatysi ant pado. Nike Air Max 720 batų versija yra klasikinės aulo konstrukcijos kvintesencija bei atskiro liežuvėlio bei standartinės varstymo sistemos. Todėl nesudėtingai šiuos kedus pritaikysi prie savo individualių poreikių. Guminė detalė priekyje pratęsia padą ir suteikia modeliui patvarumo. Be to, šviesą atspindinčių elementų šoninėse sienose pritaikymas, kurių net spalvos buvo atitinkamai pasirinktos pagal perlų spalvos padą, lemia, jog būsi saugus net tamsiu paros metu.

Kurį modelį išsirinksi? Į laisvalaikio ir sportinę pusę linkstančią Nike Air Max 270 versiją, kuri įsikomponuos į dinamišką miesto klimatą, ar susiviliosi masyviai upper daddy shoes stilistikai modelyje Nike Air Max 720? Bet kokioje situacijoje gausi aukščiausią kokybę, nežemišką patogumą ir šiuolaikinę stilistiką. Tik nuo Tavęs priklauso ar pasirinksi 270 modelio oro pagalvę, ar Tave patrauks jos didesnė ir labiau matoma Nike Air Max 720 modelio versija? Pasirinkti orui laidų ir lengvą AM 270 aulą ar labiau Tave vilioja futuristinis Nike AM 720 viršus? Abudu modeliai yra pasiekiami ne vienose spalvinėje versijoje tiek jam, tiek jai mūsų parduotuvėse ir online. Apžiūrėk!

×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]