(1)

Rodyti Filtrus
Rodyti
iš 1

pasirinkite filtrus

Nike Air Max 720 kedai ▷ ▷ ▷

Kaina

Nuo iki

Lytis

Dydis

Spalva

ATŽYMĖTI VISUS

Peržiuri: Nike Air Max 720 kedai ✔️
Turimi šių kedų modeliai: 1

Dydis

38,5

189,99 €

99,99 €

Nike
Rodyti
iš 1

Nike Air Max 720

Mėgsti kedų naujienas, o kultinė Air Max sistema taip Tau susuko galvą, kad nekantraudamas lauki vis naujų legendinių modelių? Štai jie! Nike Air Max 720, kurie sužavės Tave patogumu, nestandartiniu dizainu ir oro pagalve, kokios dar nebuvo!


Oro pagalvė, kuri evoliucionuoja

Gerai žinai, kad oro pagalvės pradžia siekia praėjusio amžiaus 80-uosius metus. Būtent tada buvo sukurta Air sistema, kuri išsiskiria nuo dabartinės tuo, kad buvo slepiama pado viduje taip, jog net pastabi akis negalėtų jos pamatyti. 80-ųjų pabaigoje kitas projektuotojas įsirašė į prekės ženklo istoriją – modifikavo savo pirmtako versiją, atidengiant oro pagalvę tiems, kurie trokšta mieste išsiskirti. Tačiau neabejojame – tai buvo tik įvaizdžio tobulinimo sprendimas, o amortizacijos, sąnarių bei raumenų apsauga ir toliau džiaugėsi kitos sneakerhead‘ų kartos. Ne veltui čia dėmesį kreipiame į kultinę oro pagalvę. Nike Air Max 720 išsiskiria būtent inovatyviu požiūriu į įprastą Oregono prekės ženklo padą. Pats modelio pavadinimas atspindi tai, kokiu būdu gali stebėti padą. Susimąstei, ką tai reiškia? Paaiškiname: Air Max sistema yra matoma 360 laipsnių kampu, tačiau... taip pat iš viršaus, tiek iš apačios, tai reiškia, kad yra įmanomą ją pamatyti dvejuose plokštėse, o kartu tai sudaro 720 laipsnių!


720 vs. jo ankstesnės versijos

Nike Air Max 720 yra revoliucingas modelis, kuris ne tik pasižymi šiuolaikiniais sprendimai pade, bet tai taip pat dėmesį traukiančiu, futuristiniu dizainu, kuris visiško savo įkvėpimo semiasi iš gamtos. AM720 versija buvo sukurta Nike 2019 metų pavasario kolekcijai ir yra Air Max 270 modelio įpėdinis. Kuo jie skiriasi? Visų pirma oro pagalvės dydžiu. 720 versijoje gali didžiuotis pačia didžiausia oro pagalve Air Max prekės ženklo istorijoje, nes yra ji 6 mm aukštesnė negu minėtoji, o bendrai siekia net 38 mm! Modelį AM720 galime taip pat palyginti su AM360, atsižvelgdami į tą skirtumą, kad 360 versijoje oro pagalvė yra apribota vidaus padu. Nike AM720 yra idealus outsole ir midsole junginys, kuris itin kruopščiai yra sujungiamas su viršumi. Būtent tokiems sneakerhead‘ams kaip Tu yra suprojektuota tokia oro pagalvė, kurią pamatysi ne tik aplink batą, bet ir nuo apačios ir viršaus! Kas svarbu, kad AM720 buvo sukurtas galvojant apie tuos, kurie renkasi kedus avėti kiekvieną dieną. Greitai sprintas į artimiausią parduotuvę, atsipalaidavimas vasaros festivalyje ir supratimas, kad naujausias modelis jau yra Tavo kolekcijoje. Šalia to aukščiausia istorijoje Air Max sistema suteikia amortizacijos garantiją, apie kurią iki šiol nesvajojai. Kas dar? Patogus, minkštas ir lankstus aulas, kuris tiesiogine prasme apgaubs Tavo pėdas komfortu. Verta, tiesa?


Spalvos

Naujas Nike Air Max 720 batus gali rinktis iš kelių spalvinių variantų. Nors kedai puikiai įtaiko į madingą dabar daddy shoes stilistiką, toks madingas upper yra nepaprastai išdirbtas ir lemia tokį lengvumą, kaip debesies. Tau rūpi ekologija? Puiku! 75% AM720 oro pagalvės paviršiaus pagaminta iš perdirbtų medžiagų. O jeigu mėgsti gamtą, futuristinį, banguotą ir subtilų kedų stilių, idealiai pasiteisins atspalviai, kuriuos įkvėpė gamtos stebuklai bei ten kunkuliuojančios energijos šaltiniai. Prekės ženklas išleido porą įdomesnių spalvų, tarp kurių yra Northern Lights modelis Day ir Night versijose, kurie be abejonės yra siejami su šiaurės pašvaiste. Dar vienas modelis atspindi Sunrise ir Sunset, atitinkamai reiškia saulėtekį ir saulėlydį, ir žinoma Total Eclipsse, Pink Sea, Sea Forest, University Red ir Black/Amarillo. Kuri iš šių versijų pavergs Tavo širdį?


×
[script]/*$(document).ready(function() { /* MP - Bug ENPSUP-12079 */ /* $('#js-header').mouseenter(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '0'); }); $('#js-header').mouseleave(function() { $('.zoomContainer').css('z-index', '100'); });});$(document).ready(function() { $('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_loyaltyClubJoin').change(function(){if($(this).is(':checked')) {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').attr('required', '');} else {$('#cart_flow_address_step_loyaltyScheme_consentForm_consent_1704_0').removeAttr('required');}});});*/[/script]